نینتندو رفع خواهد شد یک بازی شکستن اشکال در مقاله ماریو: اوریگامی پادشاه

نینتندو وعده داده شده برای رفع اشکال تند و زننده در کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه متوقف می شود که بازیکنان از ضرب و شتم بازی.

“ما آگاه هستند از گزارش ها در مورد مسائل مربوط به برخی از بازیکنان از کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه” نینتندو گفت: چند ضلعی در یک بیانیه است. “ما در حال کار برای حل و فصل این مسائل و برنامه ریزی برای رسیدگی به آنها را در یک به روز رسانی نرم افزار. ما عذر خواهی برای هر زحمتی.”

در اوایل این ماه در برخی از کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه بازیکنان کشف مبهم اشکال در بازی شانگری-منطقه آبگرم.

به ادامه بازیکنان نیاز به جمع آوری تمبر از چهار شانگری-آبگرم چشمه. پس از انجام این کار آنها خود را در حال حاضر کارت تمبر به یک وزغ در پنجمین راز به نام بهار بهار از رنگین کمان. به عنوان طولانی به عنوان بازیکن نیست ترک این منطقه پیشرفت داستان و آنها می توانند بازی کامل است.

با این حال اگر بازیکنان تصمیم به ترک بهار رنگین کمان و دوباره در زمان بعد از آنها کشف آنها از دست داده ایم دسترسی به این منطقه به دلیل وزغ کارت خود را نگه داشته و به ظاهر فراموش کرده بودند اجازه ورود. حتی اگر بازیکنان بازبینی چهار چشمه به جمع آوری تمبر جدید آنها گفته شد که آنها نمی توانستم جدید کارت های پانچ شده.

قطعی چپ بازیکنان در یک نقطه بد. اگر آنها به حال یک ذخیره قبلی هنوز هم در دسترس آنها نیاز به بازگشت به عقب و عقب گام های خود را به بهار رنگین کمان. کسانی که overwrote زودتر ذخیره فایل از شانس بودند و نیاز به راه اندازی مجدد بازی اگر آنها می خواستند به ضرب و شتم آن. در سراسر مرجع تخصصی بازی, بازیکنان, با نگرانی به دنبال رفع اشکال خواسته اند که دیگران به ترک بهار رنگین کمان هنگامی که آنها به دست آوردن دسترسی.

نینتندو بیانیه عجیب نشانی اشکال و یا زمانی که آن را ثابت در دسترس خواهد بود. این شرکت که بلافاصله پاسخ به دیجیتال روند درخواست برای نظر نیز گفت: نشده است که چگونه آن را رفع مشکل.

کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه راه اندازی در اوایل این ماه. نینتندو سوئیچ منحصر به فرد به شرح زیر ماریو و شریک زندگی خود را اولیویا به عنوان آنها سعی کنید به تعمیر جهان نابود اوریگامی-وسواس آنتاگونیست به نام خورده سربازان. با وجود قطعی شد بازی به دست آورده جامد بررسی و نمره 80 در تقویم.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de