Omicron باعث می شود افراد سریعتر بیمار شوند. در اینجا چیزهای دیگری است که باید در مورد تعطیلات آخر هفته سال نو بدانید

[ad_1]

امسال سال نو خوبی برای گذراندن در خانه خواهد بود.

بر اساس مطالعه‌ای که روز سه‌شنبه توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد، Omicron افراد را سریع‌تر از نسخه‌های قبلی بیمار می‌کند و آنچه را که بسیاری قبلاً مشاهده کرده‌اند تأیید می‌کند.

این مطالعه نتیجه‌گیری می‌کند که اگرچه اکثر موارد اومیکرون نسبتاً خفیف به نظر می‌رسند، اما افراد معمولاً علائم COVID-19 را تنها سه روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس تجربه می‌کنند، به‌جای حدود چهار روز با دلتا و پنج یا بیشتر با ویروس اصلی.

این همچنین بدان معنی است که افراد احتمالاً زودتر پس از قرار گرفتن در معرض مسری هستند – و شاید حتی قبل از اینکه آزمایش آنها برای عفونت مثبت باشد.

همه اینها باعث می شود که زمان وحشتناکی برای جمع شدن در گروه های بزرگ برای به صدا درآوردن زنگ در سال جدید باشد. Jacob Lemieux، متخصص بیماری های عفونی در بیمارستان عمومی ماساچوست، توصیه می کند که کوپن ها را برای بعد ذخیره کنید.

او گفت: «کارهایی که باید انجام دهید این است که وقتی شدت عفونت بسیار بالاست به تعویق بیاندازید و به دنبال زمانی در آینده باشید که انجام آن کارها ایمن تر باشد.» ظرف چند هفته، وضعیت می تواند به طور قابل توجهی بهبود یابد.

بر اساس گزارش CDC، موارد در ایالات متحده از روز شکرگزاری به شدت افزایش یافته است و طبق تجزیه و تحلیل USA TODAY از داده های دانشگاه جانز هاپکینز، بیش از 85 درصد از شهرستان های ایالات متحده معیارهای انتقال “بالا” COVID-19 را دارند.

مطالعه جدید CDC بر خانواده ای در نبراسکا متمرکز است که پس از ابتلای مجدد به کووید-19 در سال گذشته، مجدداً با omicron آلوده شدند. یکی از پنج عضو خانواده واکسینه شده است. این مطالعه نشان داد که هر پنج نفر علائم مشابه یا خفیف‌تری با عفونت‌های جدید خود داشتند.

مشخص نیست که آیا اعضای خانواده مجدداً آلوده شده اند زیرا ایمنی آنها در سال بین عفونت کمرنگ شده است، آیا omicron در دور زدن ایمنی بهتر از عفونت های قبلی است یا هر دو.

داده های جدید همچنین با آنچه پزشکان با omicron می بینند مطابقت دارد: افراد با علائم سریعتر از بین می روند.

دکتر دانیل گریفین، رئیس بیماری‌های عفونی در ProHealth Care که در 300 مکان در نیویورک و اطراف آن خدمات ارائه می‌کند، گفت: «ما در روز دوم شاهد مثبت شدن آزمایش افراد هستیم.

مردم در خارج از یک سایت آزمایشی در منهتن شرقی نیویورک، نتایج آزمایش‌های سریع خود را برای کروناویروس بررسی می‌کنند.

او گفت که شنبه شب، همایش بابانوئل در نیویورک در اواسط دسامبر، آزمایش افراد حاضر در روز دوشنبه و بیشتر در روز سه شنبه مثبت شد.

گریفین گفت که علائم در برخی افراد قبل از مثبت شدن آزمایش ظاهر می شود. او گفت: «امروز این کار را سریع انجام دهید، اما فردا دوباره این کار را انجام دهید.

اگر گسترده باشد، ممکن است خبر خوبی باشد. کنترل بسیاری از ویروس‌های دیگر بسیار آسان‌تر از SARS-CoV-2 است، زیرا افراد قبل از اینکه مسری شوند و جدا شوند، احساس بیماری می‌کنند.

گریفین گفت: “این می تواند بزرگ باشد. پس ما واقعاً می توانیم به کاری که با آنفولانزا انجام دادیم برگردیم: اگر احساس ناخوشی می کنید به سر کار یا مدرسه برنگردید.”

اتومبیل‌ها در دریاچه‌های پالم بیچ صف می‌کشند تا از محله عبور کنند و در نهایت وارد پارک گینز برای آزمایش COVID-19 در غرب پالم بیچ در یکشنبه، 26 دسامبر 2021 می‌شوند. ترافیک همچنین در بلوار استرالیا پشتیبانی می‌شود تا از دریاچه‌های پالم بیچ بالا برود.  PCR و تست های سریع در دسترس هستند.  آزمایش رایگان است، اما افراد باید بیمه یا کارت Medicare / Medicaid خود را همراه داشته باشند.

اتومبیل‌ها در دریاچه‌های پالم بیچ صف می‌کشند تا از محله عبور کنند و در نهایت وارد پارک گینز برای آزمایش COVID-19 در غرب پالم بیچ در یکشنبه، 26 دسامبر 2021 می‌شوند. ترافیک همچنین در بلوار استرالیا پشتیبانی می‌شود تا از دریاچه‌های پالم بیچ بالا برود. PCR و تست های سریع در دسترس هستند. آزمایش رایگان است، اما افراد باید بیمه یا کارت Medicare / Medicaid خود را همراه داشته باشند.

در اینجا به برخی از سوالات متداول دیگری که ممکن است در مورد omicron و تست داشته باشید پاسخ داده شده است.

omicron چگونه بر کودکان تأثیر می گذارد؟

هنوز مشخص نیست که آیا omicron بیشتر از نسخه های قبلی بر کودکان تأثیر می گذارد یا خیر. کودکان زیر 5 سال هنوز واجد شرایط واکسیناسیون نیستند. پردیس ثابتی، متخصص ژنتیک کامپیوتر، دوشنبه به خبرنگاران گفت: «ما همچنان شاهد افزایش در کودکان هستیم، شاید به این دلیل که واکسینه نشده اند. “ما باید از کسانی که نمی توانند از خود دفاع کنند محافظت کنیم زیرا نمی دانیم که ویروس چه کاری می تواند انجام دهد.

دکتر جیمز ورسالوویچ، پاتولوژیست ارشد بیمارستان، گفت که در هیوستون، بیمارستان کودکان تگزاس، کودکان را تحت نظر دارد تا ببیند آیا omicron بر روی آنها متفاوت از گزینه های قبلی تأثیر می گذارد یا اینکه آیا عوامل خطر متفاوتی برای بیماری جدی وجود دارد. آنها همچنین داده هایی را در مورد وضعیت واکسیناسیون کودکان بستری شده در بیمارستان با COVID-19 جمع آوری خواهند کرد.

وی گفت: در روزها و هفته های آینده با نسخه جدید آن را تماشا و تماشا خواهیم کرد. “در این مرحله، ما فقط انتظار داریم که موارد مشابه بیشتری ببینیم.”

یک آزمایش PCR برای آزمایش COVID-19 در روز سه‌شنبه، 21 دسامبر 2021، در یک غرفه آزمایش پزشکی در مقابل یک مدرسه ابتدایی در شمال غربی واشنگتن آماده شد.

یک آزمایش PCR برای آزمایش COVID-19 در روز سه‌شنبه، 21 دسامبر 2021، در یک غرفه آزمایش پزشکی در مقابل یک مدرسه ابتدایی در شمال غربی واشنگتن آماده شد.

چه مدت پس از قرار گرفتن در معرض آزمایش می تواند تشخیص دهد که آیا من آلوده هستم؟

ثابتی، که برای موسسه Broad MIT و هاروارد، یک مرکز تحقیقات ژنتیکی کار می کند، گفت: پیش بینی اینکه افراد با چه سرعتی پس از عفونت آلوده می شوند، دشوار است. این به بار ویروسی فرد و همچنین به نوع خاص بستگی دارد.

او گفت که Omicron بسیار سریع حرکت می کند، ممکن است صبح تست منفی شود اما بعد از ظهر یا عصر مثبت باشد. او گفت: «احساس نمی‌کنم که ما به اندازه کافی در مورد پویایی دقیق آزمایش مثبت و میزان احتمال انتشار آن اطلاعات کافی نداریم. از این گذشته، اگرچه آزمایش های تشخیصی مفید هستند، اما قابل اعتماد نیستند.

او گفت که بهترین راه برای ارائه محافظت، محافظت لایه ای است: آزمایش، ماسک و واکسیناسیون.

او گفت که بین داشتن علائم و عفونت ارتباطی وجود دارد، اما این یک همبستگی کامل نیست. او گفت: «ما افراد زیادی را دیده‌ایم که کاملاً بیهوش هستند، بدون علامت، اما با بارهای ویروسی فریاد می‌زنند. و ما افرادی را دیده‌ایم که دارای علائم با بار ویروسی بسیار کم هستند.

چه آزمایشاتی می توانم انجام دهم؟

تست‌های PCR مولکولی که اغلب در کلینیک‌ها، مطب‌های پزشکان، بیمارستان‌ها یا مکان‌های آزمایش در مقیاس بزرگ استفاده می‌شوند، حساس‌تر هستند و می‌توانند ردپای ویروس را در مدت زمان طولانی‌تری در طول عفونت تشخیص دهند. اما این آزمایش‌ها اغلب نیاز به نظارت پزشکی دارند، معمولاً در یک یا دو روز نتیجه می‌دهند و گران‌تر هستند و اغلب هزینه هر آزمایش 100 دلار یا بیشتر است.

آزمایشات آنتی ژن سریع را می توان در خانه انجام داد، معمولاً در حدود 15 دقیقه نتیجه می دهد و نیازی به آزمایشگاه ندارد. آنها نیز ارزان تر هستند.

اگرچه این آزمایش‌ها نسبت به آزمایش‌های PCR اندکی کمتر احتمال دارد ویروس را شناسایی کنند، اما طرفداران می‌گویند که آن‌ها به اندازه کافی دقیق هستند تا ویروس را در زمانی که فرد آلوده می‌شود تشخیص دهند و احتمال انتقال آن به دیگران بیشتر است.

هر کسی که آزمایش خانگی مثبت می دهد باید با پزشک خود تماس بگیرد و ممکن است بخواهد برای تأیید نتایج آزمایش آزمایشگاهی انجام دهد.

آیا یافتن تست های خانگی سخت است؟

دو تولیدکننده بزرگ، Abbott و Quidel، تولید خود را در بهار امسال کاهش دادند زیرا موارد ابتلا به ویروس کرونا به شدت کاهش یافت. کاهش تولید به دنبال توصیه CDC است که افراد واکسینه شده نباید آزمایش شوند. CDC بعداً با ظهور پیشرفت‌های بیشتر، مسیر خود را تغییر داد.

کمبود آزمایشات خانگی در تابستان امسال ظاهر شد، زمانی که گزینه دلتا تعداد موارد را افزایش داد و افراد بیشتری به دنبال آزمایش بودند. اگرچه سازمان غذا و دارو اجازه استفاده اضطراری را به بیش از دوازده تولید کننده تست خانگی داده است، تست های خانگی هنوز اغلب به خرده فروشان بزرگ فروخته می شود.

در صورت ابتلا چقدر احتمال دارد بیمار شوم؟

به نظر می رسد که Omicron باعث بیماری کمتری نسبت به انواع قبلی می شود، به خصوص در میان افرادی که قبلاً واکسینه شده یا آلوده شده اند.

به گفته کارشناسان، اما همچنین باعث ایجاد عفونت‌های «پیش‌ساز» بیشتر در افرادی می‌شود که معتقدند از واکسیناسیون یا عفونت محافظت می‌شوند و افراد دارای سیستم ایمنی ضعیف همچنان در معرض خطر بیشتری قرار دارند.

اگر برای سال نو سفر کنم یا بیرون بروم چه؟

از آنجایی که omicron بسیار سریع و کارآمد پخش می شود، احتمال تماس شما با ویروس بیشتر است. اگر متعهد به شرکت در یک گردهمایی هستید، واکسن بزنید و تقویت کنید و دوستان و خانواده را تشویق کنید که همین کار را انجام دهند.

دکتر جنیفر نوزو، اپیدمیولوژیست و دانشمند ارشد در مرکز جان، گفت: «احتمالاً مانع ابتلای افراد به ویروس نمی‌شود، اما من ترجیح می‌دهم یک سرماخوردگی خفیف داشته باشم تا اینکه نگران احتمال رفتن به بیمارستان باشم». هاپکینز برای امنیت سلامت

داده‌ها نشان می‌دهد که تقویت‌کننده‌ها معمولاً حداقل یک هفته طول می‌کشد تا محافظت کنند و اولین دوزها که به سه یا چهار هفته تقسیم می‌شوند، حدود شش هفته طول می‌کشد تا به محافظت کامل دست پیدا کنند.

کارشناسان توصیه می کنند که افراد به جای چند روز قبل، درست قبل از جمع آوری آزمایش شوند. یک مثال ممکن است انجام تست های سریع در ماشین قبل از ورود به خانه شخصی باشد. نوزو گفت: اگرچه آزمایش‌های آنتی‌ژن خانگی کامل نیستند، “هدف کامل نیست. همه باید کمی بهتر باشند.”

اگر در هوای گرم زندگی می کنید، سعی کنید زمانی را در فضای باز بگذرانید. پس از داخل شدن، پنجره ها را باز کنید تا جریان هوا بهتر شود و تا حد امکان از ماسک استفاده کنید.

نوتسو گفت که مردم باید قبل از سوار شدن به هواپیما در فرودگاه های شلوغ مراقب باشند. “من همیشه نگران فرودگاه ها هستم تا هواپیماها.

در حالی که منتظر سوار شدن است، نوتسو ماسکی می پوشد و سعی می کند از دیگران فاصله بگیرد. به محض سوار شدن به هواپیما، او توصیه می کند که ماسک در دست داشته باشید، به خصوص زمانی که مسافران ماسک خود را در نزدیکی برمی دارند.

دکتر مایکل مینا، متخصص بیماری های عفونی و استاد سابق هاروارد که اکنون به عنوان مدیر ارشد تحقیقات شرکت آزمایش eMed خدمت می کند، گفت: هیچ استراتژی کامل نیست و مردم باید بر اساس سلامت خود و سلامت دوستان و خانواده خود تصمیم بگیرند. او افزود که استفاده مکرر از تست های خانگی به افراد شانس بیشتری برای حفظ سلامت خود و دیگران می دهد.

“ما به دنبال ایده آل نیستیم. مینا گفت: ما به دنبال بزرگترین استراتژی های کاهش ریسک هستیم. “این عالی است که بگوییم در اتاق خود پنهان شده اید و حرکت نمی کنید. اما (تقریبا) دو سال بعد، این چیزی نیست که بیشتر مردم می‌خواهند یا حتی نیازی به فکر کردن به آن ندارند.»

مایک استوکا در این گزارش مشارکت داشت.

با Karen Weintraub در kweintraub@usatoday.com تماس بگیرید.

پوشش ایمنی و سلامت بیمار در USA TODAY تا حدی از طریق کمک مالی از بنیاد Masimo برای اخلاق، نوآوری و رقابت سلامت امکان پذیر است. بنیاد ماسیمو اطلاعات سرمقاله ای ارائه نمی کند.

این مقاله در ابتدا در USA TODAY منتشر شد: Omicron باعث می شود افراد سریعتر بیمار شوند. در اینجا چیزی است که باید در مورد این سال جدید بدانید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram takipçi satın alhtml nullednulled themesbuy instagram followersbuy stripe account1xbetDpf Arıza ÇözümüMobil Ödeme bozdurma