خرید رپورتاژ

PARIS, FRANCE - JANUARY 13: Visitors play the "Splatoon 2" video game on a Nintendo Switch games console during the new console's unveiling by Nintendo Co on January 13, 2017 in Paris, France. This next-generation game console, billed as a combination of a home device experience and a portable entertainment system, will be available for $ 299.99 in the US from March. (Photo by Chesnot/Getty Images)
‘Splatoon 2’ Chesnot via Getty Images

در حالی که نینتندو نمی تواند به اندازه کافی سوئیچ کنسول در قفسه ها در حال حاضر برای پاسخگویی به تقاضای مشتری پس از آن فروش اخیر سنبله شرکت برجسته قدیمی مورد علاقه: Splatoon 2. یک رویداد ویژه را برای این بازی در مارس به پایان رسیده است کاملا برای افرادی که ممکن است می خواهم به یک استراحت از بازی شلغم در بازارهای Animal Crossing: New Horizons و شروع به دنبال در اطراف برای چیز دیگری.

برای اولین بار وجود دارد یک نسخه ی نمایشی ویژه رویداد شروع می شود که آوریل 29th و اجرا می شود برای یک روز, که در آن بازیکنان می توانید سعی کنید حالت های از جمله چمن جنگ رتبه نبرد و ماهی قزل آلا اجرا رقابت در برابر افراد دیگر در نسخه ی نمایشی و یا بازیکنان که خود را به کامل بازی. آن را حتی بیشتر جذاب نینتندو قرار دادن بازی فروش در طول این رویداد رها کردن آن در قیمت از $59.99 برای $39.99 و ارائه رایگان هفت روز محاکمه از خدمات آنلاین آن به طوری که مردم می توانید سعی کنید چند نفره.

یک بار همه که شده است وجود خواهد داشت های جدید Splatfest. “گذشته” از این ویژه رویدادهای اجتماعی در ژوئیه صورت گرفت اما ظاهرا برای حداقل یک اجرا. بازیکن قادر خواهد بود برای حمایت از هر دو تیم مایونز یا سس گوجه فرنگی تیم به مدت دو روز در میان مه 22 و مه 24, شروع و پایان در 6 PM ET.

هنگامی که آن را وارد سه سال پیش ما به نام Splatoon 2 “محتاط اما عالی” تکامل از نینتندو سرنگ تفنگ تیرانداز و این دو بخش تاثیر یک نسخه ی نمایشی و رویداد های جدید باید معرفی جدید سوئیچ به صاحبان آن نام تجاری منحصر به فرد از عمل است.

در این مقاله: نینتندو سوئیچ, نینتندو, سوئیچ, Splatoon 2, Splatfest بازی, نسخه ی نمایشی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو