رسانه های خبری را به صورت دیجیتالی علامت محتوا به حد اطلاعات غلط

BRAZIL - 2020/06/15: In this photo illustration the Facebook logo is displayed on a smartphone and a red alerting word "FAKE NEWS" on the blurred background. (Photo Illustration by Rafael Henrique/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ

در اجرا تا سال 2020 ما انتخابات یک گروه از رسانه های عمده سازمان را یک بار دیگر با هم کار کنند و سعی در سرکوب جعلی اخبار. قابل اعتماد اخبار ابتکار (TNI) یک ائتلاف از رنگ آبی تراشه ناشران و مایکروسافت که باید متعهد به همکاری با یکدیگر برای مقابله با دروغ. و در این سال این تیم سعی خواهد کرد با استفاده از جدید تایید تکنولوژی دوبله پروژه مبدا را امتحان کنید و علامت مشروع محتوا. که راه آن امیدوار scammers نمی تواند مسخره کردن تیتر و تصویب آن را به عنوان واقعی اخبار به راحتی به آنها به عنوان یک بار بود.

“با نام تجاری, علامت های سبک و سنتی دیگر شاخص اعتماد می گوید:” بی بی سی در بیانیه ای اعلام کرد: “آنها دیگر به اندازه کافی برای اطمینان از محتوای مشروعیت.” به همین دلیل پروژه منبع را ضمیمه “digital watermark” به داستان از TNI همکاران که نشان می دهد آنها که اخبار رسیده از یک منبع رسمی. ایده این است که هر دو برای کمک به مردم پیدا کردن اعتماد, اخبار, اما همچنین برای فیلتر کردن محتوای جعلی. متاسفانه هیچ کلمه ای وجود دارد که چگونه این کار خواهد کرد و در عین حال — استاندارد برای پروژه منبع هنوز به چاپ رسیده است.

TNI شامل اعضای بزرگ سیاه و سفید دیک, NYT بی سی و وال استریت ژورنال و همچنین گوگل و Facebook و مایکروسافت با آسوشیتدپرس و واشنگتن پست پیوستن به این سال است. این احتمال وجود دارد که گوگل و Facebook را به شانه عمده ای از مسئولیت پس از در حال حاضر مراکز رشد از خبر جعلی برای مدت طولانی. متاسفانه پروژه مبدا است که نمی تواند استاندارد از هم اکنون و به جای آن اجرا خواهد شد در ماه فقط قبل از سال 2020 انتخابات. که بدان معنی است که بدگویی بازیگران کردم از حالا تا اوایل اکتبر به دریافت مواد خود را در مقابل مردم است.

در این مقاله: سیاست اعتماد, اخبار بی بی سی, پروژه, منشاء, Watermark, اثر انگشت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>