هیچ مینیاپولیس اداره پلیس نمی خود را تعطیل حساب ایمیل

روز چهارشنبه بعد از ظهر از کاربران رسانه های اجتماعی شروع به نوشتن در مورد دریافت یک bounce-back ایمیل — و یا تحویل عدم اطلاع رسانی از مینیاپولیس اداره پلیس پس از نوشتن به ابراز نگرانی از قتل جورج فلوید و بسیاری از چرا و آیا عمدی بود.

اما پلیس مینیاپولیس مدیر بخش اطلاعات عمومی جان سالمند گفت: روندهای دیجیتال است که به گزاف گویی بود نه عمدی. وجود دارد خیلی بیشتر دنیوی توضیح: غرق سرور است.

“ما در ظرفیت” سالمند گفت: در یک ایمیل به دیجیتال روند. “ما در حال گرفتن هولناک با ارتباطات است. من بیش از 1000 ایمیل در روز. ساده به عنوان آن است.”

پس از مرگ فلوید در مارس 25, فعالان گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای گسترش اطلاعات حیاتی برای تظاهرات وثیقه بودجه برای کمک به, و چگونه مردم می توانند درگیر تقریبا. نگاهی به عنوان مثال #BlackoutTuesday اعتراض.

Minneapolis police at protest on the death of George Floyd
اسکات اولسون / گتی ایماژ

یکی از محبوب تر مبارزات اجتماعی در روزهای اخیر بوده است که از قبل نوشته شده ایمیل به مینیاپولیس اداره پلیس یا دیگر مقامات منتخب. در Instagram کاربران می توانند پست یک لینک به داستان های خود را و یا در مشخصات خود را در بخش بیوگرافی که در آن مردم می توانید کش رفتن به بالا و از پیش نوشته شده ایمیل باز در آی فون خود را برنامه ایمیل. همه آنها را مجبور به انجام است پر کردن نام خود و شهرستان خود را و سپس ارسال را فشار دهید.

وقتی پرسیده شد که اگر این نوع کمپین رسانه های اجتماعی چیزی است که قریب به اتفاق مینیاپولیس PD سرور سالمند گفت: “من نمی دانم.”

آن را غیر ممکن است برای برآورد تا چه حد و گسترده ای از پیش نوشته شده ایمیل لینک های به اشتراک گذاشته شده در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مثل Instagram و توییتر. کاربران زیادی پیرو شمارش مانند هنرمند Maasi گادوین به اشتراک گذاشته اند که لینک TinyURL با صدها نفر از هزاران نفر از پیروان.

اما تعداد مطلق از مردم در مورد ارسال ایمیل های خود را منعکس است نشانه این است که این نوع سریع ضربه تند وشدید زدن تک کمپین موثر در سپردن مدنی نامزدی.

این معمول است برای دولت و سازمان های فدرال به تجربه غرق سرور زمانی که تقاضا بالا است — بسیاری از به سادگی فن آوری زیرساخت های آن را اداره کند. پس از coronavirus همه گیر بسیاری از شهر و ایالتی و فدرال وب سایت را تجربه کرده اند مشکلات و یا حتی از بین رفته را برای ساعت ها در پایان به عنوان میلیون ها نفر اقدام به فایل بیکاری و دیگر مزایای آن تنها منجر به بیشتر های عمومی سرخوردگی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>