No Way Home “لحظه بزرگی را ارائه می دهد که طرفداران منتظر دیدن آن روی صفحه بودند. کاملاً بدون احساس فریب خوردگی انجام می شود.

[ad_1]

ام جی (زندایا) و مرد عنکبوتی (تام هالند) با دسته ای از چهره های جدید در No Way Home ملاقات می کنند.سونی پیکچرز

  • هشدار: اسپویلرهای بزرگی برای «مرد عنکبوتی: راه بازگشت به خانه نیست» در راه است.

  • یک تیم بزرگ که طرفداران امیدوارند در آخرین قسمت Spider-Man اتفاق بیفتد.

  • بیایید امیدوار باشیم که سونی این کار را یک بار انجام ندهد.

«مرد عنکبوتی: راه برگشتی به خانه نیست» که اکنون در سینماها اکران می‌شود، بالاخره به این سؤال پاسخ می‌دهد که ماه‌هاست همه طرفداران با آن فکر می‌کنند: اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در حال تکرار نقش‌های قبلی خود در «مرد عنکبوتی» در فیلم هستند؟

علیرغم انکارهای قاطعانه و تقریبا قابل قبول گارفیلد (او واقعاً باید یک جایزه دریافت کند)، بله، او و مگوایر پیروزمندانه در قسمت آخر مرد عنکبوتی بازگشتند.

چرا این را در شب اول فیلم خراب کنیم؟

بیایید واقعی باشیم اگر زمانی را به صورت آنلاین سپری کنید، احتمالاً ظاهر آنها در فیلم یکی از بدترین اسرار هالیوود برای سال هاست.

بر اساس گزارش‌هایی که مگوایر به یکی از طرفدارانش گفته است که در حال بازگشت است، این سه یک متن گروهی را به اشتراک می‌گذارند، و در چند هفته گذشته تصاویر واقعی زیادی در فضای آنلاین منتشر شده است که سونی سعی کرده (و ناموفق) آنها را حذف کند. اینها تنها برخی از سرنخ‌های بسیاری هستند که باعث می‌شوند طرفداران از قبل افشاگری‌ها را درک کنند.

این به خودی خود جذاب است. نمی‌توانم آخرین باری را که در یک فیلم پرفروش بازی کردم، به یاد بیاورم، جایی که تقریباً هر چرخش یا غافلگیری مهم از قبل آشکار شده بود. وحشی است و صادقانه بگویم، کمی غم انگیز است. کشف سه مرد عنکبوتی که صفحه را با هم به اشتراک می گذارند بدون اسپویلر شگفتی بهتری خواهد بود، زیرا بازگرداندن آنها بسیار خوب انجام می شود – خیالی نیست یا فقط برای تولید دلارهای نقدی ساخته شده است (این همان چیزی است که همیشه با این فیلم های Spidey احساس می شد) .

برای کسانی که قصد تماشای این فیلم را ندارند، اما همچنان می‌خواهند بخشی از گفتگو درباره فرهنگ پاپ باشند، در اینجا نگاهی گذرا به افشاگری‌ها داریم.

چگونه گارفیلد و مگوایر خود را در No Way Home پیدا می کنند: طلسم اشتباه شد.

توبی مگوایر و اندرو گارفیلد مرد عنکبوتی

توبی مگوایر و مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد قبل از ملاقات با تکرار شخصیت تام هالند، یکدیگر را ملاقات می کنند.کلمبیا پیکچرز، کرستن آکونا / کامپوزیت اینسایدر

پیتر پارکر (تام هالند) در ابتدای فیلم به دنبال دکتر استرنج (بندیکت کامبربچ) می گردد که همه متوجه می شوند که او مرد عنکبوتی است. استرنج طلسم می کند تا مردم فراموش کنند که پارکر یک تیرکمان اینترنتی است. متاسفانه طبق برنامه پیش نمی رود.

هر کسی که بداند پیتر پارکر یک مرد عنکبوتی است شروع به ظهور روی زمین کرده است. در نتیجه، افراد شرور از هر فیلم زنده قبلی، مرد عنکبوتی (مگوایر و گارفیلد)، شروع به ظاهر شدن در جهان خود کردند. البته این فقط به افراد شرور محدود نمی شود.

