وان پلاس’ true بی سیم از earbuds را زود ظاهر در به روز رسانی نرم افزار

OnePlus Pods
OnePlus (کامپوزیت)

راه اندازی یک جدید وان پلاس 8 به روز رسانی فراهم کرده است طرفداران این شرکت چینی را همراه با یک نگاه به آن به زودی به راه اندازی بی سیم از earbuds. مدفون در داخل تلفن APK توسط یک سری از کدها از این در دسترس نیست هدفون در سه حالت مختلف colorways. که شامل سفید و سیاه و سفید و در مجموع جالب تر فیروزه ای و سبز و زرد ارائه شده است که به شما درخواست تجدید نظر به مردمی که می خواهید به ایجاد یک بیانیه.

در حدود همان زمان به عنوان اگر این نشت برنامه ریزی شده بود یا چیزی وان پلاس’ official Instagram کاهش یافته تجاری برای جوانه های جدید. به اضافه توضیحات به سادگی به عنوان خوانده شده “$XX.XX” که بیشتر مردمی را به این معنی است که دنده هنگامی که راه اندازی خواهد شد هزینه کمتر از صد دلار است. به نظر می رسد به عنوان اگر آنها خواهد بود مارک به عنوان “OnePlus غلاف” دوباره با توجه به یک مرجع در داخل APK.

به عنوان 9To5Google اشاره, منبت کاری موتیف دایره است cribbed بیش از OnePlus گلوله های بی سیم neckband earbuds. این گزارش می افزاید که این مورد به نظر می رسد که مات شده اند دارای یک LED در خارج نشان می دهد عمر باتری را شامل شارژ بی سیم. خوشبختانه ما لازم نیست که به صبر طولانی برای پیدا کردن همه چیز را در مورد این جوانه از آنها به طور رسمی اعلام کرد در ماه جولای 21st کنار جدید OnePlus Nord.

در این مقاله: OnePlus, OnePlus, Nord, Nord, جوانه, غلاف, واقعی, بی سیم, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>