البته دیزنی جهان را بازگشایی تصویری با این نسخهها کار به عنوان ترسناک


A shot of Walt Disney and Mickey Mouse’s statues.

یک شات از والت دیزنی و میکی موس را مجسمه.
تصویر: دیزنی پارک

در جشن دنیای دیزنی را بازگشایی پس از بستن در اوایل این سال در پاسخ به این که هنوز در حال انجام coronavirus همه گیر که به کشته شدن بیش از 130,000 نفر در ایالات متحده به تنهایی دیزنی پارک ها و مشاغل کاهش یافته است تصویری بیش از آخر هفته با شوق و ذوق استقبال پارک مهمانان “خانه است.” اینجا “خانه” اشاره به یک پارک متعلق به یک megacorporation.

تبلیغات

احساسات پشت دیزنی تصویری ساده بود و ساده به اندازه کافی: “بیا لطفا. آن را امن در حال حاضر.” فراتر از به سادگی باز کردن دیزنی جهان تا عموم مردم از این شرکت گرفته شده برخی از اقدامات برای اطمینان از ایمنی کارکنان و مهمانان مانند نیاز به همه در داخل پارک به پوشیدن ماسک و ایجاد جدید رایگان دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه. کمتر مهمانان کلی حال اجازه دهید به دیزنی جهان به منظور آن را آسان تر برای مردم به لحاظ اجتماعی فاصله در پارک های مختلف سواری و جاذبه است تغییر داده شده است به منظور تشویق مردم به خوشه.

ما در یک نقطه در پاسخ ما به این بیماری همه گیر کوروناویروس که در آن گسترش ویروس تحت کنترل و کشور به عنوان یک کل بود بیشتر یا کمتر در همان صفحه در مورد چه نوع از اقدامات ما باید در جهت حفظ شیوع بیماری های جدید و خوشه از وقوع تصویری را مانند دیزنی ممکن است اطمینان بخش است. اما نه در همه مورد در اینجا در ایالات متحده که در آن فلوریدا فقط شکست رکورد ملی برای یک روز پرش از تازه مثبت گزارش coronavirus موارد است.

تبلیغات

به عنوان متحده از فلوریدا به جلو به بازگشایی کسب و کار و به طور بالقوه فرستادن کودکان به مدرسه با وجود این واقعیت است که ما به هیچ وجه برای جلوگیری از مردم از ابتلا به ویروس و یا قابل اعتماد در درمان کسانی که آن را دشوار است برای گفتن چه بزرگتر برنامه عمل است کهدقیقا. برای دیزنی, هر چند هدف در حال حاضر به نظر می رسد به سادگی کشیدن مردم پشت در که حس می کند با توجه به این که این شرکت در کسب و کار درآمد.

تعجب آور مطلقا هیچ یک از مردم به سرعت در پاسخ به این ویدئو توسط تمسخر آن و اشاره به این که با کمی نیشگون گرفتن و کشیدن برای پخش موسیقی در پس زمینه آن می تواند به راحتی reimagined به عنوان یک تبلیغ برای یک فیلم ترسناک. هر چند جدیدتر دیزنی پارک های تصویری است که هنوز شرکت رسمی Instagram صفحه آن به زودی پایین کشیده از Twitter. در این تلاش بار dunking در مارک های ” رسانه های اجتماعی حضور یکی از معدود شادی های ساده که برخی از افراد قادر به نگه داشتن بر روی اما احساسات در قلب همه جوک چیزی است که ارزش در نظر گرفتن.

تبلیغات

تبلیغات

این ایده از هدفمند شدن همراه با جمعیت زیادی از غریبه ها به ایستادن در اطراف برای چند ساعت به منظور دریافت در سواری و خوردن مواد غذایی آسیا به شکل شخصیت های کارتونی است که برای بسیاری از مردم نگران کننده است زیرا این نوع از شرایط که در آن coronavirus می تواند گسترش. برای تمام این اقدامات است که دیزنی گرفته شده برای تشویق مردم به رفتار مسئولانه با پوشیدن ماسک خود را شستن دست های خود را و نگه داشتن آن به دست خود آن را دشوار است به تصور یک روز در دیزنی جهان که در آن همه کسانی که عادات خوب خواهد بود یکنواخت انجام می شود.

آنجا که دیزنی ممکن است بخواهید به پروژه هاله ای از ایمنی به سادگی با باز کردن دیزنی جهان را درب, شرکت, دعوت از مردم از سراسر کشور به گله به اورلاندو در وسط یک بیماری همه گیر است که این کشور دست زدن به ضعیف فراتر از باور. تا زمانی که اجتماعی فاصله باقی مانده ما بهترین شرط بندی صرفا در کاهش ویروس’ گسترش رفتن در مقصد تعطیلات به مکان های که در آن جمع مردم به سادگی نمی خواهد حس و ویدئوها مانند دیزنی در حال رفتن به نگه داشتن احساس نگرانکننده تلاش در تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن وخامت اوضاع.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im