همسایه قطره به جلو به پلیس’ از ویژگی های پس از شایع نگرانی از دهها


Illustration for article titled Nextdoor Drops Forward to Police Feature After Rampant Concerns of Racial Profiling

عکس: اریک Baradat (گتی ایماژ)

محله پلت فرم شبکه های اجتماعی همسایه کاهش یافته است آن را “رو به جلو به پلیس” از ویژگی های این هفته به طور گسترده ای panned تابع که در مواجهه سال از, انتقاد رییس تسهیل دهها.

تبلیغات

با استفاده از این برنامه را “جرم و جنایت و ایمنی” رده همسایه کاربران می تواند به عنوان یک نوع غیر رسمی محله سازمان دیده بان و ارسال اطلاعات در مورد فعالیت های مشکوک و مظنون به جرم و جنایت در جامعه خود را. را “رو به جلو به پلیس” ویژگی به کاربران اجازه به دوباره ارسال این پست به ادارات محلی پلیس ثبت شده با پلت فرم.

پس از این هشدار ها همه خود گزارش و تایید نشده هر چند نگرانی هایی در مورد دهها همواره حاضر همسایه از آنجا که قابلیت انتشار در سال 2016 با گسترده شکایات رویه در مورد مردم رنگ بودن گزارش به عنوان “مشکوک” در یک نامتناسب با نرخ بالا در نرم افزار.

تبلیغات

اما به نظر می رسد موجی از سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در پی مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای مهار او در نهایت تحت فشار قرار دادند همسایه به خندق از ویژگی های به طور کامل. بدون شک این تصمیم نیز سوخت توسط پلت فرم را بالونی رشد در ماه های اخیر به عنوان بسیاری از جمعیت گیر کرده در صفحه اصلی در زیر پناهگاه در محل سفارشات.

در مصاحبه اخیر خود با Vanity Fair, موسس, Prakash Janakiraman گفت: تعامل کاربر افزایش یافته بود 80 درصد در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر. علاوه بر این آن userbase نیز گذشته 10 میلیون مارک.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“به عنوان بخشی از ما ضد نژاد پرستی کار و تلاش ما را به همسایه یک محل که در آن همه همسایگان احساس خوش آمدید ما شده اند با بررسی تمامی جنبه های محصول ما” این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ این هفته است. “پس از صحبت با اعضای و همکاران سازمان است که از جلو به پلیس ویژگی می کند نیازهای اعضای ما و تنها درصد کمی از سازمان های اجرای قانون تصمیم به استفاده از ابزار است.”

این بدان معنا نیست که همسایه رابطه با اجرای قانون است بیش از اما. ویژگی های چند هنوز هم باقی می ماند در این برنامه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با شرکت ادارات پلیس از جمله یکی که اجازه می دهد تا کاربران DM پلیس. این شرکت همچنین به تازگی گسترش آن پلیس تلاش های امداد رسانی از جمله بهره گرفتن از افسران برای ترویج برنامه و همکاری مستقیم با ادارات برای فعال کردن ژئو هدفمند پیام به محله.

تبلیغات

همسایه هرگز فاش فقط دقیقا چگونه بسیاری از ادارات پلیس متکی به جلو به پلیس از ویژگی های و یا ثبت نام در برنامه. یک بررسی توسط بلومبرگ است CityLab ماه گذشته در بر داشت ده ها تن از ادارات در سراسر کشور امضا کرده بود با پلت فرم از جمله مینیاپولیس.

تبلیغات

کمتر از یک سال بعد از این ویژگی معرفی شد Nextdoor در پاسخ به نگرانی های رو به رشد در مورد دهها روی پلت فرم آن با یک دسته از به روز رسانی. جدید دهید اضافه شد که نیاز به کاربران برای اضافه کردن اطلاعات بیشتر اگر پست خود ذکر یک فرد نژاد از جمله درخواست از آنها که آیا آنها هنوز هم پیدا کردن که فرد مشکوک اگر خود را نژاد یا قومیت نبود یک عامل است. همسایه نیز به تصویب رسید دسته بندی جدید برای کاربران به پرچم مکالمات به عنوان نامناسب.

با توجه به همسایه, این تغییرات کاهش تعداد نژادپرستانه پست توسط حدود 75 درصد در سال های اخیر. اما پس از آن تحقیقات BuzzFeed در سال 2017 و Gizmodo خواهر سایت ریشهدر 2019 یافت که شایع نژادپرستی همچنان یک مشکل شایع در این پلت فرم. با توجه به این آنلاین, منتقدان بوداده همسایه برای آن نفاق ماه گذشته زمانی که از آن منتشر شده یک شرکت بیانیه ای در حمایت از زندگی مهم است. اخیر Buzzfeed گزارش همچنین دقیق چندین حساب از جامعه مدیران در نظر گرفتن پست از انجمن محلی است که ذکر Black Lives Matter جنبش با وجود این شرکت در بیانیه رسمی.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>