Oldies اما موضوعات: محمدجواد Favre و بیشتر

زمانی که مایکل جردن عبور تا Bryon راسل و خشک بلوز که مهر و موم شده در سال 1998 با عنوان G. O. A. T. شد 35 سال.

او هم سن و سال پس از آن که LeBron James در حال حاضر — سن همان جری وست, اسکار رابرتسون بیل راسل و لری پرنده در آخر فصل است. آن را غیر معمول نیست پیاده روی دور سن NBA ستاره های بزرگ. پژمردگی چمبرلین و سحر و جادو جانسون بازنشسته در 36, Julius Erving و کوبه برایانت در 37. که معمول پایان حرفه ای محدوده حداقل در نرم افزار پرتال تخصصی اولی.

LeBron است نه نشان دادن هر گونه خودنمایی نشانه هایی از کاهش است. او در حال حاضر آگهی NBA فصل معلق در کمک (10.6 در هر بازی) به علاوه او به ثمر رساند 25.7 امتیاز در هر بازی برای یک تیم با بهترین رکورد در آن کنفرانس. در گسترده brushstrokes این یک سال شبیه به اردن گذشته در شیکاگو است. ما فقط می توانیم حدس زدن آنچه در سال های پایانی James’ حرفه ای را شبیه (و یا زمانی که آنها می رسند) اما او به وضوح پیگیری به یکی از غالب ترین ورزشکاران مسن تر دیده ایم در هر ورزش.

در یکشنبه, ESPN, عرضه اولین قسمت از فیلم “آخرین رقص” — طولانی docu-سری ششم و پایانی مسابقات قهرمانی فصل اردن را تصرف با گاو نر. که تکرار این تیم چیزی کمتر از 72-پیروزی ماشین که تا به حال با فروتنی بقیه NBA دو سال قبل بود اما هنوز مثل MJ خود بی امان و درخشان به اندازه کافی به نظر می رسد شکست ناپذیر است. و پس از گاو به دست آورد. اگر اردن را به پایان رسید روز بازی خود را زیر یوتا سری آن شده اند که تقریبا obnoxiously کامل — بیش از حد مرتب پایان دادن به بیش از حد تخیلی.

Michael Jordan, years after the sixth title, still a serious scorer. (Photo by KMazur/WireImage)
Michael Jordan, سال بعد از ششم عنوان هنوز هم جدی گلزن. (عکس KMazur/WireImage)

اما بدیهی است که اردن بود وحشتناک در بازنشستگی. او راه می رفت دور از بولز در سال 98 و سپس رفت و برگشت به بسکتبال در واشنگتن در سن 38. و برای یک شخص او در واقع در طول تاریخ پربار است. وجود دارد یک نوع از قهرمانی در هر بازیکن بزرگ تصمیم به ادامه راه گذشته خود اوج wringing هر چه ارزش او یا او می تواند از هر سمت چپ. طرفداران لزوما می خواهید به آن را ببینید اما یک حرفه ای arc شامل downslope.

هدف ما در اینجا این است که به یاد بزرگترین فرد فصل تولید شده توسط افسانه که بازی فراتر از استفاده از آنها-با تاریخ بسیار شبیه پست-شیکاگو MJ — بازیکنان که می تواند منطقی بازنشسته سال قبل از آنها تحویل تاریخی اجرای برنامه. ما در حال محدود کردن این به NBA اما در عوض مصرف گسترده تر رفت و برگشت از عمده آمریکای شمالی تیم های ورزشی. در نظر بگیرید این یک unranked مختصر و مفید از بزرگترین ها در تمام دوران است.

LeBron به نظر می رسد برخی در نهایت پیوستن به این گروه است. اردن در حال حاضر بخشی از آن است.

Michael Jordan, Washington Wizards, 2002-03 (سن 39-40)

شاید شما فکر می کنم MJ نهایی فصل به عنوان چیزی از یک punchline در پایان در غیر این صورت بی عیب و نقص و حرفه ای. هم تیمی های خود در جادوگران قطعا نیست هیجان زده در همه زمان ها به بازی با پیری آیکون. اما اجازه دهید به طور کامل اخراج اردن خروج سال است.

این را در نظر بگیرید کور مقايسه دو کامل-فصل آمار خطوط:

بازیکن A – 23.6 PPG, 7.1, RPG 2.9 AST, 1.4, STL, 0.9, BLK 44.8 FG%, 80.6 FT%, 3.0 VORP

بازیکن B – 20.0 PPG, 6.1, RPG 3.8 AST, 1.5, STL, 0.5, BLK 44.5 FG%, 82.1 FT%, 2.8 VORP

تقریبا هر کس باید به توافق برسند که بازیکن یک کمی بهتر است اما نه شدت آن. ما همچنین باید به ذکر است که بازیکن یک تیم تا به حال برنده درصد از .672 در حالی که بازیکن B تیم بود نهم دانه که به پایان رسید ، 451. زمینه مهم است.

اما هنوز هم: پخش یک Jayson تاتوم در حال حاضردر این فصل او یک ستاره تبدیل شد.

بازیکن B بود که مایکل جردن در فصل او تبدیل شده 40.

Wizards fans were plenty happy with their 40-year-old legend. (Photo by Doug Pensinger/Getty Images)
جادوگران طرفداران زیادی مبارک با 40 سال-افسانه های قدیمی. (عکس توسط داگ Pensinger/گتی ایماژ)

مسلما قابل توجه ترین جنبه از اردن در سال آخر pro basketball است که او در تمام 82 بازی به طور متوسط 37 دقیقه هر شب. چهار روز پس از 40 روز تولد او کاهش یافته و 43 امتیاز در شبکه های نهایی کنفرانس شرق شانزه. یک هفته بعد او به ثمر رساند 35 برابر راکت و سپس به رهبری استیو فرانسیس و یائو مینگ. و دو هفته پس از آنMJ قرار داده تا 39 در باغ مقابل نیکز.

ما به یاد داشته باشید ’02-03 اردن به شدت کاهش یافته و بیشتر در خاک ریشه دوانده نسخه از بزرگترین بازیکن در تمام دوران به دلیل … خوب است زیرا او بود. اما که می گوید بیشتر در مورد چگونه کاملا غیر قابل توقف اردن شده بود در اوج خود از آن حدود 40 سال MJ بود که هنوز هم مسخره ماهر.

سینتیا کوپر هوستون ستاره های دنباله دار, 2000 (سن 37)

اوایل سال WNBA بودند توسط ستاره های دنباله دار و کوپر شد این تیم را بیشتر کلاچ ستاره. هوستون موفق به کسب چهار WNBA عناوین; کوپر برنده چهار نهایی MVPs. در سن 37 او به طور متوسط 17.7 امتیاز پنج کمک و 1.3 دزد در هر بازی تیراندازی 87.5 درصد از خط. هوستون جاروب راه خود را از طریق postseason رفتن 6-0 و برنده به طور متوسط حاشیه 8.7 امتیاز. کوپر قرار داده تا 22.7 PPG در پلی آف برای یک تیم است که به طور متوسط 72.7.

مثل MJ کوپر بازنشسته که پس از نهایی عنوان میراث خود را امن … و سپس او را سازمان ملل متحد بازنشسته چند سال بعد. بر خلاف MJ صدمات به پایان رسید و باز گشت او در 40. ما می توانیم بحث در مورد اینکه آیا او واقعی G. O. A. T. زنان بازی و یا صرفا G. O. A. T.-ish, اما او قطعا بنیادی سوپراستار برای WNBA با وجود ورود به لیگ در 34.

کارلتون Fisk, Chicago White Sox, 1990 (سن 42)

فیسک آمار از سال 1990 لزوما جهش کردن صفحه, اگر چه آنها به اندازه کافی خوب به مانع او چند پایان رای گیری MVP آرا: 18 HR 65 RBI .285 AVG .378 OBP. که یک فصل بسیار خوبی اگر نه در واقع یکی از فیسک بهترین.

اما زمانی که شما متوجه او ضربه برای هر دو متوسط و قدرت در حالی که بر پایه یک استثنایی رای و ابتلا به پر بار در سن 42 … خوب مرسی.

در تمام تاریخ بیس بال وجود داشته است تنها چهار فرد فصول است که در آن یک شکارچی برخورد کرده است حداقل 15 خانه اجرا می شود در سن 39 یا بیشتر است. هر فصل آن متعلق به خپل. او ممکن است به طور گسترده ای به عنوان بزرگترین شکارچی در تمام زمان اما او غیر قابل انکار است, بزرگترین , پیر گیر.

هنک آرون آتلانتا بریوز, 1973 (سن 39)

آرون هشتم و پایانی 40-هومر فصل صورت گرفت تحت خرد کردن وزن, تاریخ, ایمیل نفرت ورود روزانه. در پایان ’73 و هارون بود فقط یک خانه اجرا پشت کودک اموزش در تمام زمان فهرست. در 8 آوریل در ’74 ضربه او شماره 715 و در زمان تنها در اختیار داشتن یکی از مهم ترین پرونده در ورزش است. وین Scully تماس کامل بود طبق معمول:

در حالی که آرون عملکرد در سال 1974 ممکن است بیشتر مهم و به یاد ماندنی از خود ’73 فصل وجود دارد بحث که کمپین سازنده ترین. هارون کاملا خرد شده و در سن 39, 40 ضربه homers و رانندگی در 96 اجرا می شود بیش از فقط 120 بازی ها, کاهش .301/.402/.643. او یکی از تنها پنج بازیکن به مثل حلزون حرکت کردن .600 یا بهتر در 39 ساله یا مسن تر (و سه نفر دیگر نیز به این لیست).

خورجین پیج, Cleveland Indians 1948 (سن 42)

مقدار زیادی از شواهد وجود دارد که نشان می دهد پیج بود چیزی کمتر از تاریخچه بهترین پارچ, دوره — بدون در نظر گرفتن دست و یا لیگ یا عصر یا هر چیز دیگری. او ساخته شده خود را حرفه ای اولین بار در سال 1926 ساخته شده و نهایی خود را در بازی ظاهر 40 سال بعد در 59. در بین او تن به تن به ده (احتمالا صدها نفر) از تیم های در لیگ های سیاه پوست و مستقل لیگ و نیمه-pro لیگ و سفر جوخه های. او تن به تن در طول سال در سراسر آمریکا و کارائیب است. پیج ممکن است به نظر می رسد در 2,000 بازی یا 2,500 یا برخی دیگر غیر قابل تصور در کل. او انداخت یک ناشناختنی تعداد no-hitters برخی از آنها مستند به دیگران از دست داده و به تاریخ است. کنترل خود را افسانه ای بود با استفاده از هر امکان خوف و تحویل.

هیچ کمتر اقتدار از Joe DiMaggio او را به نام “بهترین من تا کنون با آن مواجه و سریعترین.” پیج بود بدون شک بزرگترین جاذبه در بیس بال بیش از چند دهه با تشکر از عظیم استعداد و جاذبه و نمایشگری بی نظیر.

در یک جهان عادلانه تر, Paige البته نمی خواهد که تا به حال به صبر کنید تا زمانی که او می خواهم بازی حرفه ای برای بیش از 20 سال به ظاهر را در لیگ های بزرگ. او انداخت و او را برای اولین بار MLB زمین در 42 در ماه جولای سال 1948 شلیک بدون گل دو نوبت در برابر سنت لوئیس Browns. همانطور که با بقیه پیج های وسیع و حرفه ای بعید است آن را دشوار برای ایجاد حس خود بزرگ لیگ فصل است. اما این بسیار بزرگ است. او در 21 بازی شروع هفت. پیج رفت 6-1 بیش از 72.2 نوبت حول سه بازی کامل و دو shutouts درآمد یک ذخیره و تحویل عصر 2.48. کلیولند برنده AL پرچم توسط یک تک بازی و سپس ضرب و شتم بوستون بریوز در جهان سری.

همه چیز در نظر گرفته و چنین نیست بد rookie فصل ،

چهار سال بعد در تبادل برای Browns در 46 ساله را برای اولین بار از دو همه ستاره تیم. خیلی خیلی بعد در سال 1965 او خود را نهایی لیگ ظاهر برای, کانزاس, شهرستان دو و میدانی در سن 58. او پرتاب بدون گل سه نوبت در برابر بوستون اجازه می دهد تنها یک ضربه دو توسط کارل Yastrzemski.

آن را به سختی به نظر می رسد ممکن است که خود را حرفه ای بازی میرسد از چهار دهه, اما آن را قطعا.

