آخر این هفته می بیند ورود چه خواهد شد مطمئنا پربیننده ترین مستند ورزشی در تمام دوران: “آخرین رقص” داستان مایکل جردن نهایی فصل با شیکاگو بولز. در حالی که ورزش مستند را تحت پوشش تقریبا در هر رویداد بزرگ ورزشی از 50 سال گذشته آنها ندارد همه چیز را پوشش داده و … که در آن ما (و شما) در آمده است. چه قصه های ورزشی رفته نیست و در عین حال گفته شده است? در این میان بسیاری دیگر …

Michael Jordan broke an entire generation of basketball players, including Gary Payton. Let's hear their stories, too. (Dan Levine / Getty Images)
مایکل جردن را شکست و یک نسل از بازیکنان بسکتبال از جمله Gary Payton. اجازه دهید به شنیدن داستان خود را بیش از حد. (دن Levine / گتی ایماژ)

ما همه استیو Bartman: شما به یاد داشته باشید غمگین داستان از استیو Bartman این توله فن که ناخواسته از خط خارج شیکاگو شانس در یک سری جهانی در سال 2003. چه شما ممکن است به یاد داشته باشید این است که وجود دارد در مورد یک دوجین دیگر از شیکاگو طرفداران همه در اطراف او هر یک از آنها می توانست راه را برای تداخل با همان پرواز توپ. چه زندگی خود را مانند در حال حاضر دانستن آنها dodged شهرت-باعث خرابی گلوله? (تمام مصاحبه ها انجام می شود و ناشناس.)

کینه توزی پیش اندیشیده: شما می دانید در مورد کینه توزی در قصر که نزدیک به پاره از هم جدا NBA 15 سال پیش. اما آنچه در مورد فن که انداخت آبجو در وهله اول ؟ چه داستان ؟ چرا چاک $10 آبجو در Ron Artest? یک سفر به درون ذهن یک عذاب دیترویت فن … یا حداقل بسیار خسته شدم یکی.

بستنی وانیلی در نان تست: داستان ترین تیم های متوسط تا کنون: در اینجا یک بازی سرگرم کننده آمار: در حدود 60 سال از بازی با لس آنجلس فرشتگان آناهایم در حال 4,709-4,719 این معنی که اگر آنها می تواند همیشه برنده 10 بازی بیشتر نسبت به آنها از دست دادن آنها خواهد بود دقیقا .500 برای کل وجود خود. چگونه یک تیم بماند تا متوسط ، جایزه بخش شامل فرشتگان طرفداران در تلاش برای شناسایی مایک ماهی قزل آلا عکس در حالی که او ایستاده درست در کنار آنها.

این یک ارابه موسیقی: در جستجوی هر فن که واقعا مشروع را دوست دارد Dallas Cowboys, the New York Yankees دوک بسکتبال لس آنجلس لیکرز. در سراسر کشور تلاش خواهد کرد که شامل مصاحبه با هزاران نفر از bandwagoners هنوز متاسفانه به نوبه خود خالی است.

آب شل است: O. J. Simpson است که از زندان و زندگی یک توییتر مزاحم. ما فقط در حال رفتن به نوبه خود دوربین و اجازه دهید او را رول. شما می دانید شما می خواهم به تماشای.

میخوای خوردن است ؟ سابقه Ballpark مواد غذایی: نه برای ضعف قلب یا ضعیف از معده این غم انگیز مستند را ردیابی تاریخ ballpark مواد غذایی از ماهی ‘n’ تراشه های قدیم به این چیلی داگ از ’70s به پیتزا پیچیده همبرگر تاکو مواد غذایی شیرین کاری امروز. بیا گرسنه است.

What would compel someone to attempt this at the Preakness? Let's find out. (Jonathan Ernst/Reuters)
آنچه را وادار کسی به این تلاش در Preakness? بیایید پیدا کردن. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

فقط نمی افتد در: قصه های Pimlico توالت دونده: یکی از سنت های Preakness Stakes نیست فقط نژاد اسب, اما زمین زیر کشت مسابقه در سراسر صدر صف های طولانی از توالت های قابل حمل. برای این مستند ما می خواهم دور از جانبازان از این زشت, کثیف, وحشتناک دستکش بلند و از آنها بخواهید … چقدر مست بودی ؟

خصوصی عمومی: چه چیزی آن را مانند یک عضو از واشنگتن ژنرال Harlem Globetrotters’ ابدی قربانی ؟ در چه نقطه شما تصمیم می گیرید شما می دانید آنچه که من قصد ندارم به او اجازه دهید که چرخش توپ روی انگشت خود را! به اندازه کافی با آن احمق سطل شیرینی! و اگر او می آید در اینجا برای یک آسیاب بادی غوطه دادن من آشکار-2-ing او را به صندلی! یک پرتره با پشتکار.

آن را فقط مانند رانندگی در بزرگراه: به طور منظم مردمی Tryin’ نسکار: چرا نسکار فقط mashin’ گاز و turnin’ چپ, راست? ما را ببینید که ما دور تا 10 از mouthiest توییتر پیش فرض و صفحه کلید-شجاع نظر در همه Internetland و پرتاب آنها را در پشت چرخ از 200 مایل در ساعت در نسکار توانا آلاباما Superspeedway. شوق و شعف برای همه! به جز برای رانندگان است.

شکسته: داستان های مایکل جردن را قربانی: این است که طرف دیگر از خریداران توضیحات: یک داستان از دل شکستگی و بیش از بیش. در مصاحبه با بسیاری از بسکتبال افسانه های ما حفر کردن به آنچه در آن بود به از دست دادن به مایکل جردن دوباره و دوباره و دوباره. ما آنها را به گریه ؟ شاید. مصاحبه افراد را شامل Patrick Ewing, Gary Payton شاون کمپ کارل مالون, Charles Barkley, John Stockton, Reggie Miller …

اما اجازه دهید متوقف نمی وجود دارد. من از توییتر به صدای سنج ایجاد کردن در خود را با بهترین ایده ها:

و آیا توییتر ارائه. در اینجا فقط یک نمونه:

در حال حاضر از آن نوبت خود را. چه مستند آیا شما می خواهید برای دیدن آینده ؟ هک ما به اندازه کافی زمان برای انجام آن است. برو!

_____

جی Busbee است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی. او را دنبال کنید در توییتر @jaybusbee و با او تماس بگیرید با ایده های داستان در jay.busbee@yahoo.com.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو