NVIDIA دانشمند ارشد توسعه کم هزینه, منبع باز ونتیلاتور

NVIDIA open-source ventilator

NVIDIA

این هفته NVIDIA دانشمند ارشد لایحه گذراندن منتشر شد یک منبع باز طراحی به صورت کم هزینه و آسان-به-جمع آوری ونتيلاتور که او معتقد است که می تواند مورد استفاده برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19. گذراندن توسعه ونتیلاتور در فقط چند هفته. او طراحی شده و در اطراف آن دو به آسانی در دسترس قطعات: متناسب شیر برقی و یک میکروکنترلر و او می گوید: می توان آن را برای فقط چند صد دلار است.

“فلسفه ما این است که برای ساخت ساده ترین ممکن است دستگاه تنفس مصنوعی است که می تواند تولید به سرعت و ارزان اما در عین حال نیازهای درمان بیماران مبتلا به COVID-19,” گذراندن گفت: در یک ویدیو توضیح داد که این دستگاه قادر است به دقت سنج جریان و فشار هوا تحویل داده شود.

ونتیلاتور مونتاژ می تواند در فقط چند دقیقه متصل به یک صفحه نمایش ساده و بسته بندی شده به یک پرنده مورد حمل. گذراندن ساخته شده است نمونه اولیه با استفاده از off-the-shelf قطعات برای حدود $400. تولید شده در مقدار آن می تواند هزینه کمتر از 300 دلار و با استفاده از منبع باز, 3D چاپ, قطعات, قیمت, ممکن است افت به زیر 100 دلار ، با توجه به NVIDIA وبلاگ پست سنتی هواکش می تواند هزینه بیش از $20,000.

ونتیلاتور را با موفقیت آزمایش شده بر روی یک شبیه ساز ریه و وقت گذراندن در حال حاضر در روند تقاضا برای مواقع اضطراری با استفاده از مجوز از FDA. که همان سرعت دنبال تصویب است که ناسا به تازگی موفق به دریافت آن یک طراحی. اگر وقت گذراندن این دستگاه تایید شده است گام بعدی خواهد بود برای پیدا کردن یک راه برای تولید آن به شرکت های دیگر پیدا کرده اند یک چالش مهم.

“من امیدوارم که ما نمی بسیاری از مردم بیمار که ما اجرا از پنکه” وقت گذراندن گفت: NVIDIA. “اما من می خواهم به مطمئن شوید که اگر ما چیزی شبیه به این آماده است.”

چندین شرکت دیگر شده اند به دنبال راه های جدید برای توسعه هواکش و یا گسترش استفاده از زمان عرضه است. ما دیده ایم بالقوه طرح های از بازی های PC ساز Maingear و تسلا. Dyson در ابتدا آماده سازی برای تولید 15,000 هواکش اما به تازگی اوراق طرح گفت: این دستگاه هستند “لازم نیست.”

گذراندن همچنین یک استاد در دانشگاه استنفورد با همکاری دانشگاه همکاران و دانش آموزان سابق. تیم دیگری از دانشگاه استنفورد به تازگی تولید شده قابل استفاده مجدد ماسک صورت ساخته شده با repurposed دنده غواصی و طراحی شده برای کمک به کارگران خط مقدم در طول این بیماری همه گیر. به عنوان این بحران همچنان ادامه دارد, ما به احتمال زیاد بیشتر شرکت های فن آوری و دانشگاه ها پله تا به کمک در هر راه آنها می تواند.

در این مقاله: nvidia, لایحه گذراندن, منبع باز, پنکه, پنکه, covid-19, کروناویروس, 3D چاپ, نمونه اولیه, دانشگاه استنفورد, اخبار, فردا, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>