پیش نویس NFL بازنده: که جانبازان صدمه دیده است ؟

برای فانتزی برندگان نسخه به اینجا بروید.

من یک جونز فن که در نظر او یکی از پنج بهترین زندگی واقعی پشت در حال اجرا (با وجود عدم بزرگ blocker) اما او همچنین یک نامزد برای آشکار عمده رگرسيون و کسی که گرفته بودن بیش از حد بالا در فانتزی پیش نویس (بعد از اینکه همیشه دستکمگرفتهشده). این هرگز یک شرط بندی بزرگ برای بانک در پرت زمین نشستن کامل هواپیما مانند فصول جونز’ 19 سال گذشته و آن را به خصوص مورد توجه او فقط 60 درصد از خلیج سبز را بزند حتی با جمال ویلیامز گرفتن صدمه دیده است. هکرها سپس پیش نویس AJ دیلون در دور دوم – یک جرثقیل نوع هنری که در حداقل است بلافاصله یک هدف خط را انتخاب کنید. حجم پادشاه است در فوتبال فانتزی و 14 پشت بیشتر حال حمل از جونز در سال گذشته با وجود او سالم ماندن برای یک بار (او نیز گسترده آسیب تاریخچه).

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

قرار دادن متفاوت جونز رتبه شماره 18 در فرصت های به اشتراک گذاری (درصد از کل تیم در حال اجرا پشت حمل به علاوه اهداف) در فصل گذشته تحت شرایط ایده آل و بدون دور دوم RB با نخبگان measurables که به طور متوسط پنجم-اکثر عجله متری در کالج در 20 سال گذشته. بیش از نیمه دوم فصل گذشته جونز ثبت شده فقط 15 جلب و مطلوب اسکریپت بازی دشوار به تعداد تکرار به خصوص با تیم های که به تازگی به فصل علت برای رگرسیون طبیعی و در حال حاضر برای اولین بار از محل برنامه (فکر می کنم این تیم نسخه از “Madden نفرین”). آن را تبدیل شدن به روشن تر مت LaFleur است لرزان مربی (اگر چه اعتبار است که با توجه به در حال حاضر در اختیار داشتن یک ARod + JLo quarterbacks اتاق) و ما نمی خواهد حتی اگر ناراضی و در نزدیکی 37 ساله Aaron Rodgers پایین می رود. من جاناتان تیلور رتبه جلوتر از جونز است که ظاهرا داغ را.

علامت Ingram, Baltimore Ravens

شبیه به جونز اینگرام در حال ورود به یک قرارداد سال و دیدم تیم خود را صرف اولیه انتخاب کنید در حال اجرا پس از آمدن از یک سال است که فریاد می زند TD رگرسيون (او پنج گل دریافت touchdowns در 14 اهداف بیش از شش بازی). بر خلاف جونز Ingram است در طرف اشتباه از 30 و J. K. Dobbins است یک تهدید حتی بزرگتر شد و در اواسط دور دوم و پس از آن کشور را در کارگاههای ایجاد شده در هر تلاش. عدالت تپه و گاس ادواردز هر دو سزاوار تنزل رتبه به عنوان به خوبی به عنوان این است که یکی از شلوغ ترین backfields در فوتبال است. در حالی که Lamar جکسون و کلاغ نمی تواند انتظار می رود به بازی سال گذشته بالغ نقطه آنها باید مقدار زیادی مولد بر روی زمین اما فانتزی مدیران به احتمال زیاد رفتن به نا امید با این کمیته ، دابینز بیش از اینگرام در ADP به نظر می رسد مانند یک تماس آسان.

او برای تبدیل شدن به یک عامل رایگان 2021, PFF مدرج او 56 از 57 پشت در حال اجرا در مسدود کردن فصل گذشته (و به عنوان یکی از بدترین دریافت RBs) و فقط تماشا ایندی پیش نویس جایگزین او در گل میخ جاناتان تیلور. ماک قبلا رتبه بسیار به دلیل کلت’ مطلوب وضعیت طوری که او هنوز هم در رادار داده تیلور بی مهارت تاریخچه, اما من به خاک سپرده شد او را در خارج بالا من-45 RBs (او همچنین دارای یک آسیب تاریخچه) و ظاهرا آن را در تاریخ همتراز با بازار است. آیا پیش نویس Marlon ماک جلوتر از جاناتان تیلور.

جانسون نشان داده چشمک می زند اما همچنین ثابت غیر ممکن است به اعتماد به سالم ماندن و او در حال حاضر رفتن به عقب به D’Andre سویفت, چه کسی به شیر برداشت در انتخاب #35. آن را بیش از حد بد دیترویت به نظر می رسد مانند یک کمیته وضعیت به دلیل متی استافورد شد بازی در سطح دیگری (8.6 YPA) قبل از مجروح شدن در فصل گذشته (و با T. J. Hockenson هنوز در مراحل ابتدایی) آشکار جدی صعودی برای دیترویت سال 2020 جرم.

این شکسته قلب من وجود دارد به عنوان کمی شک و تردید در ذهن من ویلیامز بود در مورد به نوبه خود در یک RB1 نوع فانتزی فصل قبل از پیش نویس, اما پس از, ستاد انتخاب کلاید ادواردز-Helaire در یک دور او فقط یک فلکس گزینه (البته با اکثر صعودی از هر گونه پشتیبان گیری RB). حداقل ویلیامز تازه است به عنوان 28 ساله هنوز کمتر از 300 حرفه ای حمل.

عماری کوپر و مایکل گالوپ, Dallas Cowboys

لازم به ذکر هر دو کوپر و گالوپ رتبه بالا-10 متری در هر مسیر اجرای فصل گذشته به طوری که آنها کمتر متکی به حجم بیش از دیگر wideouts اما خود ارزش کاهش یافته که این کابوی ها به سرقت برده CeeDee بره در انتخاب شماره 17. Randall Cobb و 83 اهداف رفته و تازه کار گیرنده باید یک زمان سخت تر در این فصل با عدم آمادگی کار با این شرایط غیر معمول اما وجود دارد مقدار زیادی از دهان برای تغذیه در دالاس (بلیک Jarwin یکی دیگر او به عنوان یک ارتقاء بزرگ بیش از Jason ویتن). گوشت گوسفند حلال است چشم انداز که رفتن به غذا خوردن در حالی که او علاوه بر این کمک می کند تا Dak پرسکات واقعی MVP نامزد این هم یک فانتزی آمار گالوپ و کوپر (که عجیب به طور متوسط فقط 42.5 متری در جاده ها طی دو فصل).

Cowboys receivers Amari Cooper (19) and Michael Gallup (13) are the top two receiving options in Dallas, but things are a lot more crowded coming of the NFL draft. (Mandatory Credit: Matthew Emmons-USA TODAY Sports)
کابوی گیرنده ترجمه (19) و مایکل گالوپ (13) در بالا دو دریافت گزینه های در دالاس اما همه چیز خیلی شلوغ تر از پیش نویس NFL. (اجباری اعتبار: Matthew Emmons-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی)

Courtland Sutton, Denver Broncos

من تا به حال Sutton رتبه بندی به عنوان یک WR1 پس از او به پایان رسید برترین و پنج در WOPR به عنوان یک دانشجوی سال دوم اما تردید او پس از اتمام top-10 در هدف سهم دوباره پس از Broncos صرف No. 15 انتخاب جری Jeudy. دنور و سپس انتخاب یکی دیگر از wideout در دور 2 (K. J. Hamler) و نوح Fant یکی دیگر از مطلق آلفا که فقط نوشته شده یکی از بهترین YPT تا کنون توسط یک تازه کار, تنگ پایان است و همچنین رفتن به تقاضا به نظر می رسد. و پس از آن وجود دارد درو قفل که باید پیش بینی شده برای ارائه در جایی در اطراف پایین-پنج کارفرمایی بازی این فصل است. من دوست دارم ساتون بازیکن خیلی بیشتر از وضعیت او است.

Keenan Allen, لس آنجلس, شارژر

خود را ADP مطابقت ندارد جمع و جور کردن در QBs او دچار این offseason. فیلیپ رودخانه انداخت برخی از افتضاح میدارد سال گذشته است و در کاهش روشن اما او نیز 7.8 YPA و قفل شده بر روی آلن. این شارژر دارای مقدار زیادی از گزینه ها برای پرتاب به با شکارچی هنری Austin Ekeler و مایک ویلیامز دومی که قرمز-منطقه جانور را دیدم که ششم ترین پایان-منطقه اهداف سال گذشته (آلن نشده به ثمر رساند بیش از شش TDs پس از او rookie سال در سال 2013). مهمتر از جاستین هربرت به سادگی به نظر می رسد مانند او برای رفتن به یکی از این لیگ بیشترین نادرست quarterbacks با زیر 50 درصد در نرخ هدف در عمیق می اندازد 25 درصد در هنگام تقلا و 18.1 درصد خارج از نرخ هدف برای باز کردن رسیور. PFF همچنین مدرج هربرت پنجم-بدترین در میان واجد شرایط QBs منفی می اندازد بیش از دو فصل گذشته. در آلن ADP من می خواهم به جای پیش نویس یک گیرنده نیست 30 نزدیک و بدون پایین قفسه QB بازی.

[2020 پیش نویس رتبه بندی: کلی | QBs | RBs | WRs | TEs | DST | Kickers]

هنری Ruggs, Las Vegas, اظهارات

در حالی که من از اظهارات نگه داشتن Al دیویس’ “سرعت کشته شدن” روح زنده این است که یک فقیر نقطه برای فرود سریع گیرنده. در حالی که نه کاملا Darrius Heyward-بیع سطح برسد, آن را هنوز هم تعجب آور برای دیدن Ruggs پیش نویس جلوتر از جری Jeudy و CeeDee بره و به خصوص توسط یک تیم است که در استخدام یک کارفرمایی که به طور متوسط کمترین در نظر گرفته شده درجه متری هر یک از دو فصل گذشته و در آخرین رتبه بندی در پرخاشگری سال گذشته (حداقل 200 تلاش). Ruggs’ اعتصاب قاب و اهداف متوسط بودند در حال حاضر پرچم قرمز اما در حال حاضر به پیوستن به ناکارآمد اظهارات حق رای دادن است که ممکن است حداقل مجهز به امکان استفاده از مهارت های خود را (حتی در حالت عادی offseason) متاسفانه به شرط سالم است به محو شدن Ruggs’ حرفه ای (اگر چه من خرید شکارچی اکلاهما که بی سر و صدا به پایان رسید و 11 متری در هر مسیر اجرا به عنوان یک تازه کار در سال گذشته).

Dede وستبروک Jacksonville Jaguars

معلوم است برنده Biletnikoff جایزه و Nick Foles دوست داشتن اسلات معنی نیست که بسیار (من بد!). من واقعا دوست داشتم وستبروک در سال گذشته اما او شکست مواجه بد و در حال حاضر می توان از پیش نویس تابلوهای پس از جکسون در زمان مقابله با شکن Laviska Shenault جونیور در اوایل دور 2 برای پیوستن به D. J. Chark در جرم با لئونارد Fournette و گاردنر Minshew در backfield. آن را بسیار قوی استراتژی برای برنده شدن در این ترور لارنس قرعه کشی در 2021.

دنبال دالتون دل دان در توییتر.

گوش دادن به Yahoo Fantasy Football, پادکست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>