نینتندو ‘پرش طناب چالش’ رایگان بازی تمرین خود را تغییر

با همه گیر مربوط به مستندات و انتشار از عبور از حیواناتبه سادگی گرفتن یک سوئیچ شده است به اندازه کافی سخت. حتی اگر شما برای به دست آوردن اگر شما همچنین می خواهم به بازی بازی های نینتندو حلقه مناسب ماجراجویی سریع در خانه تمرین و سپس موفق باشید — آن بوده است فقط به عنوان سخت برای به دست آوردن فروش در ثانیه و هر زمان که آن را به نظر می رسد آنلاین. بنابراین اگر شما مانند من هستند و در خارج به دنبال, اما شما در حال حاضر باید یک سوئیچ و یک جفت از شادی-منفی (با عرض پوزش سوئیچ Lite صاحبان) پس حداقل شما می توانید سعی کنید این شرکت جدیدترین بازی: پرش با طناب چالش.

آن را تقریبا به عنوان کامل به عنوان حلقه مناسب ماجرااما آن را تشویق فعالیت با استفاده از لوازم جانبی شما در حال حاضر. آن را به سادگی شبیه سازی پرش با طناب با استفاده از تجربه شادی-منفی در حالی که شمارش جهش خود را بر روی صفحه نمایش و حتی پشتیبانی از دو بازیکن است. به گفته این شرکت این بازی “ایجاد شده توسط یک گروه کوچک از نینتندو توسعه دهندگان در حالی که کار از خانه در ژاپن است.”

این بازی همچنین دارای برخی از توجه به بازیکنان با تحرک نگرانی یا فقط همسایه طبقه پایین که نمی قدردانی از همه که پریدن. ظاهرا شما همچنین می توانید با خم شدن زانو خود را و یا حتی فقط در حال حرکت اسلحه خود را به بازی در سکوت است.

بهترین بخش این است که آن رایگان اگرچه نینتندو می گوید که تنها برای یک مدت زمان محدود که اجرا می شود از طریق پایان ماه سپتامبر. شما می توانید آن را در فروشگاه و سعی کنید آن را در حال حاضر در بین تلاش برای اتمام حلقه مناسب ماجرا قبل از رباتها هر کپی کنید.

در این مقاله: سوئیچ نینتندو, سوئیچ, لذت, باهم, پرش طناب پرش طناب چالش نینتندو, حلقه, مناسب, ماجراجویی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>