همانطور که پیتر تلاش می کند و با برخی از شرورها بحث می کند، ند (جیکوب باتالان) و ام جی (زندایا) منتظر شنیدن پیتر هستند. وقتی این کار را نمی کنند، شروع به نگرانی می کنند. ند به راحتی حلقه دکتر استرنج را در دست می گیرد، وسیله ای که به او اجازه می دهد درگاه هایی را برای سفر به جاهای دیگر باز کند.

وقتی ند می‌گوید می‌خواهد بداند پیتر کجاست، به طور تصادفی یک پورتال را فقط برای او باز می‌کند. مرد عنکبوتی، در یک کوچه تاریک، از دروازه عبور می کند. ام جی و ند بلافاصله متوجه می شوند که این مرد عنکبوتی آنها نیست. او کت و شلوار دیگری پوشیده است.

مرد نقاب خود را برمی دارد تا نشان دهد که نسخه گارفیلد پیتر پارکر از مرد عنکبوتی شگفت انگیز است.

اندرو گارفیلد TASM

اندرو گارفیلد در «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز».عکس های کلمبیا

پس از اینکه پیتر گارفیلد ثابت کرد که نسخه‌ای از مرد عنکبوتی است (این شامل خزیدن در وب است)، ند سعی می‌کند دوباره از حلقه زنجیر استفاده کند تا پیتر خود را پیدا کند.

این بار پیتر پارکر از توبی مگوایر (بدون لباس مرد عنکبوتی) از یک پورتال عبور می کند. معلوم شد که هر دو مرد عنکبوتی بی هدف در سراسر جهان MCU سرگردان بودند. وقتی شخصیت‌های مگوایر و گارفیلد برای اولین بار تماس چشمی برقرار می‌کنند، به لحظه‌ای سرگرم‌کننده منجر می‌شود که در آن سعی می‌کنند یکدیگر را خلع سلاح کنند، با شک و تردید که ممکن است دیگری کلاهبردار باشد.

معرفی مجدد دو تیرکمان اینترنتی بسیار خوب انجام شد زیرا طرفداران احتمالاً انتظار دارند اولین صحنه روی صفحه گارفیلد و مگوایر با مرد عنکبوتی در هلند باشد.

در عوض، او با دو دوست صمیمی پیتر است که منطقی تر است. اگر هر فیلم مرد عنکبوتی را تماشا کرده باشید، سخت است که با تماشای آن لحظه احساساتی نشوید و ببینید این دو مرد عنکبوتی برای اولین بار چگونه با هم تعامل دارند.

گنجاندن 3 مرد عنکبوتی شبیه یک ترفند شرکتی یا یک صحنه نمایشی دیدنی به نظر نمی رسد. این قدرت NWH است.

تام هالند در نقش پیتر پارکر در "مرد عنکبوتی: راهی برای خانه نیست"

تام هالند در نقش پیتر پارکر در فیلم Spider-Man: No Way Home.

تام هالند در «مرد عنکبوتی: راهی برای خانه نیست».سونی پیکچرز

ایده قرار دادن هر مرد عنکبوتی در یک فیلم هیجان انگیز است، اما به شرطی که درست و با نیت خوب انجام شود.

اگر این چیزها کمتر واقعی به نظر برسند، اشتباه گرفتن این چیزها بسیار آسان است. یک مثال کامل، دنباله امسال “Space Jam” است. WB آنقدر از IP قابل تشخیص خود در فیلم پر کرد که احمقانه به نظر می رسید.

بسیاری از شخصیت هایی که در ازدحام بازی های بسکتبال ظاهر می شوند، بازیگران اصلی ایفای نقش نیستند.

به گفته Cinemablend، تیمی از هنرمندان استخدام شدند تا نزدیک به 300 نفر را گرد هم بیاورند تا شبیه معامله واقعی شوند.