“من هرگز انداخت غیر قانونی زمین” پیج یک بار گفت. “مشکل این است که یک بار در در حالی که من بازی شیر یا خط یک که نه هرگز دیده می شود توسط این نسل است.”

Kareem Abdul-Jabbar, NBA finals MVP in 1985. (Photo by Stan Grossfeld/The Boston Globe via Getty Images)
Kareem Abdul-Jabbar, NBA finals MVP در سال 1985. (عکس توسط استن Grossfeld/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ)

Kareem Abdul-Jabbar, لس آنجلس لیکرز, 1984-85 (سن 37-38)

Abdul-Jabbar در واقع برنده آخرین قهرمانی ششم کار خود را در سال 1988 در سن 41. او به طور متوسط بهتر از محترم 14.6 امتیاز و شش ریباند در هر بازی این فصل بیش از حد. اما توسط ’88 او همچنین لیکرز’ چهارمین گلزن برجسته و rebounder دیگر این تیم بلامنازع توهین آمیز محور.

در سال 85, اما, Kareem بازی چیزی متفاوت بود. او هنوز یک بازیکن NBA به طور متوسط 22 PPG در 59.9 درصد عکسبرداری از کف. او پایین کشیده 7.9 ریباند و مسدود 2.1 عکس در هر بازی پیشرو 62-برنده شدن تیم و مدعی دوم خود را finals MVP. کریم به طور متوسط 25.7 امتیاز و نه ریباند در L. A. شش-سری بازی برنده بیش از سلتیکز به ثمر رساندن یک تیم بالا 29 در نزدیک کردن بازی در بوستون. در 38 او قدیمی ترین finals MVP در لیگ تاریخ است. اگر LeBron است که تا کنون میخوام ادعا می کنند که عنوان از Kareem, او نیاز به رسیدن به فینال در سال 2023.

Nicklas Lidstrom Detroit Red Wings, 2010-11 (40 سالگی)

Lidstrom نمی برنده نوریس جایزه تا زمانی که او در 30 در 10 NHL فصل. توسط زمان کار خود را بیش از او می خواهم برنده چیزی که هفت بار. مسخره است.

او مشروع بازیکن بزرگ در 20s خود و سپس یک افسانه در 30s. و Lidstrom سن-40 فصل 2010-11 بود فقط استثنایی است. در آن سال او کاپیتان اول-محل قرمز بال برنده نهایی خود را نوریس پایان فصل با 62 امتیاز (46 کمک) بود و به نام یک تیم همه ستاره. Lidstrom بازی در 20 سال در NHL و عقب-نیمه حرفه ای یکی از بازی چشمگیر ترین.

راجر کلمنس Houston Astros, 2004-05 (سن 41-43)

راکت 42 ساله در پایان فصل 2004 زمانی که او برنده هفتمین Cy جوان است. او رفت قابل توجه 18-4 برای 92-برنده Astros قابل توجه 218 مورد در 214.1 نوبت و ارسال 2.98 عصر. سال بعد او ممکن است در واقع بهتر شده است. او رهبری در رشتههای عصر در 1.87 که به نظر می رسد مانند یک تعداد از مرده-توپ عصر. او همچنین اجازه یک لیگ پایین 6.4 بازدید هر نه نوبت در حالی که قابل توجه 185 مورد در 211 1/3 فریم. کلمنس به دست آورده و برنده شدن در امداد رسانی در هوستون NLDS-قیچی ’05 تبادل 16 از طریق 18th نوبت از شش ساعت تقلا یک بازی.

شما ممکن است به یاد بیاورید که چند سال بعد او تبرئه از اتهامات که به او دروغ گفته در کنگره شنوایی در مورد زنبیل استفاده کنید. بنابراین وجود دارد که ابر. در هر صورت هیچ ترک نام خود را از یک لیست مانند این. کلمنس بود استادانه در 40s خود را.

[آمادگی برای MLB بازگشت: ایجاد و یا پیوستن به یاهو فانتزی لیگ بیس بال]

شیدا Johnson, آریزونا دایاموند بکس, 2004 (سن 40-41)

زبان استادانه در 40s خود را Johnson هنوز هم تکان دهنده بزرگ در ’04. او می خواهم خود را به دست آورد پنجم Cy جوان دو سال قبل ادعا N. L. تبادل تاج سه گانه برای D-پشت رفتن 24-5 با 334 Ks و یک 2.38 عصر. او تقریبا به عنوان غالب در 40 اتمام پشت تنها کلمنس در Cy رای گیری. واحد ساخته شده 35 شروع می شود, پیروزی در 16 بازی برای آریزونا قابل توجه 290 batters و راه رفتن تنها 44 در 245.2 نوبت. او رهبری در لیگ شلاق (0.90) در حالی که ارائه یک عصر 2.60.

در جانسون نهم شروع فصل مرد پرتاب 13-K کامل بازی برابر آتلانتا. او هر دو قدیمی ترین پارچ (سه سال) و بلندترین (سه اینچ) در تاریخ MLB به بازی شیر یا خط یک بازی کامل و او آن را در برابر یک تیم بسیار عالی. کسانی بودند بریوز از جیک جیک Andruw و Furcal یک 96-پیروزی باشگاه. به سادگی ضرب و شتم که گروه کوچک بدون feat.

جانسون بود بدبختانه به یانکی ها در طول زمستان در یک معامله برای خاویر وازکوئز و قطعات یدکی و او را به پیروزی در 17 بازی در هر یک از دو فصل است. اما در اواخر مرحله او به مراتب بیشتر hittable (4.37 عصر). در ’04 او هنوز هم به عنوان گه که هر پارچ در بیس بال.

نولان رایان تگزاس رنجرز 1987-93 (سنین 40-46)

بسیار کمی در مورد رایان حرفه ای به نظر می رسد ممکن است بر اساس راه بازی در حال حاضر بازی. او شش فصل از 300-به علاوه strikeouts و دو فصل از 200 به علاوه پیاده روی. رایان است حرفه ای که رهبر در هر دسته توسط مجنون حاشیه (839 Ks, 962 BBs). او ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین بار در سال 1966 در سن 19 و او انداخت و او را نهایی زمین در سال 1993 در 46. او برنده 324 بازی ها از دست 292 و پرتاب 61 shutouts از جمله یک رکورد هفت بدون hitters.

در اینجا لیستی از رایان دستاوردهای پس از چرخش 40:

– زده از 1,437 batters و برنده 71 بازی;

تن به تن دو هیچ-hitters (1990 و 91);

– قدیمی ترین پارچ به رکورد 300 Ks در یک فصل (1989);

– رهبری N. L.) در عصر (1987);

رهبری خود را در لیگ strikeouts چهار بار (1987 تا 1990);

– رهبری A. L. در شلاق دو بار (1990 و 91);

– کاملا لگد رابین ونتورا را.

تقریبا هیچ چیز در تاریخ بیس بال — و کمی در تاریخ ورزش — به نظر می رسد در تمام مقایسه با رایان نهایی فصل است. او رسیدن به سه رقمی سرعت در سن زمانی که او باید به راحتی بازنشسته شد.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

Brett Favre وایکینگها مینه سوتا, 2009 (سن 39-40)

قبل از Favre را به طور غیر منتظره ای درخشان فصل در ’09, نزدیک ترین چیزی که ما همیشه می خواهم دیده می شود به صالح عملکرد 40 ساله QB شده بود وارن ماه سال 1997 کمپین در سیاتل. اما این تیم رفت 8-8 اتمام سوم در آن را بدست آورد و او پرتاب 16 میدارد.

Favre در سطح های مختلف در سال 2009. به نحوی او برگشت و ساعت بیش از یک دهه. او گذشت برای 4,202 متری در ’09, خود, بالاترین مجموع از ’98 و او تولید شده تا کنون بهترین رهگذر امتیاز خود را حرفه ای (107.2). او انداخت 33 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و حرفه ای-کم هفت interceptions. Favre تبدیل سیدنی برنج به یک ستاره (به طور خلاصه) در حالی که پیشرو در مینه سوتا به یک 12-برنده فصل و یک ظاهر NFC قهرمانی در بازی (که در آن او توضیح این تاسف پرتاب). هیچ کارفرمایی فراتر از سن 40 تحویل داده بالاتر, تک-فصل touchdown کل.

احمقانه ترین چیزی که در مورد Favre شراب خواری در ’09 است که او شده است می خواهم بیشتر وحشیانه سال قبل با جت حول یک لیگ-بدترین 22 interceptions. او برای عبور از 300 متری در هر بازی در سال 2008 پس از آن تا به حال شش جمله اجراهای فصل بعد.

دیوید اورتیز, Boston Red Sox, 2016 (40 سالگی)

بزرگ Papi مشروع به نظر می رسد کاهش در اواخر 30s قبل از سال آخر خود را در بوستون. او می خواهم آمار .263 در سال 2014 و سپس .273 فصل بعد — بد نیست برای یک شخص بلکه هیچ جا در نزدیکی اوج خود است.

اما در سال آخر خود را در بیس بال در 40 سالگی Ortiz تولید یکی از بهترین قدرت فصل از کار خود را. او باز سال توسط homering در هر یک از دو بازی اول و او هرگز واقعا آهسته. هنگامی که تمام اعداد شد و در نهایت در ارتیز حال کاهش شگفت آور .315/.401/.620 با 38 homers و 87 اضافی-پایگاه بازدید. او به رهبری A. L. در دو برابر (48), RBIs (127), ضربه زنی در صد و عملیات به پایان رساندن ششم MVP رای گیری و برنده هفتمین نقره مشت زن. Red Sox برنده A. L. شرق اجازه می دهد اورتیز به نهمین سفر به postseason.

اورتیز شد تا مورد احترام در سراسر بیس بال است که او موفق به دریافت یک ایستاده در نهایی خود را ظاهر در استادیوم یانکی و تقریبا هر جای دیگری.

Ted Williams challenged .400 in 1957, late in his career. (Photo by Frank Scherschel/The LIFE Picture Collection via Getty Images)
تد ویلیامز به چالش کشیده .400 در سال 1957 میلادی در اواخر کار خود را. (عکس توسط فرانک Scherschel/زندگی مجموعه عکس از طریق گتی ایماژ)

تد ویلیامز, Boston Red Sox, 1957 (سن 38-39)

به عنوان ویلیامز وارد سن-38 فصل در بوستون, او در حال حاضر می خواهم با هم یک رزومه فوق العاده. او می خواهم برنده یک جفت MVPs دو سه تاج چهار پنبه حلاجی شده عناوین و آمار 418 صفحه اصلی اجرا می شود. او همچنین آخرین به آمار بهتر از .400 در یک فصل کامل. و oh yeah, او می خواهم پرواز ده ها تن از موفق ماموریت های مبارزه با بسیاری از به عنوان جان گلن wingman. ما فقط می توانیم حدس و گمان به آمار او از دست رفته به خدمت نظامی بود اما مطمئنا بیش از یک صد homers و 400 RBIs.

ویلیامز تا به حال آمار .345/.479/.605 در سال 1956 پس از آن نه به عنوان اگر او می خواهم نشان داده شده است هر گونه نشانه های روشنی از لغزش. اما هنگامی که ’57 باز ویلیامز بود که سوزان و داغ به عنوان کسی تا به حال به حال شده است در هر فصل است. او رفت 20-برای-47 در ماه آوریل و سپس 33-برای-82 در ماه مه. به عنوان ماه ژوئن شروع شد کاهش یک غیر واقعی .411/.539/.744.

یک دلیل اصلی برای اوایل فصل شراب خواری به عنوان دقیق در Leigh Montville عالی, بیوگرافی است که ویلیامز شروع به آزمایش با بت سنگین تر است که خود را تغییر batted-توپ مشخصات و اجازه داده او را به ضرب و شتم زمین زیر کشت شیفت. زمانی که مخالفت مدیران تنظیم — تفکر ویلیامز نمی تواند به نوبه خود بر روی زمین به عنوان او تا به حال یک بار — تد بازگشت به سبک بت و ادامه داد: جمعآوری ناگهان کشیدن توپ در برابر سازمان ملل متحد منتقل دفاع.

تا پایان ماه سپتامبر ویلیامز تحویل داده بود او بهترین فصل از سال 1941. در 39 او می خرد 38 صفحه اصلی اجرا می شود و منجر به A. L. در طور متوسط پنبه حلاجی شده (.388) بر پایه درصد (.526) و ضربه زنی (.731). اگر او می خواهم تا به حال هر سرعت چپ در همه ممکن است او را مورد ضرب و شتم پنج اضافی مجرد او نیاز داشت به ضربه .400.

به طور طبیعی, میکی گوشته برنده MVP در ’57. یانکی ها همیشه جمع آوری سخت افزار هر زمان که ویلیامز تولید all-time فصل است.

Gordie Howe, Detroit Red Wings, 1968-69 (40 سالگی)

در اینجا یکی دیگر از حرفه ای است که به مبارزه طلبیده همه چیز ما فکر می کنم ما در مورد چگونه انسان باید سن. هاو بازی اولین بازی NHL در سال 1946 و گذشته خود را در سال 1980 در سن 50. پنج-oh. پنجاه.

هاو حرفه ای تلاقی با برونز افسانه Dit زننده که متولد سال 1907 و با Wayne Gretzky به دنیا آمد و در سال 1961.

در سن 40 سالگی در هاو 23 سال در NHL او تولید شده بزرگترین فصل کمک (59) و بالغ نقطه (103) از کار خود را. او اولین بازیکن به نمره 700 اهداف شغلی است. او نیز به پایان رسید گره خورده است برای پنجم در هارت رای گیری و به علاوه/منهای شد plus-45. به نحوی که بعد از من هنوز بازی حرفه ای 11 سال بعد.

اوراق قرضه Barry, San Francisco Giants, 2002-07 (سنین 37-42)

بیش از 120 سال گذشته از لیگ اصلی بیس بال وجود داشته است تنها 15 فرد فصول است که در آن یک بازیکن که واجد شرایط برای پنبه حلاجی شده عنوان تولید شده بر پایه درصد بیشتر از .500. چهار فصل آن متعلق به اوراق قرضه Barry پس از او تبدیل شده 36. آخر سال شد و خنده دار برای دلایل مختلف. او نزدیک به کامل hitter وظیفه در چه باید کاهش یابد. اوراق قرضه در واقع جلب بیشتر عمدی پیاده روی بعد از سن 36 از هر بازیکن دیگر در تاریخ بیس بال کشید و در کل یک حرفه ای. او ضربه خود را 500 صفحه اصلی اجرا در سال 2001 خود را 600 در سال 2002 و 700th در سال 2004.

پوچ است. برخی حتی ممکن است می گویند ناعادلانه است.

این غیر ممکن است را انتخاب کنید تنها با یک پیر-اوراق قرضه فصل به عنوان بزرگترین; هر یک به نظر می رسید sillier از فصل که قبل آمد. در 37 او برنده اول خود را حلاجی عنوان کاهش .370/.582/.799 و سپس در ادامه به آمار .471 با چهار homers در جهان سری. در 39 او مجموعه ای تمام وقت واحد-فصل پرونده در OBP (.609) عملیات (1.422) و پایگاه های توپ (232). در 42 در فصل نهایی او درباره پایه در .480 کلیپ و آمار 28 خانه اجرا می شود.

دوباره: پوچ است. به احتمال بسیار زیاد افزایش یافته است. شما به چشم پوشی از آن فصول, اما آنها قطعا اتفاق افتاده است و آنها تکان دهنده مولد.

تام بردی جدید انگلستان میهن پرستان 2017-19 (سنین 40-42)

ما همه هنوز هم زندگی می کنند این تجربه تا شاید ما نباید تتم آن را فقط رتبهدهی نشده است. بردی به وضوح یک شات در یک فصل در خلیج تمپا در 43 احاطه شده توسط استثنایی دریافت سلاح. اما بدون توجه به آنچه او می کند با Bucs او در حال حاضر تنظیم مجدد انتظارات ما برای پیری NFL نوابغ.

بردی برنده سومین MVP در 40 پیشرو لیگ در عبور متری (4,577) و کارگردانی NFL پرکاری جرم. او به پایان رسید در این سال با عبور برای یک رکورد 505 متری و سه امتياز در سوپر باول دست دادن به فیلادلفیا. فصل بعد در 41 او به رهبری انگلستان جدید به یک سوپر باول برنده بیش از قوچ. در آن سال او گذشت دیگر 4,355 متری و 29 TDs. فصل گذشته بردی اول شد 42 سال کارفرمایی … خوب به انجام هر چیزی که قابل توجه است. او گذشت بیش از 4000 متری در سن و سال که تقریبا هیچ یک نمایشنامه. بردی است که سه سال بزرگتر از تونی Romo که شده پخش بازی پس از 2017.

