National Institute of Allergy and Infectious Diseases Director Dr. Anthony Fauci attends the daily coronavirus task force briefing at the White House in Washington, U.S., April 13, 2020. (REUTERS/Leah Millis)
موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci حضور روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 13 سال 2020 است. (ایسنا/لی میلیس)

آن را احساس می کند مانند نزدیکترین چیز به شبیه حرکت واقعی به سمت پتانسیل دوباره شروع به ورزش و به طور خاص تر 2019-20 NHL فصل.

Dr. Anthony Fauci ترین جلوی اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار و بالا بیماری های عفونی متخصص مشاوره رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توضیح مصاحبه اخیر خود با Snapchat پیتر Hamby که وجود دارد این است که یک “راه” به سمت ورزش سرگیری تابستان امسال آن را به آمده و تحت شرایط خاصی.

اولین و مهمترین, پر کردن میدان و ورزشگاه با هواداران به سادگی گزینه نیست در کوتاه مدت و شاید حتی در آینده قابل پیش بینی پس همه رقابت را به صحنه بدون تماشاگر در صندلی. و در مرحله دوم در حالی که بیان آن را به صراحت در مصاحبه Fauci حمایت برای استفاده از خنثی یا سایتهای دیگر بسیار تحت کنترل تنظیمات برای شبیه سازی تمدید قرنطينه به عنوان به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض ورزشکاران و عمومی است.

“قرار دادن (ورزشکاران) در هتل های بزرگ شما می دانید هر کجا که شما می خواهید به بازی. نگه داشتن آنها را به خوبی surveilled .. اما باید آنها را آزمایش مانند هر هفته و مطمئن شوید که آنها نمی وزش نسیم تا آلوده کردن هر یک از دیگر و یا خانواده خود و اجازه دهید آنها را بازی فصل است.”

نقشه راه Fauci گذاشته لزوما اخبار.

کسانی که نگه داشتن زبانه ها در NHL روند و همه بازگشت-به-بازی حالات در ورزش حرفه ای خواهد شد که در حال حاضر قابل درک است که این عوامل شامل خواهد بود در این مسیر کمترین مقاومت برای لیگ دفاتر.

این به این دلیل است که ما شنیده ایم چندین گزارش در مورد NBA و NHL شناسایی ساختمان — به عنوان مثال در داکوتای شمالی و لاس وگاس بود — که به طور بالقوه می تواند خانه مسابقات سبک رقابت در ماه های تابستان.

آنچه مهم است این است که زمان در این.

در حالی که در ادامه به صور دولت خود در مبارزه با COVID-19 گیر مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به تغییر توجه خود را در این هفته نسبت به روند بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. و از جمله در نیروی کار به “بازگشایی امریکا” رئیس جمهور داوطلب خدمت سربازی NHL کمیسر گری Bettman و باقی مانده بالا مدیران ورزشی لیگ شمال آمریکا به خدمت در آن کمیته.

کمیسیون ملحق خواهد شد رئيس جمهور چهارشنبه در یک کنفرانس تماس بگیرید. آن خواهد بود که برای بار دوم آنها بوده است احضار پس از ورزش تعطیل شد.

غلط یا نه آن را روشن مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر ورزشی به عنوان یک کلید پاسگاه دوباره شروع اقتصاد و ساختمان نسبت به دستیابی به یک سطح اجتماعی و عادی.

“ما باید به دریافت ورزشی بازگشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز شنبه جلسه. “من خسته از تماشای بازی بیس بال است که 14 سال است.”

در سطح بالا و سرمایه گذاری در تلاش برای از سرگیری ورزش حرفه ای است که توسعه قابل توجه اما در شرایط واقعی و عملی, اخبار, از این هفته, NHL تنها تحت فشار قرار دادند پشت آن جدول زمانی در یک بازگشت.

اعلام شد که این روز را موظف دوره قرنطینه برای بازیکنان شده بود تمدید 15 روز تا مارس 30. با Bettman همچنین بیان کرد در این هفته است که بازیکنان نیاز دو تا سه هفته دوباره به وضعیت خود اولین NHL به طور بالقوه می تواند بازگشت در حال حاضر در اواخر ماه مه.

با ناقص فصل به طور منظم به عنوان آن می ایستد و همچنین تمایل به فصل آینده تمام باقی می ماند در حالی که حفظ یکپارچگی جام استنلی رقابت به نظر می رسد NHL است که به سرعت در حال اجرا از باند فرودگاه در تقویم قبل از نیاز به سازش است.

اما Bettman نیست و کاملا آن را ببیند.

“تمرکز ما روی به عنوان انعطاف پذیر و چالاک به عنوان امکان پذیر است و زمانی که ما این فرصت را از نظر سلامت برای آوردن بازیکنان ما هم به اجازه دهید ما تیم های بازسازی خود را برای به دست آوردن عملیات و در حال اجرا ما در یک موقعیت برای انجام این کار هر زمان که آن را حس می کند” کمیساریای گفت چهارشنبه صبح با ماریا با فاکس کسب و کار.

“ما باور داریم که ما می تواند نسبتا انعطاف پذیر از نظر تقویم و من حدس می زنم در این نقطه است که ما احتمالا قصد به تابستان و این چیزی است که ما قطعا می تواند انجام دهد.”

در حالی که لیگ ممکن است فدرال پشتیبانی تصمیم گیری در سطح دولت مانند یک ساخته شده توسط فرماندار فلوریدا ران DeSantis مورد نیاز خواهد بود برای لیگ به مرحله رقابت در خنثی سالن.

این هفته DeSantis حکم داد که ورزش حرفه ای شد ضروری سرویس هموار کردن راه برای WWE برای ادامه فیلمبرداری را نشان می دهد در عملکرد مرکز در اورلاندو است. با یک شبیه زیرساخت های ورزشی این به نظر می رسید به دوباره باز کردن درب به UFC به عنوان به خوبی, اما به نظر می رسد که آن مبارزه بعدی کارت برگزار خواهد شد در ماه آینده در نوادا در این شرکت تولید خود فضا.

با دو کشور ظاهرا مایل به تحریم های حرفه ای ورزشی و بسیاری دیگر مدیریت برای جلوگیری از تلفات قابل توجهی را از طریق coronavirus همه گیر ممکن است که NHL می یابد یک راه حل از طریق شبیه به این معنی است.

اما در حالی که Bettman اذعان می کند که لیگ به دنبال خنثی سالن او همچنین اذعان شنبه که وجود دارد به مراتب بیشتر عوارض در نظر بگیرید قبل از NHL می تواند به راحتی را که همان مسیر است.

پوشش بیشتر در یاهو ورزشی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو