جدید به روز رسانی سیستم عامل برای نینتندو سوئیچ گزارش نکات در آینده صفحه نمایش دو نسخه برای بی وقفه کنسول محبوب.

به تازگی منتشر شده 10.0.0 به روز رسانی سیستم عامل می دهد نینتندو سوئیچ صاحبان توانایی remap دکمه های کنترل با تا پنج ذخیره تنظیمات و گزینه ای برای انتقال داده ها بین کنسول های حافظه سیستم و یک کارت SD است.

این به روز رسانی ممکن است همچنین حاوی سرنخ برای نینتندو برنامه های بعدی برای این کنسول با توجه به آسیب پذیری محقق مایک Heskin.

این “nx-abcd” کد نام به شرح زیر است “nx-abca” اصلی نینتندو سوئیچ و “nx-abcb” کد نام برای نینتندو سوئیچ Lite. کنسول ابتدا نیز شناخته شده به عنوان Nintendo NX قبل از آن رسما رونمایی در اکتبر 2016.

آن باقی مانده است و مشخص نیست, اما, چگونه نینتندو خواهد برنامه ریزی برای اضافه کردن یک نمایش ثانویه برای نینتندو سوئیچ. امکانات عبارتند از: تاشو طراحی شبیه به 3DS و یا یک دستگاه جداگانه مانند گیم پد Wii U. داده بدون زرق و برق فروش سوئیچ را سلف نینتندو نگاه به بازگرداندن setup برای انجام هر برنامه ای که ممکن است تا به حال به خندق.

افسانه از موبایل و کامپیوتر: نفس, وحشی, یکی از برترین بازی های نینتندو سوئیچ نیز منتشر شد بر روی Wii U, اما این بازی قابلیت با گیم پد صفحه نمایش بود scrapped. خواهد نینتندو آن را برای تعویض نسخه اگر یک صفحه نمایش دو مدل رول کردن ؟

با کشف این کد در نینتندو تغییر سیستم عامل آن است که بسیار بعید است که “nx-abcd” با اشاره به یک روش کاملا جدید. هنوز مشخص نیست که این دو صفحه نمایش سوئیچ اعلام خواهد شد اگر آن را در کار می کند.

نینتندو سوئیچ هنوز هم سخت به پیدا کردن

در حالی که یک نسخه جدید از کنسول شایع است به تواند در توسعه نینتندو سوئیچ در حال حاضر در تامین کوتاه مدت با توجه به ترکیبی از تقاضا به دلیل انتشار Animal Crossing: New Horizons و چالش های ارائه شده توسط coronavirus بیماری همه گیر. فرصت طلب فروشندگان گرفته اند استفاده از این وضعیت سرقت قیمت در آمازون است.

در حالی که سهام نینتندو سوئیچ دشوار است برای پیدا کردن نینتندو سوئیچ Lite آسان تر است برای پیدا کردن در میان خرده فروشان عمده مانند هدف خارج شده و کول.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت