‘آسمان هیچ انسان’ به روز رسانی می افزاید: بی سرپرست باری پر از وحشت

No Man's Sky: Desolation
سلام بازی

سلام بازی هنوز هم انجام می شود با آسمان هیچ انسان. امروز توسعه دهنده اعلام کرده و منتشر ویرانی یک به روز رسانی رایگان است که می افزاید: ترسناک باری به اکتشاف. قسمتهای داخلی هر یک کشتی خواهد بود و رویه تولید شده اطمینان حاصل کرد که هیچ اعزامی کاملا یکسان است. آنها خواهید بود پر از سیاهههای مربوط به کشتی و اموال شخصی که توضیح آنچه اتفاق افتاده به خدمه در هیئت مدیره. در پایان, شما همچنین باید دسترسی به captain’s log که شکسته شدن نهایی ساعت.

مرور باری چالش برانگیز خواهد بود ، شما ممکن است دریابید که این چراغ روشن شده اند یا که کشتی گرانش و سیستم های پشتیبانی حیات را بلا رفته. برخی از خواهد شد که سرکش هوش مصنوعی سیستم های بیش از حد و “بیولوژیکی ترسناک” است که نمی خواهم سوء.

شما می توانید در این دستکش انفرادی و یا با یک دسته از دوستان است. سلام بازی معرفی کراس-بازی بازی های ماه گذشته, که بدان معنی است که شما می توانید با هر کسی در PlayStation 4, Xbox One و PC. آسمان هیچ انسان شد با VR پشتیبانی در سال گذشته بیش از حد, اگر شما واقعا می خواهید به خودتان غوطه ور در نقش یک لاشخور.

رها شده و باری را نیز شامل مواردی است که شما می توانید با استفاده از گوشت گاو تا خود را باری تخلیه کشتی فضایی. آنها را به نوعی “منعکس تاریخچه کشتی شما scavenged,” اطمینان شما هرگز فراموش نکنید که زمان خود را بهترین دوست خود به دام افتاده در یک اتاق با پنج بیگانه لانه.

ویرانی شامل یک میزبان از کوچکتر ارتقاء بیش از حد مانند بهتر بلوم نور و لنز از جا در رفتن, rebalanced مبارزه با بازیکن منحصر به فرد عنوان و ماموریت های جدید در Nexus در فضای Anomaly.

رایگان پچ آخرین فصل در آسمان هیچ انسان‘s قابل توجه داستان باز گشت. بازی underwhelmed در راه اندازی در هیچ بخش کوچکی به گیج کننده انتظارات که توسعه دهنده و مواد بازاریابی خود موفق به سرکوب. استودیو گیر کرده با عنوان چند و تحویل متعدد به روز رسانی است که باید به دست آورد حمایت جامعه و در چشم بسیاری متوجه این چشم انداز است که وعده داده شده بود که سال ها پیش.

در این مقاله: آسمان هیچ انسان, سلام, بازی, ویرانی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>