وان پلاس و مک لارن به پایان رسید تلفن خود را مشارکت

OnePlus McLaren
ریچارد لای/Engadget

OnePlus دیگر نمی خواهد آزادی مک لارن نسخه از آن در گوشی های آینده است. این phonemaker و انگلیسی تولید کننده خودرو به پایان رسید خود را به همکاری یک مک لارن سخنگوی تایید کرده است به Android Authority پس از گزارش خود را در مورد تقسیم بیرون آمد. کلمه شروع به رفتن در اطراف آن دو بودند فراق راه چون وان پلاس است که دیگر ذکر شده به عنوان فرمول 1 شریک در مک لارن وب سایت.

در بیانیه ای ارسال به انتشار این سخنگو گفت:

“همکاری ما با وان پلاس که به آن برنامه ریزی شده نتیجه گیری به تازگی شده است بسیار موفق همکاری بین دو نمادین و ابتکاری مارک. پس از شروع این همکاری در سال 2018 OnePlus شده است حمایت شریک ارزشمند و خواستیم آنها را به خوبی و به امید دیدن آنها در آینده است.”

هرزه نیست توضیح دهد که چرا این دو شرکت دیگر مشغول به کار با هم, اما آن را برای تلفن های موبایل مانند آنها تصمیم به تمدید قرارداد خود را پس از همکاری خود را به پایان رسید. وان پلاس’ مک لارن گوشی معمولا souped تا نسخه های اولیه خود هستند. وان پلاس 6T مک لارن بسته 10GB RAM به جای فقط 6GB یا 8GB مثلا در حالی که وان پلاس 7T نرم افزار مک لارن دارای 12 گیگابایت RAM و 5G اتصال که استاندارد 7T طرفدار ندارد.

در CES در اوایل سال جاری OnePlus نیز نشان داد یک گوشی به نام مفهوم که چادری در پاپایا-رنگی چرم که مک لارن برای استفاده از برخی از اتومبیل های خود را. پس از آن هنوز هم یک مفهوم دستگاه و شرکت collab به پایان رسیده است, ممکن است ما هرگز دستگاه را راه خود را به قفسه.

در این مقاله: وان پلاس, مک لارن, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>