OnePlus جوانه های آینده جولای 21 با فوق العاده سریع شارژ مورد

این رسمی: پس از ماه ها حدس و گمان OnePlus تایید از طریق توییتر که از آن خواهد شد راه اندازی آن AirPods رقیب در جولای 21.

شناخته شده به عنوان OnePlus جوانه, این خواهد بود که شرکت برای اولین بار درست بی سیم از earbuds. دیجیتال روند بررسی OnePlus گلوله های بی سیم 2.0 — مجموعه ای از بلوتوث earbuds متصل از طریق بند ناف در سال 2019 و آنها را به توان قوی اجرا.

راه اندازی OnePlus جوانه خواهد همزمان با اولین شرکت بعدی گوشی های هوشمند, وان پلاس, Nord, که اتفاق می افتد از طریق واقعیت افزوده رویداد در جولای 21.

“جهانی تلفن همراه تکنولوژی شرکت Huawei اعلام کرد که امروز آن را پرده OnePlus جوانه های شرکت first-ever true بی سیم گوشی در جولای 21,” یک OnePlus آزادی مطبوعات می گوید. “وان پلاس جوانه های طراحی شده برای ارائه با کیفیت بالا و پخش صوتی و آسان برای استفاده و تجربه در رفتن, از بین بردن همه سیم واقعا آزادی تجربه صدا.”

“با جدید OnePlus جوانه, ما در حال ساخت و ساز بیشتر از نمونه کارها ما را از محصولات که به کاربران یک burdenless تجربه” Pete Lau, موسس و مدیر عامل شرکت OnePlus در بیانیه ای گفت:. “کاربران ما به دنبال ترکیب مناسب کیفیت صدای عالی بدون درز اتصال و آسان برای استفاده و تجربه است. این دقیقا چیزی است که وان پلاس جوانه ارائه خواهد شد.”

در یک پست پیگیری به انجمن شرکت در 14 ژوئیه لاو گسترش در جوانه’ قابلیت ها و امکانات, و اشاره کرد که آنها را یک “صنعت پیشرو” در مجموع 30 ساعت در زمانی که شما شامل باتری در شارژ مورد. از earbuds خود را گزارش گذشته به مدت هفت ساعت می کند که بهتر از اپل AirPods و AirPods Pro (که پنج ساعت) اما فقط خجالتی از Jabra نخبگان 75t که دریافت 7.5 ساعت.

شارژ مورد خود را بهره مند از وان پلاس’ تار فناوری شارژ با توجه به مصاحبه با وان پلاس پروژه مدیریت جی لیو ارسال شده توسط TechRadar. این اجازه می دهد تا مورد رفتن از خالی تا 10 ساعت شارژ ظرفیت در عنوان کمی تا 10 دقیقه. که به طور قابل توجهی سریع تر از بسیاری از دیگر شارژ موارد در بازار است. این AirPods نرم افزار مورد مثلا نیاز به 30 دقیقه برای به دست آوردن همان مقدار از ظرفیت شارژ.

پیچ و تاب شارژ تاثیر نمی گذارد زمان earbuds نیاز به شارژ مجدد هنگامی که قرار داده در مورد و آن را تنها کار می کند زمانی که با استفاده از USB-C کابل متصل به 10 وات یا بیشتر شارژر USB.

در همان مصاحبه با لیو تایید کرد که شارژ مورد است که قادر به شارژ بی سیم.

Lau اشاره کرد که به شکل جوانه های در نظر گرفته شده است به حداکثر رساندن راحتی برای استفاده طولانی مدت با یک نیمه در گوش طراحی شده است. ما اعتقاد داریم که این بدان معنی است که آنها را بیشتر شبیه اپل AirPods از AirPods نرم افزار که با استفاده از یک منزوی سر و صدا به طور کامل در گوش شکل.

این فلسفه طراحی گسترش به وزن OnePlus جوانه. در 4.6 گرم هر earbud وزن آن تنها کمی بیش از یک AirPod earbud (4 گرم).

به عنوان اشاره به OnePlus gaming جامعه لاو ادعا می کند که زمانی که زوج با یک گوشی OnePlus جوانه ها را می توان تغییر را به یک فوق العاده کم پوشیدگی حالت بلوتوث در هنگام بازی. او ادعا می کند این به آنها اجازه نزدیک شدن به سرعت از هدفون های سیمی.

در ژوئن 29, قابل اعتماد leaker Max J. نشان داد یک ادعا تصویر از وان پلاس جوانه که به نظر می رسد به یک صلیب بین اپل AirPods و گوگل صفحه جوانه.

با توجه به این که Lau شامل تصویر زیر با فروم پست ما می گویند Max J. تقریبا آن را به میخ.

OnePlus Buds forum image

در این مرحله ما هنوز هم نمی دانم چقدر OnePlus جوانه هزینه خواهد شد هر چند لاو می گوید او فکر می کند وان پلاس موفق در ایجاد واقعی بی سیم از earbuds که به “عملکرد عالی در یک قیمت معقول است.” آنچه که ما می توانید با خیال راحت حکومت است لغو سر و صدا فعال (ANC) است. اگر OnePlus جوانه باید این ویژگی را ما نمی توانیم تصور کنید که چرا Lau نمی خواهد که در مورد آن نشده است.

وان پلاس نیز تصمیم گرفته است برای جلوگیری از بحث در مورد اینکه آیا جوانه ها استفاده خواهد حساس به لمس و یا دکمه های فیزیکی کنترل.

ما باید تمام جزئیات در وان پلاس جوانه به عنوان به زودی به عنوان راه اندازی در جولای 21 اتفاق می افتد همراه با lowdown در وان پلاس, Nord.

به روز شده در 16 جولای سال 2020: اضافه شدن جزئیات بیشتر در مورد وان پلاس’ پیچ و تاب شارژ فن آوری است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر