نیسان پرده آن $40,000 الکتریکی آریا متقاطع

پس از هل دادن ارزش اقتصادی برای سال ها با آن معقول-اما-محدود برگ نیسان در زمان یک گام به برق خودرو رونمایی آن Ariya. با تیز به نظر می رسد که باقی ماندن نزدیک به سال گذشته مفهوم خودرو های متقاطع وعده 0-60 مایل در ساعت در کمتر از 5 ثانیه است که مدیران گفته است در تاریخ همتراز با Z ماشین ورزشی است.

گالری: نیسان Ariya | 18 عکس


18
  • +14

آن را در یک موتور FWD (215 اسب بخار) و دو موتور “e-4ORCE” AWD (389 اسب بخار) نسخه و شامل نیسان e-پدال از ویژگی های است که اجازه می دهد تا رانندگان به سرعت بخشیدن به کاهش سرعت و ترمز همه با استفاده از یک پدال. نیز وجود دارد دو باتری گزینه های با 63kWh باتری و اختیاری 87kWh باتری — در تک موتور 2WD نسخه باید آن را قادر به تا 300 مایل از محدوده در شارژ است. به عنوان Autoblog یادداشت های امید بستن برای اضافی موتور قطع خواهد شد محدوده آن و کمی کاهش, داخلی, حمل و نقل فضایی رفتن از 16.5 متر مکعب به 14.6.

Nissan Ariya

نیسان

داخل طراحان ادعا می کنند این متقاطع است و بیشتر شبیه یک سالن از یک خودرو سنتی در داخل کابین. آن را به یک سیستم تشخیص صدا برای کنترل امکانات و پشتیبانی از بیش از حد هوا به روز رسانی. ویژگی های با تکنولوژی طیف وسیعی از آن ProPilot 2.0 راننده کمک به ادغام با تکنولوژی خانه های هوشمند ساخته شده در آمازون الکسا و البته پشتیبانی از بی سیم CarPlay اپل و آندروید خودکار.

با توجه به نیسان مطبوعات مواد Ariya را در فروش در ژاپن در اواسط سال 2021 با آغاز بکار در ایالات متحده و کانادا در اواخر سال آینده.

در این مقاله: نیسان, EV, Ariya, نیسان, Ariya, متقاطع, خودرو الکتریکی, propilot, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de