NYPD اتحادیه Doxes دختر شهردار در توییتر


New York Police Department (NYPD) officers walk past a dumpster fire in front of the Hampton Inn on west 35th street during a rally in response to the death of George Floyd while in Minneapolis police custody on May 31, 2020 in New York City.

New York Police Department (NYPD) افسران پیاده روی گذشته یک آشغال آتش در مقابل همپتون مسافرخانه در غرب 35 خیابانی در طول یک تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در 31 ماه مه سال 2020 در شهر نیویورک است.
عکس: جاستین Heiman (گتی)

یک اداره پلیس شهر نیویورک (NYPD) اتحادیه شناخته شده برای آن است که حملات علیه شهردار, بیل د Blasio توییتی کردن اطلاعات شخصی دختر خود را در روز یکشنبه شب از جمله آدرس مسکونی و جدید وزارت امور خارجه شماره شناسنامه.

تبلیغات

توییت توسط Sergeants خیرخواه انجمن (SBA) که در ماه فوریه ادعا کرد که اعضای NYPD شد “اعلام جنگ” علیه De Blasio حمله به شهردار پدر کیار د Blasio, برای از بازداشت یک “غیر قانونی مجمع” در شنبه شب.

چند رسانه های خبری گزارش دادند که NYPD دستگیر De Blasio, جوانتر, در طول شب پنجم از سراسر کشور تظاهرات پلیس-قتل جورج فلوید, گزارشی مردی که به اتهام قتل در دست چهار مینیاپولیس افسران پلیس موجب تظاهرات و درگیری های خشونت آمیز با مقامات در ده ها تن از شهرستانها عمده.

تبلیغات

SBA اجرا شده توسط رئیس اتحادیه اد Mullins شهردار De Blasio شدیدترین منتقد شامل یک عکس از صفحه نمایش کامپیوتر است که در ظاهر به او 25 ساله و دختر گزارش بازداشت. این گزارش شامل تاریخ تولد, New York state ID شماره های مختلف و زندگینامه جزئیاتمانند قد و وزن و وضعیت شهروندی. آن را نیز شامل یک آپارتمان شماره و آدرس خانه که به نظر می رسد Gracie عمارت شهردار اقامت (اگر کد پستی مطابقت ندارد.)

توییتر سیاست به صراحت منع کاربران از ارسال اطلاعات شخصی از جمله اسناد هویت از جمله دولت-صدور شناسه. ارسال آدرس منزل “یا دیگر شناسایی اطلاعات مربوط به مکان های که در نظر گرفته خصوصی” نیز ممنوع است.

Illustration for article titled NYPD Union Doxes Mayors Daughter on Twitter

تصویر: دل کامرون (Gizmodo)

SBA را صدای جیر جیر باقی مانده برای بیش از یک ساعت قبل از اینکه در نهایت گرفته شده را پس از یک چند کاربران (از جمله این خبرنگار) پرچم این توییت را برای سوء استفاده.

تبلیغات

توییتر هنوز به پاسخ به یک درخواست برای نظر. Gizmodo رسیده به دفتر شهردار و به روز رسانی خواهد شد اگر ما یک پاسخ.

اگر چه وظایف خود را در ارتباط تقریبا به طور کامل به عملیات یکی از شهر نیویورک را بسیار بیشتر قابل مشاهده پلیس کارگری Mullins سابق NYPD گروهبان بروکلین 67 حوزه همچنان به دریافت مالیات دهندگان بودجه حقوق و دستمزد $133,524 با توجه به Gothamist.

تبلیغات

Mullins’ نمایش در پلیس و حملات مکرر در دفتر شهردار به طور گسترده ای به عنوان بحث برانگیز است. او دارای سابقه دفاع از توقف-و-frisk برنامه تحت شهردار سابق مایک بلومبرگ یک نژادی-پروفایل عملیات که حقوق مدنی از برگزاری عمدتا به عنوان مسئول به طور چشمگیری وخیم تر شدن روابط میان جوامع اقلیت و NYPD.

تبلیغات

تحت stop-و-frisk سیاه پوستان و لاتین تبارها بودند نامتناسب هدفمند بیش از 5 میلیون بار توسط NYPD بین سال های 2002 و 2013 زمانی که ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Shira Scheindlin حکومت عمل خلاف قانون اساسی است. Mullins است به نام عمل “مولد” و “موثر سیاست.”

SBA آخرین حمله در د Blasio و آمد روز پس از شهردار دفاع NYPD تهاجمی و اغلب خشونت آمیز تاکتیک در حالی که رو خاموش در برابر معترضان در بروکلین. تصویری در رسانه های اجتماعی نشان داد دو NYPD وسایل نقلیه شخم به جمعیت تظاهر کنندگان بودند که پرتاب مخروط ترافیک و دیگر اشیاء ضربه زدن به زمین.

تبلیغات

د Blasio را شرح حادثه مطابقت ندارد فیلم از آن گردش آنلاین. در حالی که او ادعا کرد که آن را “نامناسب برای معترضان به فراگیر یک وسیله نقلیه پلیس و تهدید افسران پلیس” ویدئو به وضوح نشان می دهد که خودروهای پلیس بودند احاطه شده است. یکی از وسایل نقلیه در حرکت رو به جلو تقریبا تمام وقت با هیچ کس ایستاده در پشت آن. معترضان تنها گهگاه به عقب وسیله نقلیه دیگر.

تبلیغات

د Blasio اقدام به راه رفتن در برخی از بیانیه خود در روز یکشنبه گفت که او نمی مانند آنچه در او دیدم “یک بیت.”

تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ رفته اند به مدت شش روز گسترش بیشتر و بیشتر. برخی از 40 شهرستانها در حال حاضر برگزاری تظاهرات از جمله در مینیاپولیس, مینه سوتا که در آن فلوید کشته شد. حوادث آتش سوزی و غارت شده اند امری عادی پس از تاریک و باعث شد هر دو حکومت و استقرار گارد ملی در شهرهای مختلف.

تبلیغات

فیلم های گرفته شده در طول روز, اما نشان داده است ده ها تن از حوادث از افسران پلیس ظاهر می شود به شکستن قانون خود به خود—در برخی موارد با خشونت تنه زدن تظاهرات مسالمت آمیز برای بدون هیچ دلیل روشنی و یا حمله به آنها به عنوان آنها عقب نشینی با مشت و لگد باشگاه گلوله و اسلحه و گاز اشک آور و ضربه مغزی نارنجک. اعضای رسانه های خبری به نظر می رسد نخست پلیس اهداف با تعداد بی شماری از روزنامه نگاران و اخبار خدمه گزارش آنها بوده است حمله کردند و به ضرب گلوله با “کمتر کشنده” در حالی که دور برگزاری خود را فشار دهید مدالها بالا در هوا.

تبلیغات

برخی از نگران کننده ترین فیلم های گرفته شده را نشان می دهد افسران پلیس انفجار با خشم در تصادفی غیرنظامیان راه رفتن در پیاده رو و دور از تظاهرات با هیچ دلیل روشنی هدف قرار دادن آنها را در مواجه با اسپری فلفل و تنه زدن آنها را قبل از معمولی راه رفتن دور. پلیس زده معترضان با وسایل نقلیه در شهرهای دیگر نیز هست.

تبلیغات

یک ویدئو گرفته شده در مینیاپولیس در شنبه اسیر نقاب افسران پلیس چادری در همراهی با یک Humvee نظامی شلیک آنچه به نظر می رسد رنگ قوطی به طور مستقیم در یک زن ایستاده در ایوان او در یک محله آرام. فقط قبل از شلیک یکی از ماموران شنیده می شود فریاد: “نور ‘اونا تا!”

Humvee به نظر می رسد متعلق به گارد ملی که تا به حال مستقر در مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz درخواست پیش از آن در روز. در یک ایمیل به Gizmodo دیروز اما گارد ملی کاهش یافته و به تایید مالکیت وسیله نقلیه است.

تبلیغات

به روز رسانی 3:00 am ET: زیر توییت ارسال شده است یکشنبه شب در 11:13 و به نظر می رسد برای نشان دادن یک افسر NYPD نقاشی یک اسلحه به روی تظاهرکنندگان که در حال فرار در جهت مخالف است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>