در میکسر آخرین روز همه چشم به در حرکت یا کشش ناگهانی

میکسر آخرین روز و در حال اجرا بود و بیشتر تبلیغات برای کشش از Facebook, بازی, مایکروسافت شریک رسمی برای بازیگران میکسر جانبازان. به جای اشاره به Facebook ، streamers پر میکسر صفحه اصلی با لینک کلیک کنید برای خود پروفایل های جدید در حرکت یا کشش ناگهانی که در آن آنها باید به کار سخت تر به ایستادگی کردن. آنها خواهید بود در حال حرکت از یک سرویس کوچک با تنها حدود 69,000 streamers و به طور متوسط 37,500 همزمان بینندگان (با توجه به سه ماهه چهارم سال 2019 آمار از Newzoo) به یکی از با 2.2 میلیون streamers و 1.06 میلیون همزمان بینندگان.

“این سخت شروع بیش از” این پرچم در حال اهتزاز موتور گفت: در وداع تصویری. “در میکسر, من تا به حال 42,000 پیروان [42,605 در آن زمان از این پست]. من در تمام زمان بالا به صورت همزمان بینندگان و subs. و ناگهان همه از یک, شما باید بیش از شروع.”

او به تنهایی است. ویژه streamers مانند RobotGiggles در حال رفتن از داشتن 47,545 پیروان در میکسر به اطراف 6,100 پیروان در حرکت یا کشش ناگهانی. LenaAxios را مجبور به راه رفتن به دور از او 122,423 میکسر پیروان فقط برای 5,900 در حرکت یا کشش ناگهانی. و برای کسانی که چند streamers که در حال جهش به Facebook, بازی, آن را هنوز هم می تواند یک سفر دشوار به دست آوردن نفوذ خود را. TimDubz یک سطح حرفه ای شریک در میکسر با 25,141 پیروان در حال حاضر تنها 190 در Facebook بازی صفحه.

Microsoft

مایکروسافت

البته این اعداد به احتمال زیاد رشد می کنند که این سازندگان اختصاص زمان بیشتر به بازی های جدید خانه. اما برای بسیاری از آن را به احتمال زیاد چند ماه طول بکشد, شاید سال ها برای به دست آوردن جای پا خود را. که نمی تواند یک معامله بزرگ برای گاه به گاه streamers اما هر کسی که در واقع از این سرویس نیاز به فشار برای حمایت مالی و پرداخت گیگابایت است.

بدون توجه به جایی که آنها در نهایت میکسر streamers نمی قادر خواهد بود برای از نو خلق کردن احساس بخشی از یک underdog جریان خدمات. آن را به عنوان پرتو و به دست آورده شهرت برای فوق العاده سریع جریان به لطف “FTL” فن آوری است. پس از مایکروسافت به دست آورد این شرکت در سال 2016 آن را rebadged به عنوان مخلوط کن و رفت به طول های بزرگ برای رقابت با Twitch به وقت جریان رهبر. سال گذشته مایکروسافت پرداخت شخصیتهای برجسته مانند تایلر “نینجا” Blevins و Soleil “فاز Ewok” چرخ حرکت به خدمات به طور انحصاری است.

با وجود چقدر مایکروسافت سعی کردم آن را نمی دندانه کشش بازار منجر شود. با توجه به داده ها از Streamlabs میکسر تنها رسیده اطراف 81.4 میلیون آنلاين ساعت تماشای نسبت به 3.1 میلیارد دلار از, حرکت یا کشش ناگهانی یک میلیارد از یوتیوب, بازی و 553.8 میلیون از Facebook بازی, جدیدترین رقیب. و حتی یک جریان titan مانند نینجا تنها می تواند جذب 3 میلیون پیروان خود را در میکسر حساب حتی اگر او تا به حال انباشته 14.7 میلیون در حرکت یا کشش ناگهانی. به عنوان فوتی و فوری این شخصیت ها به نظر می رسد مانند بسیاری از بینندگان را به جای چوب با پلت فرم آنها در حال حاضر می دانیم.

فقط قبل از اینکه مایکروسافت اعلام کرد که میکسر خواهد بود بستن کارمند سابق میلان Lee مستند تجربه خود را با نژاد پرستی در این شرکت در توییتر. پس از ساخت یک شکایت رسمی علیه خود مدیر برای نژادپرستانه و نظرات و شرکت در نهایت تصمیم به مجازات او. میکسر پاسخ با ظاهر جدی عذرخواهی اما تنها اقدام این شرکت در زمان اعلام آن تعطیل روز بعد. ساخته شده است که حرکت می کند به نظر می رسد مضاعف ناامید کننده به بسیاری از طرفداران.

میکسر اندازه کوچک نیز ساخته شده است آن را بیشتر صمیمی خانه برای streamers. “برای بسیاری از مردم میکسر فقط یک جریان پلت فرم یک راه برای آنها را امتحان کنید و یک کمی از پول در سمت و یا سنگ پله در جریان مشاغل” streamer JRMATRIX نوشت: در وداع نامه. “برای بقیه از ما, میکسر شد یک چیز و یک چیز تنها در آن خانه است. آن بود که ما در خانه است.”

وقتی پرسیده شد که چرا او تصمیم گرفت به پرش به حرکت یا کشش ناگهانی به جای Facebook, بازی JRMatrix که نام واقعی است که مقابله و فلین به ما گفت که او در تلاش برای نگه داشتن جامعه او شروع به ساختمان در میکسر. “هنگامی که ما در مورد ادغام با Facebook بازی و شیوه ای که در آن ما پیدا کردن همه ما احساس کمی به فروش می رسد,” او گفت:. “و من فکر می کنم آن را واقعا آلوده بسیاری از مردم را مشاهده Facebook بازی پلت فرم به طوری که اکثریت ما تصمیم گرفتند برای آنچه که ما احساس شد و آینده ای امن تر با حرکت یا کشش ناگهانی.”

او افزود: “چیزی که من را از دست ندهید بیشتر در مورد میکسر من فکر می کنم که جو پلت فرم به عنوان یک کل. با این که بسیار کوچکتر از آن همیشه احساس بسیار نزدیک گره جامعه به من که واقعا از طریق در راه streamers کمک به هر یک از دیگر بر روی پلت فرم. من می دانم که جامعه اخلاق وجود دارد در کشش بیش از حد, اما با توجه به اندازه از پلت فرم آن را همیشه احساس کمی دور از دسترس به من به عنوان یک تازه وارد نسبت به جریان. داشتن که با من در حال حاضر چشم انداز جریان در یک بزرگتر پلت فرم به نظر می رسد کمتر دلهره آور است. این احساس که ما در حال رشوه دادن که روح جامعه ما به حرکت یا کشش ناگهانی.”

در این مقاله: میکسر, مایکروسافت, حرکت یا کشش ناگهانی بازی, جریان, Facebook, بازی, YouTube, بازی, اخبار, دنده, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>