کوه المپ در مقدونیه افتاده است: دوربین ساز انتخاب سرنوشت خود را سال پیش

پس از ضبط یک عامل از دست دادن برای سومین سال متوالی Olympus تصمیم گرفته است که زمان آن فروش دوربین و لنز بای

توسط DOSTEMANSALAM در 5 تیر 1399

پس از ضبط یک عامل از دست دادن برای سومین سال متوالی Olympus تصمیم گرفته است که زمان آن فروش دوربین و لنز باید به پایان رسیده است. به دنبال در آن آخرین و نهایی ارائه محصول ارائه شده به ما در ماه فوریه وجود دارد نشانه های ثبتشده است که چیزی با من بود.

در حالی که نشسته در یک مواقعی در کاستاریکا کولون انبوه جستجو برای حیات وحش برای عکاسی در فوریه سرم را پایین انداختم و به دامان من در Olympus OM-D E-M1 Mark III با ترکیبی از محبت و سردرگمی است. دوربین بود بدون شک به خوبی ساخته شده و احساس خوب خود را به استفاده از زمان عکس ها خوب است.

اما آن را هیجان انگیز است.

Olympus OMD E M1
هیلاری K. Grigonis / Digital Trends

راه رفتن به دور از که مطبوعات, گشت, خوشحال بودم با تجربه و مضاعف بنابراین با بسیاری از تصاویر من دستگیر شده است. اما من خودم میپرسیدم: بودند کسانی که تصاویر ممکن است به خاطر چیزی که به طور خاص به ویژه در مورد این دوربین ؟ من نمی توانستم بگویم بله. در برخی موارد من می توانم به یاد بیاورید که در آن زمان من یک عکس به دلیل برخی ضعف دوربین اما من نمی توانستم فکر می کنم از هر تصویر است که بهبود یافته بود به دلیل آن است.

که کوه المپ در مقدونیه' مبارزه در طول چند سال گذشته. آن را ساخته شده از محصولات خوب ولی اون چیزی که وادار یک عکاس از هر سطح به سوئیچ های دیگر از "خود دوربین و لنز کوچک هستند." من هرگز اعتقاد بر این بود که به عنوان مهم به عنوان تصویر با کیفیت و تصمیم گیری خرید مصرف کنندگان را تقویت میکند که من به تنهایی نیست.

نه فقط یک مشکل گوشی های هوشمند

وجود دارد بسیاری از عوامل منجر به Olympus' مشکلات مالی و این شرکت تنها به ذکر یکی به طور خاص در بیانیه مطبوعاتی خود در مورد خروج از صنعت: گوشی های هوشمند است. ظهور گوشی های هوشمند, عکاسی, محبوب ترین قربانی در میان هر دوربین تولید کننده. و مطمئن شوید که دوربین های گوشی های هوشمند قطعا منجر به فرسایش سریع دوربین در بازار, اما آن را نه تنها عامل. در حالی که گوشی های هوشمند حک شده دور در پایین پله از عکس بازار بالا پایان گرفتن فشار از بزرگتر, بهتر و ارزان تر سنسور.

یعنی سونی بسیار چشمگیر تکنولوژی سنسور — یک بخش آن سال ها وقت صرف ساختمان و کمک های مالی — پرداخت سود سهام توسط فوران در موفقیت و تبدیل شدن به غیر ممکن است به چشم پوشی است.

کوه المپ در مقدونیه' ثابت قدم امتناع حداقل آزمایش دور از میکرو چهار سوم — نام خاص اندازه senor و کوه مورد استفاده در کوه المپ در مقدونیه دوربین های ناشی از آنها را به طور قابل توجهی بیش از آسیب خوب. آن را قابل تحسین است که کوه المپ در مقدونیه گیر به اسلحه است اما در همان زمان که نگرش مهر و موم شده و سرنوشت آن است.

Jaron اشنایدر / Digital Trends

غیر قابل مشاهده تکامل

کوه المپ در مقدونیه در زمان موضع که نبود سنسور, اما چگونه شما از آن استفاده می شود. که آمد به نرم افزار و اپتیک و متاسفانه این استراتژی این است که به شدت دشوار به موسیقی جاز تا به دمای عکاس. در یک طرف شما باید تلفن های همراه کار بر روی باور نکردنی محاسباتی فن آوری عکاسی از اپل و گوگل است که, کوه المپ در مقدونیه فقط هرگز قادر به مطابقت با و در طرف دیگر شما تا به حال چشم نواز و رنگ و وضوح جزئیات و نور کم عملکرد از بزرگتر قاب, سنسور که در سمت چپ کوه المپ در مقدونیه در گرد و غبار.

کوه المپ در مقدونیه گیر کرده بود بین دو به سرعت در حال پیشرفت فن آوری است که نه تنها به پیشی Olympus خود تحقیق و توسعه, اما هر کاری این شرکت موفق به انجام این کار واقعا خوبی بود و خیلی سخت به توضیح دهد که به طور متوسط مصرف کننده.

اجازه دهید آن صورت معمولی دوربین خریدار می داند تنها چند چیز است: مگاپیکسل جزئیات و نور کم عملکرد. اگر یک شرکت نیست و کاملا آن را به قتل در این دسته نیستند عناوین گرفتن. و کوه المپ در مقدونیه نبود کشتن آن را در هر یک از آنها.

OM-D EM-1 Mark III بود که هنوز هم با استفاده از دردناکی کوچک 20.1 مگاپیکسل سنسور هنوز هم انجام ضعیف در نور کم و چون کوه المپ در مقدونیه تا به حال به روز رسانی است که حسگر در سال, آن را هنوز هم نمی تواند ارائه جزئیات است که به رقابت با دوربین های دیجیتال در همان محدوده قیمت. Sony A7 III به عنوان مثال ارائه می دهد یک 24.2 مگاپیکسلی با سنسور فول فریم است که از لحاظ فیزیکی نزدیک به چهار برابر بزرگتر از Olympus micro four thirds (که بدان معنی است که فضای بیشتری برای بزرگتر حساس تر پیکسل) برای نزدیک به همان قیمت.

من نمی خواهم به فروش Olympus کوتاه: فن آوری آن را با اضافه کردن کمکی به آن سنسورهای شد مشروع هیجان انگیز, اما تنها اگر شما به دنبال آن است. مشکل این بود که چند مایل بودند به دنبال آن بیش از زرق و برق و زرق و برق سونی با تکنولوژی.

Jaron اشنایدر / Digital Trends

دیدن نشانه

نگاهی به E-M1 Mark III, چیزهایی که ساخته شده است که دوربین عالی نیست احساس منحصر به فرد و نه آنها احساس جدید. آن را به عنوان اگر آن را امیزش از قطعات له شده با هم به یک دوربین است که می تواند آنها فروش جدید با کمترین سربار قابل تصور. در یک کلمه آن را احساس نمودیم.

کوه المپ در مقدونیه حفر شده در آن و تحت پوشش آن گوش است. من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که کوه المپ در مقدونیه شد تا مجموعه ای در انجام کارهای راه خود بود که قادر به ایجاد یک محصول است که مردم در واقع می خواستم برای خرید.

در بررسی من از OM-D EM-1 Mark III, من ذکر مورخ عقب ال سی دی بسیار کم نور و وضوح پایین منظره یاب الکترونیکی و بسیار طولانی در دندان سنسور. در روندهای دیجیتال' نقد و بررسی همان نگرانی مطرح شد و ما حتی به این نتیجه رسید که ارتقاء ممکن است حتی به اندازه کافی قانع کننده دلیل برای رفتن از Mark II به Mark III. بقیه بسته Olympus انباشته شده در اطراف آن پیری قطعات بزرگ بود اما دانستن اینکه در حال حاضر چقدر بد مالی خود را به دنبال در زمان E-M1 Mark III واقعا این بود که آخرین بریده بریده نفس کشیدن که من می ترسید پشت در فوریه. آن را یک تلاش نهایی یک درخواست یکی مانده به آخر را امتحان کنید و نوسان توده ها به چه Olympus شده بود موعظه برای سال.

اما در عین حال دوباره این کلمات به سادگی نمی طنین انداز.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب