وای خدا آنها در حال ساخت یک فیلم Grindhouse مورد Pizzagate و آن را در واقع به نظر می رسد نوع عالی


The very fictional Tootz Pizza of Austin, Texas.

این داستانی بسیار Tootz پیتزا Austin, Texas.
تصویر: جان دره/Duncan (دیگر)

وجود دارد احتمالا چند عبارت در زبان انگلیسی است که بلافاصله پس از تنظیم کردن بیشتر زنگ زنگ از “Pizzagate فیلم است.” اما آماده است یا نه وجود دارد grindhouse Pizzagate فیلم بیرون آمدن و در مقابل شانس آن را در واقع به نظر می رسد بسیار خوب لعنتی.

تبلیغات

Pizzagate یک فاسد و کاملا بی پایه و اساس تئوری توطئه ادعا که یک Illuminati-esque دوز و کلک از شیطانی pedophilic سیاستمداران دموکرات برگزاری شد کودک slaواس در زیرزمین یک D.C.-منطقه پیتزا فروشی به اوج خود رسید در تهدید به مرگ در برابر رستوران کارکنان و ورود یک فرد مسلح که اخراج یک تفنگ در داخل. Tاو Pizzagate شور هرگز کاملا رفت و برخی از موضوعات آن جهش یافته به نرم افزار-دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن QAnon, جنبش است که با داشتن دنیای واقعی اثرات خود را.

مدیر جان دره دانکن طول می کشد آلاینده سمی افتضاح و پیوند آن به Austin خانه Pizzagate پروموتر و سرب آلوده InfoWars مکمل دستفروش الکس جونز. آن را نیز طول می کشد تئوری توطئه به حتی بیشتر مضحک شدید: جونز ایستاده-در تری لی گفتن است بینندگان خود که در محلی مشترک Tootz پیتزا یک جبهه برای پیشرفته نژاد از کودک ربایی مارمولک مردم است. پس لی دقیقا نمی ارائه شواهد سخت کار conspiracist و eponymous راست militiaman دانکن تیم تا به بررسی.

تبلیغات

چیزهایی که به نظر نمی آید مانند آنها بیش از حد پس از آن.

دانکن به پایان رسید تیراندازی در سال 2018—و البته به نظر می رسد که جدولها پس از آن بیشتر یا کمتر یک ملت است که هنوز هم در حال حاضر. وجود دارد به شدت مسلح شبه نظامی به رهبری روز قیامت عوام فریب prepping برای ملی collapse; درگیری بیش از صفحه نمایش و رویزیونیسم از مؤتلفه پیکرنگاری; و تعداد زیادی و تعداد زیادی از اسلحه های در دست مردم است که احساس می کنید به طور فزاینده ای جسارت به خوب بکار بردن آنها در تظاهرات و یا به سادگی استفاده از آنها در قتل عام. بالاتر و فراتر از طولانی حساسیت Pizzagate حوادث این سنگین است و ما باید برای دیدن چگونه دانکن در نهایت کرایه در دست زدن به آن. (تریلر نیز به نمایش گذاشته است به نقل از جشنواره ساندنس برنامه نویسان’ رد یادداشت ها از جمله, “فوق العاده مربوط به وحشتناک درجه“و “این فیلم خطرناک است. بیش از حد به زودی.”)

در مورد این روشن نیست در حال حاضر دانکن است نه طرفدار Pizzagate—دره گفت: Gizmodo از طریق ایمیل است که یک بیانیه رسمی او به تازگی ارسال شده به این فیلم را در سایت بود و با انگیزه در بخش نظرات حمله به او در یوتیوب و رسانه های اجتماعی او را متهم بودن یک وسیله نقلیه برای دروغ یا مخفیانه پناه pro-پدوفیلیا همدردی.

Conspiracy theorists attacking Duncan in the YouTube comments section (names of real individuals and places redacted).

نظریه پردازان توطئه حمله به دانکن در یوتیوب بخش نظرات (اسامی واقعی افراد و مکان redacted).
تصویر: YouTube

تبلیغات

دره گفت: Gizmodo که قصد او این است که به “بی اعتبار و یا کاهش شدت قاچاق انسان و سوء استفاده جنسی” و آن است که تمرکز اصلی این فیلم است. او می گوید: Duncan است “همدلانه البته تاریک نگاه بسیار مشکل شخصیت ساختگی” و اضافه کرد که پس از تولید آن پیچیده شده “تنها به دست آورد ارتباط برای بهتر یا بدتر.”

“… من هیچ اتفاقی که ناآرامی های مدنی و نظامی فعالیت هستند خونتان در کنار یک تجدید حیات در توطئه نظریه پرداز بازدید مانند PizzaGate, Qanon و اخیرا Plandemic,” دانکن نوشت. “اوه, و همه از این در انتخابات سال کمتر (فقط در سال 2016 زمانی که Pizzagate متولد شد). همه که گفت: من نمی بینم 2020 به پایان خط برای این طرز تفکر.”

تبلیغات

دره گفت: تولید این فیلم مجددا خود را در چشم انداز است که تئوری های توطئه در ایالات متحده عمیقا ریشه در تفکر خارق العاده و احساس درماندگی در میان دوزخ و تحول چیزی است که بسیاری از مردم می تواند مربوط به امروز است.

“بین چندین نظریه پردازان توطئه در کار و در اطراف ما تولید (برخی از الکس جونز اردوگاه) و به عصبانی camo-چادری که سوار محافل در اطراف ما خدمه در خود وانت فریاد که طوفان مایکل جعل همه آنها به دنبال یک حس نظم در غیر این صورت هرج و مرج جهان” دره گفت:. “آنها به دنبال سفارش خود را از آنچه من درک می شود فقدان هویت است. این جایی که من دیدم اشتراکات بین ما و آنها و که در آن من تو را دیدم یک فیلم است که می تواند طنین انداز با هر کسی. من فکر می کنم همه ما به شدت به دنبال هویت و کنترل است.”

تبلیغات

“تئوری های توطئه پاداش شما را با فرو نشاندن ترس از هرج و مرج و همچنین به شما بگویم که شما در حال هوشمند شما بیدارید و شما آماده هستید,” او اضافه شده است. “با وجود همه از آن رویداد که قطعا تعریف Pizzagate تیرانداز کل زندگی نبود هوشمند سوخت و آمادگی. و از آنجا که این فیلم lampoons این جمعیتی از مردم وجود دارد بیشتر از ‘من’ در دانکن از هر کس دیگری.”

دانکن در حال حاضر نیست که یک تاریخ انتشار است اما دره می گوید او با دستکاری گزینه های توزیع و امید برای انتشار تا پایان سال 2020 است. در ضمن آن John Carpenter-الهام نمره اصلی است که در دسترس برای گوش دادن YouTube.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im