اگر وجود دارد هر چیزی NFL آموخته است در طی ماه گذشته از آن که تکنولوژی تنها به عنوان کامل به عنوان افرادی که مسئول آن است. که احتمالا توضیح می دهد که چرا Cincinnati Bengals ممکن است یک نی نی حساس درباره روز دوشنبه گزارش “عمل پیش نویس” خرابی که در سمت چپ برخی از لیگ تصمیم سازان نشسته در سکوت نا امیدی زمانی که یک تکنولوژی snafu موجب نزدیک به سه دقیقه تاخیر در شروع لیگ برتر اولین آزمون مجازی اجرا کنید.

“نبود [یک Bengals] مشکل” یک منبع گفت: “یاهو ورزشی در روز دوشنبه. “است که باید روشن شود. آن را در [لیگ قهرمانان اروپا] به پایان برسد.”

نیاز است که برای وضوح دارای کمرنگ به آن است. برای برخی از franchises درگیر در این هفته, پیش نویس آن را روشن است که وجود دارد دو رئیس نگرانی که این چیزی که رول. اولین تیم نمی خواهید فن آوری خود را به سازش توانایی خود را انتخاب کنید و یا تجارت و دوم هیچ کس می خواهد به این تیم که ضربات دیجیتال تایر در وسط پیش نویس و سپس نگه می دارد تا کل ماجرا در حالی که همه جهان به تماشای.

باز کردن انتخاب در شنبه مجازی اجرا شد یک مثال که با NFL اتفاقی بیش از اولین و ساده ترین انتخاب از پیش نویس. یک اشتباه است که در تنظیم کردن برخی از قبل لود شده چشم-رول از برخی از جلو دفاتر که فکر می کنم کل این مجازی راه اندازی است که با عجله و بد درک.

“رفتن به یک بیمار دسته” یک مدیر کل پیامک روز پس از تمرین اجرا کنید. “آن را در زمان کمی به چیزهایی که در حال حرکت است اما پس از آن خوب بود. … کسی مشکل داشته باشند. وجود دارد بیش از حد بسیاری از تیم های [و] بیش از حد بسیاری میدارد نیست که چیزی اتفاق می افتد.”

The Bengals had no issues with making their first-round selection last year, as they took Alabama tackle Jonah Williams. This year, the draft is entirely virtual. (AP Photo/Mark Humphrey)
این Bengals تا به حال هیچ مسائل با ساخت خود را در دور اول انتخاب در سال گذشته به عنوان آنها در زمان آلاباما مقابله با یونس ویلیامز. این پیش نویس به طور کامل مجازی. (AP Photo/علامت هامفری)

NFL مجموعه جهانی مرکز عملیات امنیتی’

به نوبه خود, NFL در حال انجام است همه چیز آن را می توانید برای به حداقل رساندن این حاشیه خطا. این که آیا آن را در بسیاری از راه برای دریافت انتخاب کنید و یا تجارت به لیگ دفتر اجازه می دهد اتاق تنفس در چهره تکنولوژیکی شکست مناجات از حالات بدست دردسر عکسبرداری از NFL آن بخش بیش از گذشته هفته است. که شامل مسائل امنیت آنلاین برای تیم های بازیکنان لیگ منجر به شکل گیری یک “NFL جهانی مرکز عملیات امنیتی” به کمک با هر گونه تهدید به مجازی روند. کسانی که مسائل بالقوه شامل برخی از رسانه های اجتماعی به هرج و مرج لرزاند که پیش نویس در سال های اخیر از Laremy Tunsil گاز, ماسک, حادثه برای هک تغذیه به اخاذی تلاش به رسانه های اجتماعی منتشر شده قبل یا در طول فرآیند انتخاب.

لیگ هنوز نیروبخش برای این احتمال که روز پنجشنبه دور اول خواهد شد در حال حاضر یک مشکل و یا دو است که می تواند دیده می شود در حال حاضر. و امید است که هر کس می تواند یادگیری در پرواز بین دور 1 و 2 hemming تا مشکلات پیش بینی نشده در طول یک شب استراحت در حالی که همچنین امیدوار است که هر گونه مشکلات لجستیکی در دور باز نیست دردناکی آشکار به مخاطبان تنظیم در.

در برخی از راه این پیش نویس را نشان NFL بالا رفتن از دیگری پله از تکنولوژی نردبان. پیش نویس تخته رفته اند از تخته مغناطیسی به رمز عبور محافظت شده در نسخه دیجیتال داخلی در سرور است. برای بسیاری از فرانچایز یک تیم ابر سرور در حال حاضر هاب مرکزی اساسا هر ابزار مورد استفاده برای ارزیابی دانشگاه و تمرین فیلم سراغ گزارش تجزیه و تحلیل داده ها و warehoused مصاحبه ویدئوها از سراغ ترکیب.

تکنولوژی مجبور است NFL بهره وری

در حالی که معلوم شده است که تیم NFL می توانید مقدار زیادی از کار را بدون اینکه در سایت برای برخی از کالاهای اساسی از یک فصل است. این که چرا ما شاهد بیشتر تیم را ترک پیشاهنگی صفحه اصلی برای ترکیب این سال و برخی از کلید تصمیم گیران جست و خیز بخش های زیادی از این رویداد. چند ماه پیش از آن نقاشی شده بود به عنوان یک مشکل با چگونگی لیگ تغییر کرده این رویداد مصاحبه برنامه. در حال حاضر برخی از تیم ها در حال اعتراف به این که این کار می تواند کارآمد تر و ارزان تر زمانی که آن را انجام داده از راه دور.

“من کل ترکیب [کار] در واقع یک یا دو روز خاموش ابر” یکی از طلایه دار گفته ورزشی یاهو. “آن را بسیار کارآمد تر. به طور معمول من می خواهم برای بیش از یک هفته. از نظر نبود و حتی نزدیک است.”

در ماه مارس دیگر دیده بانی گفت Yahoo Sports: “من در حال حاضر انجام می شود با این سال [ارزیابی] برای این پیش نویس و شروع می کنم در سال آینده است. آن را حتی به دلیل تا زمانی که مانند ماه ژوئن اما من احتمالا می تواند با آن انجام می شود در حدود یک هفته کار می کنند.”

بدون شک بخشی از بهره وری است مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس. با لغو pro روز و بازديد وجود دارد کمتر کار را به انجام در اواخر دور یا کوچک مدرسه چشم انداز ترک ارزیاب به تمرین کردن و به سرعت اگزوز تمام اطلاعات در دست است. همچنین بخشی از آنچه که تحریک برخی از مدیران عامل, که باور هل دادن پیش نویس بیشتر خواهد به تیم زمان بیشتری برای خراش اطلاعات اضافی قرار داده و آن را برای استفاده به جای فقط زندگی با آنچه که آنها تا به حال وارد شده به اواسط ماه مارس.

Team scouts time the 40-yard dash during the NFL Scouting Combine at Lucas Oil Stadium on February 27, 2020 in Indianapolis, Indiana. (Photo by Joe Robbins/Getty Images)
تیم پیشاهنگی زمان 40 yard dash طول NFL سراغ ترکیب در Lucas نفت ورزشگاه در 27 فوریه سال 2020 در Indianapolis, Indiana. (عکس از جو رابینز/گتی ایماژ)

حتی برای grousing شده اند وجود دارد برخی از آیات از ملی, خاموش کردن بیش از حد. یک مدیر کل که دارای یک سابقه طولانی بودن “در زمین” ارزیاب گفته ورزشی یاهو که همه زوم جلسات با چشم انداز باز چشم خود را به برخی از انعطاف پذیری با زمان خود است.

“من فکر نمی کنم من در ترکیب بیش از یک یا دو روز دوباره,” او گفت:. “تمام چشم انداز مصاحبه [در ترکیب] مهم هستند اما ما فقط می توانید آن را راه اندازی به طوری که من می توانید به تماشای آن آنلاین راه من در حال حاضر. ما هنوز هم مردم در اتاق با [چشم انداز] در Indianapolis, اما من نمی باید وجود داشته باشد. من می تواند وجود دارد در زوم اتصال و یا هر چیز دیگری. که به من یک مقدار زیادی از زمان را به عقب ماندن [در تاسیسات] و کار بر روی برخی از چیزهای دیگر در اینجا.”

در مورد زمان از دست رفته با عوامل و دیگر مدیران عامل در ترکیب — که جایی است که آزادی قراردادها یا معاملات می توان مهندسی — وی با اشاره به طور مستقیم در گیر اتحادش را تغییر تفکر خود را.

“من متوجه شده ام که همه از آن می تواند انجام شود از طریق تلفن و یا حتی در زوم” او گفت:. “این چیزی است که ما در حال انجام در حال حاضر پس تفاوت در چیست ؟ در حال حاضر من می دانم که ما می توانیم آن را انجام دهد پس چرا استفاده نمی کنند که به نفع ما و پس از آن زمان و استفاده از آن در جای دیگر? من جدی است. من فکر نمی کنم من می خواهید انجام دهید این ترکیب همان راه هرگز دوباره.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت