Illustration for article titled Once Again, Mr. President, You Have Broken the Rules of the General Discussions Board

تصویر: توییتر

ما پسر بزرگ رئیس جمهور بار دیگر خشم مدها با توییتر ضعیف یکی دیگر از توییت خود برای نقض قوانین خود را.

تبلیغات

در روز سه شنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی “وجود دارد هرگز یک “منطقه خودمختار’ در واشنگتن, دی سی, تا زمانی که من رئیس جمهور شما. اگر آنها سعی می کنند آنها خواهد شد با نیروی جدی!” (خودمختار منطقه یک مرجع به یک گروه از تظاهرکنندگان علیه خشونت پلیس در سیاتل که به اشغال بخش هایی از کاپیتول هیل محله و اعلام آن یک پلیس-منطقه آزاد; مقامات محلی آن را توصیف کرده اند شبیه یک بلوک در حالی که جناح راست رسانه و مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کرده اند آن را به عنوان یک آخرالزمانی تهدید برای امنیت ملی سازمان یافته توسط تروریست ها است.)

توییتر شکسته است با آن سالطولانی سیاست از دادن نسبت ناروا کل مصونیت از مجازات به صدای جیر جیر هر چه او می خواهد بدون این سایت در نظر گرفتن هر گونه اقدام است. ماه گذشته آن را متصل به یک واقعیت-چک کردن توجه به یک تهمت صدای جیر جیر دفاع در سراسر کشور تقلب انتخابات توطئه است. آن را نیز مخفی از جدول زمانی خود را یک سگ-سوت زدن صدای جیر جیر که در آن رئیس جمهور تهدید به فرستادن ارتش به معترضان شلیکتوضیح آن را نقض قوانین برابر “ستایش خشونت است.” آخرین حذف مشابه است به جز این زمان توییتر متحده شکسته قانون بود در برابر “رفتار توهین آمیز.”

تبلیغات

راست بال نیز کوه در می رم خود را گه بر حذف یک مغلوب ساختن پیشی جستن تصویری که آه سیلی آرم سی ان ان بیش از فیلم سفید ظاهرا “نژادپرست کودک” به نوعی از نقطه مورد خبر جعلی (نوزاد نبود نژادپرستانه). توییتر سیلی یک برچسب هشدار دهنده در این ویدئو گفت: آن را “دستکاری رسانه ها” و بعدها برداشته تحت کپی رایت ادعا می کنند.

در حالی که توییتر به تازگی به صورت پراکنده آرام این بلند گو حرف زدن رئیس جمهور است و از طریق آن پلت فرم این شرکت اقدامات اساسا به مقدار یک کف دست زدن بر روی مچ دست و بهانه ای برای محافظه کاران به گریه ناپاک. Facebook در ضمن همچنان به برق وصل کردن گوش خود و تظاهر آن را نمی تواند بشنود یک چیز لعنتی.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de