Oculus باعث می شود آن را آسان تر به بازی با دوستان در VR

Oculus تا به معرفی یک زن و شوهر از به موقع امکانات خود را برای پلت فرم برای کمک به شما اقامت در ارتباط با دوستان و یا پیدا کردن امکانات جدید — حتی به عنوان شما همچنان اجتماعی فاصله. اولین Facebook تابعه گسترش احزاب تجربه بنابراین شما می توانید در یک VR تماس صوتی با یک گروه بزرگتر. عمومی, پارتی, ویژگی می تواند تا هشت شرکت کنندگان در یک زمان و آنها لازم نیست همه باید بخشی از لیست دوستان شما. درست به آن نام غریبه حتی می توانید پیوستن به چت خود را اگر شما آن را ترک ،

پس از شما انجام می شود پیدا کردن دوستان جدید شما می توانید با استفاده از Oculus دیگر از ویژگی های جدید به نام سفر با هم به پرش به پشتیبانی از تجربیات خود را با یکدیگر. با هم سفر اجازه می دهد تا گروه های اجتماعی را وارد تجربه به طور مستقیم و بدون نیاز به رفتن را از طریق منوها و یا در حال انتظار برای دوستان برای پیوستن به. آن کار نمی کند برای همه Oculus برنامه ها و بازی ها هنوز اما تا کنون حمایت titles شامل اکو VR, راکت: Nx, مصنوعی, سواران, یازده, تنیس روی میز, الف, قاتل,, , حماسه, Roller Coasters, آریزونا, آفتاب, Cloudlands 2, Spaceteam VR, Ironlights, Multiverse و Pro زدن توپ توسط Topgolf.

شما هم اکنون می توانید کنترل که می تواند شما در پیدا کردن خود را در Facebook نام با رفتن به تنظیمات حریم خصوصی و انتخاب میان تنها من, Facebook دوستان در Oculus و عمومی است. به طور پیش فرض تنظیمات Facebook دوستان در Oculus اما شما می توانید آن را تغییر دهید اگر شما می خواهید غیر از دوستان شما قادر به نگاه شما و یا برای پنهان ماندن حتی از مردم شما می دانید.

در این مقاله: Oculus, Facebook, مکان عمومی, مهمانی, سفر, همراه, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>