نیک Faldo می خواهد PGA Tour به ممنوعیت كم برای کمک به گلف خود را از راه دور مشکل

كم شده است ابزاری در بخشی از گلف برای یک زمان طولانی.

بازیکنان در تمام سطوح اعم از داشتن سرگرم کننده در دوره های محلی به PGA Tour جوانب رقابت در دور نهایی مسابقات قهرمانی بزرگ, توپ را روی گوه کردن توپ قبل از ضربه درایو خود را برای شروع هر سوراخ.

نیک Faldo می خواهد به تغییر است.

سه بار استادان قهرمان فکر می کند که ممنوعیت كم از بازی نه تنها کمک به گلف, فاصله, مشکل, اما همچنین می تواند بازی را که بسیار سخت تر است.

“اگر آنها ممنوع توپ را روی گوه گیره اگر آنها رفت و همچنین مسابقات با توپ را روی گوه گیره بچه ها را به بیرون رفتن و تغییر خود درایور” Faldo گفت: Geoff Shackelford پادکست از طریق گلف هضم است. “آنها می گویند اشکالی ندارد شما مجاز به محل آن را بر روی چمن.’ شما نمی خواهد با استفاده از [یک راننده که] شش درجه است. شما نیاز به استفاده از یک است که می توانید هوابرد کمی. و است که به طور جدی آن را تغییر دهید.

“مطمئن شوید که آنها می تواند ضربه 3-چوب. و این خواهد بود که خود را بهینه. آنها می تواند ضربه 3-چوب کردن زمین روری هنوز آمار آن 285 متری در هوا. اما آن می تواند ضربه سختی به آمار یک راننده خاموش عرشه.

“من فکر می کنم این چیزی است که ما باید برای خارج شدن وجود دارد. آن را در مورد کیفیت اعتصاب. و آن را در کمی بیشتر از تناقض.”

Faldo همچنین پیشنهاد کاهش اندازه صورت راننده را.

“اگر شما به ارمغان آورد به اندازه چهره بنابراین وجود خواهد داشت برخی از جدی mis-بازدید … که راه نقطه شیرین برای این نرم افزار خواهد بود یک نقطه شیرین نه شیرین چهره” Faldo گفت: از طریق گلف هضم است. “که آنچه در آن است در حال حاضر آن را همه چیز.”

Sir Nick Faldo looks on during a practice round prior to the 148th Open Championship held on the Dunluce Links at Royal Portrush Golf Club on July 17, 2019 in Portrush, United Kingdom. (Andrew Redington/Getty Images)
آقا نیک Faldo به نظر می رسد در طول یک عمل دور قبل به 148th قهرمانی باز شد و در Dunluce لینک سلطنتی در پرتروش باشگاه گلف در جولای 17, 2019 در پرتروش, United Kingdom. (اندرو Redington/گتی ایماژ)

گلف فاصله مشکل

USGA و R&A منتشر شده یک گزارش در ماه فوریه که در هر دو مورد هدف قرار دادن فاصله ها و زمین گلف طول شده اند افزایش طول بازی در سراسر جهان چیزی است که آنها می گویند “مخل به بازی آینده بلند مدت.”

“این گزارش به وضوح نشان می دهد یک افزایش مداوم ضربه از راه دور و گلف طول بیش از گذشته 100-به همراه سال” USGA مدیر عامل مایک دیویس در بیانیه ای گفت. “این افزایش تا به حال تاثیر عمیقی بر هزینه برای ایجاد تغییر و راه اندازی دوره های گلف و آنها نهفته گلف بازان در تمام سطوح.

“ما اعتقاد داریم که این مشکل ادامه خواهد داد مگر اینکه این چرخه به پایان آورد. با همکاری از کل گلف جامعه ما یک فرصت به بنیادی این جزر و مد و کمک به اطمینان از گلف باقی می ماند پایدار و لذت بخش برای نسل های آینده.”

نه USGA و نه R&A ارائه هر گونه راه حل برای این مشکل اما در حال حاضر در حال تحقیق در مورد گزینه های احتمالی. ممکن است تغییر حکومت می تواند شامل محدود کردن انواع خاصی از باشگاه و یا توپ.

خواهد ممنوعیت كم در واقع کار می کند ؟

آن را یک ایده وحشتناک به عنوان حرکت قطعا نیروی گلف بازان به انطباق و منع آنها از ضربه زدن به درایوهای دیگر.

اگر هدف این است که برای حل گلف خود را از راه دور مشکل این احتمالا راه حل است.

مانند Faldo خود گفت: بازیکنان خواهد نیاز به یک نوع جدید از راننده است که می تواند گرفتن توپ در هوا بیشتر اگر آنها با استفاده از یک توپ را روی گوه. آن را نمی خواهد طولانی برای شرکت ها به شکل یک راننده است که به خوبی کار می کنند تحت آن شرایط.

به راستی تفاوت محدود کردن انواع باشگاه ها و یا توپ است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به احتمال زیاد بسیار بزرگتر و تاثیر ماندگار.

هر چند اگر Faldo کردم راه خود را, آن می تواند نیروی متوسط گلف باز به سادگی استفاده از آنها 5-آهن توپ را روی گوه در هر زمان. اگر وجود داشت همیشه یک راه یقین به از بین بردن یک تکه از بازی خود را و نگه داشتن درایو خود را از جنگل است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>