در نتیجه، دوقلوهای آقای فریز از آرنولد شوارتزنگر، پنگوئن دنی دویتو، پادشاه شب و دیگران شبیه دو نفره به نظر می‌رسیدند که به جای لباس واقعی، لباس‌های پارتی سیتی بر تن کرده بودند. عجیب بود، به شدت قابل توجه بود، و بازی کردن با احساسات تماشاگر حس نوستالژی ارزانی داشت.

کمئوهای Space Jam 2

بازیگران فیلم «Space Jam: A New Legacy» احساس بی روحی می کردند، زیرا می بینید که آنها واقعاً دنی دویتو، آرنولد شوارتزنگر و دیگران در نقش اصلی خود نیستند.برادران وارنر/HBO Max

«نه راه خانه» درست فهمیده می شود، زیرا سونی تمام همان بازیگرانی را که دو دهه این نقش های شرورانه و قهرمانانه را بازی کرده اند، بازگردانده است. این نشان دهنده تعهد به انجام کار درست برای مخاطبان است، به جای اینکه فقط آنها را دوباره کار کنید یا شخصیت ها را دوباره تنظیم کنید تا نسخه های متفاوتی از آنچه مردم به خاطر دارند باشند.

علاوه بر این، مگوایر و گارفیلد برای یک فیلم کوتاه معمولی یا چند صحنه روی پرده ظاهر نمی شوند، که باعث ناامیدی بزرگی خواهد شد. در عوض، آنها نقش های مهمی در دنباله مرد عنکبوتی ایفا کردند.

آن‌ها به هدایت و شکل‌دهی مرد عنکبوتی در هلند کمک می‌کنند تا درس‌های زندگی را بیاموزد که به عنوان یک ابرقهرمان مستقل به‌عنوان یک ابرقهرمان مستقل که بر اساس مهم‌ترین اصل اسپایدی هدایت می‌شود: با قدرت بزرگ، مسئولیت بزرگی به همراه دارد.

توبی مگوایر مرد عنکبوتی

توبی مگوایر در مرد عنکبوتی 2002عکس های کلمبیا

این چیزی است که هیچ انتقامجوی نتوانست به پیتر بیاموزد.

هر لحظه روی صفحه نمایش با سه مرد عنکبوتی یک لهجه است. درگیر کردن آن‌ها منجر به بحث‌های سرگرم‌کننده درباره Spidey می‌شود، مانند روش‌های مختلف کار شبکه‌هایشان و جالب‌ترین تبهکارانی که تا به حال با آن‌ها مبارزه کرده‌اند. دومی به نوبه خود باعث می شود که Spidey of Garfield نسبت به دو نفر دیگر احساس لنگیدن کند و آنها به او اطمینان می دهند که اصلاً اینطور نیست.

این یک لحظه بسیار شیرین از آسیب پذیری است و نشان می دهد که آنها فقط در “No Way Home” برای حمایت از شخصیت هلند نیستند.

این فیلم برای طرفدارانی که احساس می‌کنند از چهارمین فیلم مرد عنکبوتی مگوایر محروم هستند، پایانی بسیار ضروری را ارائه می‌کند، یا پایانی تند برای ضبط‌های بی‌اثر گارفیلد. هر دو با شرورهای خود به اطراف می روند. گارفیلد، به ویژه، در اینجا تقریبا بیشتر از دو فیلم انفرادی خود درباره Spidey برجسته است.

او بسیار هیجان زده به نظر می رسد که دوباره لباس را بر تن می کند، حیف است که به دلیل نحوه پایان فیلم، احتمالاً هرگز او را دوباره در این نقش نخواهیم دید.

این کراس اوور می تواند الهام بخش استودیوهای دیگر باشد تا چیزی مشابه را امتحان کنند. اگر ما هرگز گارفیلد، مگوایر و هالند را با هم روی پرده نبینیم، اشتباه خواهد بود.

اندرو گارفیلد مرد عنکبوتی باورنکردنی

اگر ما هرگز دوباره Spidey از اندرو گارفیلد را تماشا نمی‌کردیم، خوب بود، اما به نظر می‌رسد که این بازیگر چیزهای بیشتری برای این نقش دارد.عکس های کلمبیا

رابطه بین سه مرد عنکبوتی روی صفحه نمایش شبیه رابطه سه برادر است. مگوایر مسن‌تر، عاقل‌تر و مسئول‌ترین عضو گروه است. گارفیلد برادر باحال و ماجراجویی است که به عشق بیشتری نیاز دارد (او بیش از هر کس دیگری مردم را از دست داده است). هالند برادر کوچکی است که می تواند از دو مربی محکم و فداکار بدون منیت (نگاه کنید به: مرد آهنی، دکتر استرنج) برای راهنمایی او استفاده کند.

تعامل آنها مانند یکی از آن رویدادهای کراس اوور سرگرم کننده CW به نظر می رسد که باید هر سال با حضور شخصیت های برنامه های مختلف DC تماشا کرد. (این یک ضربه نیست، اما هیچ چیز دیگری برای مقایسه با آن وجود ندارد.)

کراس اوورها برای مدتی در تلویزیون و انیمیشن محبوب بوده اند. سریال‌های سریالی از آن‌ها برای کمک به جذب رتبه‌بندی در هفته‌های پاک‌سازی استفاده می‌کردند (چهار زمان مختلف از سال که سرویس‌های رتبه‌بندی مانند Nielsen مخاطبان تلویزیون را اندازه‌گیری می‌کنند).

علاوه بر برخی از ویژگی‌های انیمیشن، هالیوود به زمان بیشتری نیاز دارد تا برای چیزی شبیه به این در اکشن زنده برای جذب تماشاگران به سالن‌ها آماده شود.

قمار سال 2018 واقعاً مورد نیاز بود، انیمیشن «مرد عنکبوتی: در اشعار عنکبوتی»، که به بسیاری از افراد عنکبوتی اجازه می‌دهد تا در کانون توجه قرار گیرند تا ثابت کنند که اشتهای تماشای این ماجراجویی‌های متقاطع را روی صفحه نمایش بزرگ دارند.

رکوردشکنی Avengers: The End of the Game در سال 2019، که تقریباً همه شخصیت‌های استودیو مارول را گرد هم آورد، به این معنی بود که یک جهان به هم پیوسته از یک فیلم منفرد، دامنه وسیع‌تری دارد. او بیش از 2 میلیارد دلار در سراسر جهان درآمد داشت.

بزرگترین اشتباه No No Home مرتکب این است که ظاهراً درها را به روی فرصت هالند، گارفیلد و مرد عنکبوتی مگوایر می بندد تا در زمانی که دیگر فرنچایزهای ابرقهرمانی به هم متصل می شوند، دوباره متحد شوند.

در پایان فیلم، مگوایر و اسپایدهای گارفیلد به همراه شروران مربوطه خود به خانه بازمی گردند.

به نظر می رسد که «فلش» آینده WB زمانی که بتمن مایکل کیتون را دوباره معرفی می کند، بتواند کاری مشابه انجام دهد. گزارش ها حاکی از آن است که بتمن بن افلک ممکن است در آنجا نیز ظاهر شود.

دیزنی و مارول دنیای نمایشی و سینمایی بسیار مرتبطی دارند که همچنان در حال گسترش است.

بتمن و سوپرگرل در فلش

بتمن مایکل کیتون به فلش باز می گردد.برادران وارنر / کمیک دی سی

به دلیل پایان No Way Home، در حالی که همه وجود پیتر پارکر را فراموش می کنند، مشخص نیست که آینده اسپایدی در دنیای سینمایی مارول چه خواهد بود.

او ممکن است برگردد، اما ممکن است تنها بماند (چیزی که برای روشی که دیزنی و سونی می‌خواهند Spidey را پیشاپیش به اشتراک بگذارند، بسیار راحت است).

اگر چنین است، سونی مخاطبان داخلی دارد تا Spider-Verse خود را به صورت زنده ادامه دهد. بسیار عالی خواهد بود اگر هر سومین فیلم مرد عنکبوتی دوباره شاهد سرکوب هر سه آن ها با هم به روشی که انتقام جویان پس از فیلم های انفرادی شان با هم متحد می شوند، باشد.

مقاله اصلی اینسایدر را بخوانید

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort kusadasi escort