هیچ یک خبرنگار نیست تماس کاخ سفید وزیر مطبوعات یک ” دروغ گفتن سگ ماده,’


Illustration for article titled No, a Reporter Did Not Call the White House Press Secretary a Lying Bitch

تصویر: فاکس نیوز/توییتر

یک شبکه تلویزیونی الجزیره خبرنگار نیست تماس مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany یک “دروغ عوضی” در روز سه شنبه با وجود ادعا می کند که در غیر این صورت قابل ملاحظه مشروط pro-دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر.

تبلیغات

در کنفرانس مطبوعاتی در اواخر روز سه شنبه صبح, Al Jazeera English خبرنگار کیمبرلی Halkett خواسته McEnany که آیا رئیس جمهور شد به عنوان متمرکز خارجی در انتخابات دخالت خود را به عنوان وسواس با بی پایه و اساس تئوری های توطئه در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری. عقب و جلو شد testy به عنوان Halkett تحت فشار McEnany به استناد بیشتر اقدامات اخیر کاخ سفید گرفته شده برای حفظ 2020 انتخابات و McEnany اقدام به تغییر موضوع به باراک اوباما و نشانه های سنگی rollout از پست الکترونیکی-در رای گیری در نیویورک است.

“مشروع وجود دارد سوال در مورد ایمیل انبوه-در رای گیری. و من می دانم که شما نمی خواهید به آنها را بشنود به همین دلیل است که صحبت شما بیش از من” McEnany پاسخ داد. پس از آن, Halkett سعی کردم به یک سوال در مورد واکسن پژوهش; McEnany او را قطع کردن و هر دو طرف ثبت شد صحبت کردن در همان زمان بود که قطعا با کمک این واقعیت است که Halkett با پوشیدن ماسک. متعدد pro-مغلوب ساختن پیشی جستن شخصیتهای سپس سعی درام خشم بیش کلیپ.

تبلیغات

جناح راست صاحب نظران با توییتر موارد زیر از جمله Ann Coulter و بنی Johnson; یک خبرنگار برای راست سایت Breitbart; و hellhole محتوای مزرعه واشنگتن آزما همه گردش نسخه از کلیپ (که برخی از آنها در واقع تصویری گرفته شده توسط تلفن های همراه اشاره کرد و در تلویزیون) همراه با نوشتن شرح تصاویر و بتونه کاری بینندگان به این باور Halkett گفت: “دروغ گفتن عوضی.” و در مشاهده آن را ندارد نوع صدا مانند Halkett گفت: “دروغ گفتن سگ ماده”—دوباره, به خصوص اگر یکی قبلا مشروط به گوش دادن به دقیقا همان است که.

متاسفانه برای هر کسی که مشتق شادی یا خشم و انزجار از این موضوع که چه اتفاقی افتاده است. تنظیمات ساده به منظور افزایش صوتی از ارز پشت Halkett نسخه از داستان: او در پاسخ به McEnany امتناع از پاسخ به این سوال با “OK شما نمی خواهید به تعامل.”

صوتی از یک ارز بین کاخ سفید وزیر مطبوعات Kaitlyn McEnany و Al Jazeera English خبرنگار کیمبرلی Halkett در 21 ژوئیه سال 2020 به عنوان به خوبی به عنوان نسخه ها با فیلتر های صوتی. اصلی صوتی از طریق C-SPAN.

چند تن از محافظه کاران که در ترویج جعل کردهاند ادعا یا بی سر و صدا حذف توییت خود (دیگران زنده باقی می ماند). امتحان حذف شده اولیه خود را ارسال و به جای آن با یک مطلب قسمت اول: “برخی می گویند آن را برای تلفن های موبایل مانند یک خبرنگار به نام @PressSec یک سگ ماده,'”.

(رسمی کاخ سفید متن, برای, ثبت, خود تایید می کند که Halkett گفت: “خوب, شما نمی خواهید به تعامل.”)

تبلیغات

آن را قرار داده راه دیگر: از آن زمان فقط چند ثانیه از مردم صحبت کردن بیش از هر دیگر برای ریاکارانه جناح راست شخصیتهای برای تقویت مزخرف, ادعای یک رسانه های اجتماعی مخاطبان به احتمال زیاد با کمک رباتهاو پس از آن هرگز واقعا زحمت برای جمع شدن این ادعا است. زمانی که سیاسی deepfakes توانید در اینجا به صورت جدی هستیم ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>