ما می خواهم به شما مختصر و مفید کامل از بردی سوابق حرفه ای اما به نظر می رسد بی احترامی به انجام این کار در حال حاضراز آنجایی که او هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید. در عوض در اینجا نگاهی به هر touchdown عبور او را پرتاب بیش از مختلف خود را فوق العاده کاسه…

Drew Brees, New Orleans Saints, 2018 (سن 39)

همه Brees موفق به انجام این کار در 39 بود منجر پرستاران به 13-3 ضبط و خانه-field استفاده در NFC, تنظیم, تک رکورد فصل برای تکمیل درصد (74.4) و پیشرو NFL در رهگذر امتیاز (115.7). اگر پاتریک Mahomes نرفته بود ابرنواختر در همان سال MVP استدلال برای Brees شده اند که سخت به ضرب و شتم. او به طور متوسط 266.1 عبور متری در هر بازی و 8.2 در هر تلاش و 6.5 درصد از خود می اندازد و منجر به touchdowns. تحلیلگران و مخالفت طرفداران آغاز شده بود به سوال عمیق خود را-توپ توانایی اما او در واقع led لیگ در اعماق تلاش رهگذر-رتبه بیش از حد. تقریبا همه چیز در مورد Brees’ فصل بود کمال جز خوبی … جز این که Zuerlein چیز در پایان است.

جری برنج Oakland Raiders, 2002 (سن 39-40)

به نظر می رسد مرزی معجزه آسا که هر کارفرمایی احتمالا می تواند باقی می ماند صالح گذشته 40 با توجه به سرعت و با خشونت از NFL. اما به عنوان یک سطح بالا بازیساز در یک موقعیت مانند گیرنده گسترده? غیر قابل تصور است. این یک نقطه است که خواسته های انفجاری و سرعت. در گیرنده با سرعت بالا برخورد یک بخش اساسی از شرح شغل. ما نمی بینیم بزرگ, پیر گیرنده ،

به جز یک مرد بی چون و چرای بزرگترین در تاریخ و موقعیت خود را.

در اینجا لیست کامل از NFL/AFL گیرنده یا تنگ می رسد که تولید می شود 1,000-حیاط فصل فراتر از سن 36:

جری برنج.

که این لیست کامل است. دیگر هیچ گیرنده در یک قرن فوتبال شده است در هر نقطه در نزدیکی برنج را در سطح خود را در اواخر 30s. او همچنین تنها گیرنده برای انجام هر کاری از نتیجه در 40s خود را. بازی برای اوکلند در سال 2002 برنج, گیر افتاد, 92 توپ برای 1,211 متری و هفت نمرات درآمد Pro کاسه برای به رسمیت شناختن 13th زمان در حرفه خود. او تولید پنج 100-حیاط اجرای سپس افزود: یکی دیگر از 203 دریافت متری بیش از سه بازی حذفی. فصل به پایان رسید با یک سوپر باول از دست دادن به Bucs که در آن برنج موفق به گرفتن پنج عبور برای 77 متری و یک فلش در برابر خلیج تمپا افسانه ای دفاع.

به عنوان بسیاری از طرفداران در حال حاضر می دانید, برنج NFL حرفه ای, رهبر در هر معنی دار دریافت دسته و همچنین به عنوان کل touchdowns (208) و داد و بیداد متری (23,540). او yardage رکورد تبدیل به 13.4 کیلومتر. برنج, گیر افتاد, اولین TD عبور از جو مونتانا در سال 1985 و گذشته خود را از مت Hasselbeck در سال 2004. در سال دخالت او گرفتار یکی دیگر از 195 نمرات از ده های مختلف QBs به علاوه او برای 10 touchdowns گل در یک اشتباه بازیابی و انداخت TD عبور (به J. J. استوکس در ’95).

به طوری که بسیار کامل و حرفه ای. شما می توانید یک مورد فوتی و فوری است که نخست برنج بود و به خوبی در فوتبال به عنوان کسی تا به حال شده است در هر چیزی. چهل سال از برنج بود بیش از حد نخ نما ،

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>