خرید رپورتاژ

President of Nintendo Tatsumi Kimishima speaks during a presentation event of the new Nintendo Switch in Tokyo, Friday, Jan. 13, 2017. Nintendo Co. said Friday that its Nintendo Switch video game console will sell for 29,980 yen (about $260) in Japan, starting March 3. (AP Photo/Koji Sasahara)
رئیس نینتندو Tatsumi Kimishima صحبت می کند در طول یک ارائه رویداد جدید نینتندو تغییر در توکیو روز شنبه, ژان. 13, 2017.  آسوشیتد پرس

نینتندو سوئیچ سخت تر است برای پیدا کردن بیش از همیشه در حال حاضر به عنوان اجتماعی فاصله تلاش برای مبارزه با گسترش COVID-19 رانده اند تا تقاضا برای این سیستم بازی در حالی که همچنین مانع تولید است. نینتندو برای اولین بار اذعان کرد مسائل در ماه فوریه هنگامی که آن را تحویل به تعویق افتاد برای عبور از حیوانات با مضمون تغییر سیستم در ژاپن, اما فقط در هفته گذشته از آن گفت: کسانی که کنسول های کشتی خواهد شد در پایان این ماه است.

اما یوروگیمر امتیاز یک مقاله در Nikkei Asian Review مقاله با استناد به تامین کنندگان که گفت که آنها دریافت سفارشات پوشش آوریل – ژوئن دوره که تا آنجا که 50 درصد بالاتر از حد انتظار است. با توجه به منابع خود این شرکت قصد دارد به منظور بالا بردن سوئیچ تولید در سال به حدود 10 درصد بیش از 20 میلیون یا بیشتر از کنسول های ساخته شده از آن در سال 2019.

فراتر از coronavirus و تقاضا به بازی Animal Crossing: New Horizons یا حلقه مناسب ماجراچیز دیگری است که می تواند در حفظ و تامین تنگ است نمایندگی فروش در بازار. گزارش های اخیر توسط مادربرد متمرکز بر نمایندگان فروش با استفاده از رباتها به ضربه محکم و ناگهانی تا سیستم های موجود به عنوان به زودی به عنوان آنها در فروش. در صورتی که باقی می ماند یک کسب و کار پر سود — و خرده فروشان نمی توانید فروش به عموم — و سپس آن را می تواند در حالی که قبل از شما می توانید پیدا کردن یکی در فروشگاه های دوباره.

در این مقاله: سوئیچ, کمبود, نینتندو, نینتندو, سوئیچ, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو