خرید رپورتاژ

OnePlus 8 and 8 Pro
ریچارد لای/Engadget

آن را فقط یک کمی بیش از یک هفته از وان پلاس 8, راه اندازی, اما این شرکت ظاهرا جلوتر رفت و اعلام کرد افزونگی قابل توجهی در سراسر اروپا از دیروز. به گفته منابع نزدیک به این موضوع بسیاری از دفاتر منطقه ای — یعنی انگلستان و فرانسه و آلمان — را کوچک شده است تا آنجا که 80 درصد ترک اسکلتی تیم از حدود سه نفر در برخی از کشورها. در تابستان گذشته این تیم در اسپانیا و ایتالیا رفت و از طریق همان مرحله قبل از اینکه به طور کامل گذاشته در نهایت. این بود که پس از یک گردش بزرگ انگلستان کارکنان به زودی پس از آن.

Engadget رسیده به وان پلاس در مورد آخرین اخراج و یک سخنگوی ارجاع آن به عنوان بخشی از یک “نرمال بازسازی” در اروپا به منظور تمرکز بر روی بازارهای کلیدی. اما ما نمی تواند بررسی کنید که چگونه بسیاری از مردم تحت تاثیر این حرکت نه چگونه بسیاری از استخدام های جدید برنامه ریزی شده است. قبل از این اعلام OnePlus تا به حال حدود 2000 کارمند در سراسر جهان است.

“اروپا یک بازار بسیار مهم برای ما شده است و از آغاز وان پلاس” این سخنگو گفت: Engadget. “ما در حال انجام برخی استراتژیک بازسازی در اروپا و در واقع حتی استخدام در این منطقه است.”

یک منبع اضافه کرد که این تیم در, دانمارک, فنلاند, هلند و بلژیک به نظر می رسد بی ریا به این بازار که OnePlus ظاهرا می بیند بیشتر بالقوه است. چندین کارکنان نیز خواسته به نقل مکان به هلسینکی است که درک می شود جایگزین لندن به عنوان OnePlus جدید اروپایی مرکزی.

یکی به راحتی می تواند سرزنش همه گیر برای وان پلاس’ اروپایی بازسازی, اما نشانه های قابل مشاهده بودند به خوبی از قبل. در مورد انگلستان با وجود روابط قبلی این OnePlus سری 8 انجام شده است تنها با یکی از شبکه: 3. برای برخی از دلیل EE قطع همکاری خود را با تلفن با نام تجاری پس از حمل بسیار به کرات OnePlus 7 Pro 5G. به طور مشابه, O2 دیگر حمل وان پلاس گوشی های پس از 6T.

بن وود رئیس تحلیلگر در CCS Insight سرزنش وان پلاس برای مبارزه به گسترش فراتر از آن تعداد متناهی از طرفداران به خصوص با تغییر نسبت به دستگاه های حق بیمه و در نتیجه حتی بیگانه برخی از هسته آن پایه فن. تحلیلگر رفت تا آنجا که تماس های قبلی وان پلاس 7 خط یک “اوج OnePlus” لحظه ای که به شدت سرمایه گذاری OnePlus 7 Pro 5G آمد که پس از آن تلاش برای فروش. تلفن به سرعت تبدیل به یک “اتش محصول” وقتی که دیگر بیشتر تاسیس برندها مانند سامسونگ شروع به ارائه خود را 5G دستگاه.

“اگر چه OnePlus تا به حال برخی از مهمترین آنها روابط قوی با حامل در سراسر اروپا وجود دارد در حال رشد است که شواهد آن را در می یابد آن را سخت به حفظ روابط بیش از یک دوره طولانی تر” چوب گفت: Engadget. “این است که دیده می شود وان پلاس ‘پرش’ از یک حامل دیگر با نسل های مختلف از محصولات. نیز وجود دارد به نظر می رسد رشد معنا که OnePlus کاهش یافته است به دام بیش از حد امیدوار کننده و ارائه که از قضا این است که مخالف کامل از چگونه آن را رفتار در اوایل روز است.”

وان پلاس به وضوح برخی از مرتب کردن بکنید تا شاید این است که بسیار مورد نیاز بازسازی پس از همه. این شرکت هنوز هم از دیگر ترفندهای تا آستین خود را یعنی شایعه کم هزینه وان پلاس 8 Lite که ممکن است پیروزی طرفداران قدیمی و همچنین مشتریان جدید ، و اجازه دهید فراموش نکنید OnePlus TV line-up که در حال حاضر منحصر به فرد هند است. ما باید ببینید که چگونه بسیاری از این نیاز به حمل به صورت چک به رابرت داونی جونیور

به روز رسانی 4/26/20 4:45AM می باشد و همکاران: Tuomas Lampen, OnePlus, اروپا, از, استراتژی است پس از اضافه شده است که “حدود 20 تعداد کارکنان در این سه بازار” مبتلا هستند و این که شرکت “ارائه افزونگی بسته در مقررات محلی.”

در این مقاله: وان پلاس, بن, چوب, اخراج, نشت, بازسازی, نوردیک, موانعی, اخراج, انحصاری, Benelux, اروپا, Tuomas Lampen, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو