خرید رپورتاژ

Pokémon Go

Niantic

ویژگی های Niantic اعلام کرد برای گوگل بروید و در اواسط ماه آوریل شروع به راه خود را به دستگاه های تلفن همراه خود. برای شروع با شما دوستان گوگل — که یک هیولا خاص شما انتخاب می کنید به نظر می رسد در کنار آواتار خود را — در حال حاضر بازگرداندن هدایا از نزدیک PokéStops و ورزشگاه را برای شما. بدیهی است که یک ویژگی به معنای تشویق به ماندن در خانه, بنابراین شما لازم نیست به سرمایه گذاری به PokéStops به جمع آوری هدیه برای دوستان. اگر دوستان خود را انجام نمی دهد هر گونه هدیه جمع آوری و در عین حال نگران نباشید: Niantic اعلام می گوید: از ویژگی های نورد منطقه ای بر اساس برای اطمینان از ثبات.

در ضمن از راه دور حمله می گذرد در حال حاضر در دسترس در فروشگاه بازی. این عبور می کند به شما یک راه برای پیوستن به حمله جنگ در نزدیکی صفحه نمایش و یا در جای دیگر بر روی نقشه.

تاپیک جدید 1 PokéCoin بسته نرم افزاری شما می توانید خرید. از امروز تا زمانی که ممکن است 4 سال 2020 در 10 ET/PT 1 بعد از ظهر شما می توانید 20 فوق العاده توپ, 15 Pinap توت و 15 Razz انواع توت ها فقط برای یک سکه از این در بازی فروشگاه. Niantic راه اندازی بسته نرم افزاری به عنوان یک راه برای آن را آسان تر و ارزان تر به بازی در حالی که شما پناه-در-محل و نمی توانید بازدید PokéStops معرفی یکی از جدید هر هفته یک بار خرید.

در این مقاله: گوگل به, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت