با بیش از 72 ساعت تا کمیسر راجر Goodell آغاز می شود اعلام کرد پیش نویس NFL انتخاب وجود دارد مقدار زیادی از حدس و گمان بیش از آنچه که برخی از تیم ها به دنبال انجام با اولین دور میدارد.

سان فرانسیسکو 49ers دو دور اول میدارد – 13th کلی و 31 – و باز به تجارت یکی یا هر دو آنها با توجه به ESPN.

دفاع از NFC قهرمانان ندارد میدارد در, دوم, سوم و یا چهارم دور – رفتن بدون هیچ گونه انتخاب از بعد از خود را انتخاب کنید در 31 تا پنجم-دور در انتخاب شماره 156 – و به دنبال افزوده شدن بیشتر انتخاب با توجه به ESPN Adam Schefter.

نیویورک غول شماره 4 به طور کلی انتخاب در پیش نویس و تئوری در حال حاضر یک کارفرمایی پس از انتخاب دانیل جونز با ششم انتخاب کنید از یک سال پیش, اما آنها هنوز هم گزارش علاقه مند در اورگان کارفرمایی جاستین هربرت در دور اول.

غول اول سال مربی جو قاضی بود و FaceTime گفتگو با هربرت با توجه به broncos NFL شبکه و نیویورک انجام شده است تحقیقات گسترده در سال 2020 ارشد کاسه MVP.

اما این فقط می تواند برخی از بازی ماهرانه توسط این غول به عنوان یک زن و شوهر از تیم های سمت راست پشت سر آنها در پیش نویس – میامی دلفین ها در ردیف 5 و لس آنجلس شارژر در شماره 6 – نیاز به یک کارفرمایی و نیویورک به طور بالقوه می تواند به دنبال بالا بردن قیمت های خود را انتخاب کنید و معامله کردن.

جونز به حال متناقض rookie فصل پیشرو غول به یک جفت از برد در دو شروع می شود اما رفت و فقط 1-10 به عنوان یک استارت بقیه راه است. او پایان سال تکمیل 61.9 درصد از خود عبور برای 3,027 متری, 24 عبور touchdowns و 12 interceptions.

هربرت پر شور بود به عنوان یک مقام ارشد در فصل گذشته تکمیل 66.8 درصد از خود عبور برای 3,471 متری با 32 touchdowns و شش interceptions برای یک اورگان تیم است که ضرب و شتم ویسکانسین در رز باول به پایان رسید و در این سال رتبه شماره 5 در فینال AP نظرسنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو