10ft کولار USB-C-به-کابل رعد و برق | $41 | کد تبلیغی theinventory10

تا چند ماه پیش من است می خواهم با استفاده از اپل استاندارد کابل رعد و برق می آید که با هر آیفون برای شارژ گوشی من; آن ، اگر شما فقط می خواهم به بازی شیر یا خط تلفن خود را در مقابله به اتهام یک شبه و یا آن را در کنار شما در میز کار خود را به عنوان شما آن را انجام دهد اما آن کوتاه طبیعت معنی است که شما نمی قادر خواهد بود به ولگرد بیش از حد از یک خروجی. در یک زمان که در آن من صرف مقدار زیادی از روز و در مورد این زحمت نیست من بیش از حد, اما در حال حاضر که من cooped داخل و صرف بیشتر وقت خود را بر روی تلفن من برای بررسی در با عزیزان و ببینید چه خبر است فراتر از دیوارهای خانه دوران کودکی من که در کابل محدود می شود بسیار به سرعت.

تبلیغات

من می توانم رفته مسیر فقط “قطع” و صرف برخی از زمان به دور از گوشی من که من هنوز هم می توانم از زمان به زمان اما اجتماعی فاصله ساخته شده است من دخترکم و من می خواهم به مطمئن شوید که دوستان من در حال انجام باشه حتی اگر که فقط به معنی aimlessly از بهره برداری از طریق تمام داستان های خود را در حالی که تماشای یک پنجم قسمت از پسر مواد غذایی بازی با خانواده من. بنابراین به جای من این سوپر طولانی USB-C-به-رعد و برق کابل شارژ از خانه بدوش می دهد که من حدود 10 پا از اتاق به حرکت در اطراف است که مقدار زیادی حتی در اتاق که در آن صندلی نیست در هر نقطه در نزدیکی یک خروجی.

این نه فقط یک محصول از قرنطینه ، من زندگی در یک خانه با چهار سگ در حال حاضر یکی از آنها یک سال توله سگ است که شما جویدن هر چیزی در دسترس است. پس از این کابل ساخته شده از کولار آن را با دوام تر از هر چیزی که شما می توانید به طور مستقیم از اپل معنی آن را احتمالا آخرین طولانی تر و شما نمی خواهد نیاز به کودک آن را به عنوان بسیار برای ترس از یک چیز ساییده شده به سختی با عملکرد شارژر. این بدان معنا نیست که آن را کاملا امن از آرواره های یک مشتاق pup اما من کمی کمتر نگران ترک گوشی من از زمانی که او را در حال اجرا در اطراف.

تبلیغات

برای یک کابل شارژ آن را بسیار پر هزینه است در $45 اما در یک زمان که در آن من با استفاده از تلفن من بیشتر و بیشتر آن را به خوبی قادر به گزاف گویی در اطراف اتاق را بدون نیاز به جدا و اضافه دوام است که ارزش این هزینه و وقتی که ویروس pup می تواند گرفتن کابل در هر لحظه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت