یک سوم از تمام Coronavirus آزمون برگشتم مثبت در میامی-Dade شهرستان در روز پنج شنبه


Medical personnel administer tests at a “drive-through” testing center in West Palm Beach, 75 miles north of Miami, in March 2020.

پرسنل پزشکی اداره آزمون در یک “درایو-از طریق” مرکز آزمون در وست پالم بیچ و 75 کیلومتری شمال میامی در مارس سال 2020 است.
عکس: Chandan Khanna/AFP (گتی ایماژ)

یک سوم از coronavirus آزمون برگشتم مثبت برای رمان ویروس در شهرستان میامی-Dade, فلوریدا روز پنجشنبه 14 روز به طور متوسط از 24.87 درصد به رادیو فردا. حتی 20 درصد در نظر گرفته می شود بسیار بالا.

تبلیغات

ایالات متحده مجموعه ای از رکورد بالا نرخ به تازگی تایید موارد ویروس شش از 10 روز گذشته با فقط خجالتی از 60,000 گزارش در سراسر کشور در روز پنج شنبه. از کسانی که نزدیک به 60 ، 000 بیش از 11,400 شد در فلوریدا که تاکنون بیش از 244,000 موارد در مجموع. در میامی-Dade County, یکی از بسیاری از شهرستانها که با عجله به بازگشایی توقیف و کسب و کار و نهادهای دولتی و فضاهای دیگر در هفته های اخیر شهرستان آمار نشان می دهد که 1,987 دفاع کرد گرفته شد از 5,923 تعداد افراد غربالگری ویروس دریافت نتایج مثبت در روز پنج شنبه.

بیش از 6,800 مردم در حال درمان در بیمارستان فلوریدا به عنوان یک شمارش منتشر شد جمعه با توجه به CBS. در میامی-Dade برخی از بیمارستان ها رسیده اند مراقبت ويژه ظرفیت تنها با 14 درصد از تخت گزارش رایگان countywide. بیش از 45 درصد از ويژه ایالت بودند کامل و یا تا به حال کمتر از 10 درصد ظرفیت موجود است. جمهوری خواه فرماندار ران DeSantis روز جمعه به خبرنگاران گفته است که تعداد کسانی که به حساب نمی های اضافی و افزایش ظرفیت که در آن بیمارستان تبدیل اتاق بیمار به Icu; UF سلامت جکسون پیشگیری از عفونت مدیر چاد Neilsen CBS گفت: او نگران بود که منابع موجود از rapid test, کیت ممکن است اجرا در بیمارستان خود را در عرض دو هفته چرا که آنها در حال استفاده سریع تر از شرکت های تولید آنها.

تبلیغات

در روز پنج شنبه یاهو نیوز گزارش داد که داخلی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اسناد ذکر شده Miami-Dade به عنوان یکی از بزرگترین شیوع بیماری در کشور و منطقه “نگرانی”—به معنی caseloads در حال بالا و در حال رشد است. از 10 شهرستانهای ذکر شده در اسناد به عنوان مناطق از نگرانی Miami-Dade رتبه هفتم در “بروز” اما در 24,236 موارد در دو هفته قبل از تاریخ 9 ژوئیه آن به مراتب پیشی دیگران در شرایط مطلق در یاهو. آن را نیز تا کنون بزرگترین جمعیت 2.7 میلیون نفر است.

یکی دیگر از پایگاه داده اجرا شده توسط Rebekah جونز سابق ایالت فلوریدا تحلیلگر داده که می گوید: او از کار اخراج شد به دلیل خودداری از دستکاری مورد اعداد به منعکس کننده کمتر ضعیف در DeSantis نشان داده شده است تا حدودی تعداد بالاتر از این مقام وزارت امور خارجه پورتال.

دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی مدیر موسسه دکتر Ashish جها گفت: رادیو فردا که نرخ بالایی از موارد مثبت نشان می دهد که فلوریدا “است نه تست” و ایالت “یکی از پنج آزمون است که آنها در حال انجام است تبدیل مثبت است. که بدان معنی است که وجود دارد بسیاری از موارد وجود دارد که تست زیرساخت های از دست رفته است.”

تبلیغات

با توجه به CBS در حالی که میامی-Dade County شهردار Carlos A. Gimenez دستور بسته شدن تمام سالن های ضیافت و ballrooms دستور ماسک اجباری در ورزشگاه و بیشتر محدود رستوران ساعت از سرویس (هر چند آن باقی مانده است سخاوتمندانه: 6:00 صبح تا 10:00 p. m. و میامی شهردار فرانسیس سوارز به عقب رانده برابر تعطیلی داخلی صندلی). با این حال دولت نه متوقف شده برخی از بازگشایی طرح سفارش همه “آجر و ملات” مدارس را به طور کامل بازگشایی ماه آینده و دیزنی جهان است در ادامه هشدار دهنده طرح به استقبال بازدید کنندگان در جولای 11 با وجود نگرانی از کارکنان است که می تواند تبدیل به یک coronavirus سر چشمه.

Duval County, که شامل جکسون همچنان به ارسال نزدیک به رکورد نرخ از عفونت های جدید و ایستاده بود در حدود 12,000 موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر. کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برجسته دیگر رهبران ایران صحبت خواهد کرد, قرار است به جای وجود دارد در ماه اوت است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>