نیوزیلند سلامت رسمی استعفا کرد بیش از دو Covid-19 موارد وارداتی از انگلیس


New Zealand Health Minister Dr. David Clark and Prime Minister Jacinda Arden in a file photo from June 11, 2020 in Auckland, New Zealand.

نیوزیلند وزیر بهداشت دکتر دیوید کلارک و نخست وزیر Jacinda Arden در یک فایل عکس از 11 ژوئن 2020 در اوکلند, نیوزیلند.
عکس: فیل والتر (گتی ایماژ)

نیوزیلند بالا سلامت رسمی پایین پا در روز پنجشنبه پس از یک نسبتا جزئی رسوایی نشان می دهد که تفاوت زیادی در چگونه ایالات متحده و دیگر کشورهای ثروتمند در حال برخورد با covid-19 بیماری همه گیر.

تبلیغات

نیوزیلند وزیر بهداشت دکتر دیوید کلارک اعلام کرد که استعفای خود را پس از او به اشتباه مجاز دو بازدید کننده از انگلیس—زنانی که بعد از آزمایش مثبت برای covid-19—به مسافرت در داخل کشور برای شرکت در یک مراسم تشییع جنازه در ماه گذشته. در مقابل هیچ یک از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استعفا داده یا اخراج شده اند برای دولت آمریکا را شکست مکرر به کنترل بدترین شیوع کروناویروس در جهان است.

“آن را تبدیل به طور فزاینده ای برای من روشن است که من در ادامه به نقش منحرف از دولت به طور کلی پاسخ به covid-19 جهانی و همه گیر” کلارک گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ولینگتون بود که livestreamed در یوتیوب.

تبلیغات

دو خواهر در 30s و 40s خود را فرود در نیوزیلند در اوایل ماه ژوئن برای بازدید از یک بیمار پدر و مادر و شد در این کشور در 14 روز در قرنطینه—در حال حاضر مورد نیاز برای تمام بازدید کنندگان بین المللی—وقتی که پدر و مادر درگذشت. مسافران برای اعمال یک معافیت ویژه برای خارج شدن از قرنطینه و شرکت در مراسم تشییع جنازه بود که اعطا شده توسط وزارت بهداشت قبل از آنها می تواند آزمایش می شود برای covid-19. هنگامی که آنها در نهایت مریض شدم و تست مثبت پس از مراسم تشییع جنازه عدم نظارت مناسب تبدیل به یک رسوایی ملی در نیوزیلند.

نیوزیلند را شناسایی کرده فقط 1,530 موارد و 22 و میر ناشی از covid-19 و در حال حاضر ریشه این بیماری با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیابدر حالی که آمریکا به خود دیده است بیش از 2.86 میلیون نفر و بیش از 128,000 مرگ و میر. ایالات متحده آمریکا ثبت بیش از 50000 موارد دیروز به تنهایی یک رکورد جدید با توجه به Covid-19 ردیابی پروژه.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Depressingly تنها افرادی که شغل خود را از دست در دولت فدرال و دولت سطح در طول coronavirus بحران در آمریکا شده اند خبرچین مانند واکسن متخصص دکتر ریچارد روشن در وزارت بهداشت و خدمات انسانی و دانشمند داده Rebekah جونز که مشغول به کار در ایالت فلوریدا.

روشن کنگره گفت او مجبور شد پس از به اندازه کافی ترویج مواد مخدر به نام هیدروکسی کلروکین که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تبلیغ به عنوان یک معجزه برای درمان covid-19. مطالعات نشان داده اند که هیدروکسی کلروکین در واقع ممکن است باعث بالاتر از نرخ مرگ و میر در افراد مبتلا به کروناویروس جدید. و جونز که مشغول به کار در فلوریدا آنلاین coronavirus داشبورد می گوید: او تحت فشار قرار دادند پس از امتناع از دستکاری اطلاعات عمومی به منظور ایجاد فلوریدا همه گیر بهتر از آن واقع شد و با توجه به مصاحبه او به NPR در این هفته.

تبلیغات

قبلا کلارک نیز مورد انتقاد قرار گرفتن طولانی غیر مجاز دوچرخه سوار با خانواده اش در طول مستند در مارس و نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: در آن زمان که او را اخراج او را تحت شرایط عادی اما او به سادگی نمی خواهید هر گونه اختلال به covid-19 پاسخ به گفته کلارک.

مقایسه کنید که با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها مسخره خود دولت دستورالعمل در همه چیز از ماسک را به جرم تجمع با برگزاری یک تجمع در Tulsa, اوکلاهما ماه گذشته که هر گونه عادی رئیس جمهور که لغو شد. اما این عادی رئیس جمهور به حداقل می گویند, به ویژه هنگامی که شما ببینید مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به مسخره ادعا می کند در مورد بیماری همه گیر.

تبلیغات

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به بسیار خوب با کوروناویروس. من فکر می کنم که در برخی از نقطه که به نوعی فقط ناپدید می شوند امید دارم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس کسب و کار شبکه در سافتبال مصاحبه در روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گفت که این ویروس فقط ناپدید می شوند خود را در آن چیزی است که عینی درست نیست. و ایالات آریزونا کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا در حال تجربه یک مشکل خروش در مواردی که احساس می شود برای هفته اگر نه ماه آمده است.

تبلیغات

آریزونا گزارش 4,878 موارد جدید دیروز و 88 مرگ و میر یک روز دولت ضبط برای هر دو موارد و مرگ و میر. تگزاس گزارش 8,076 موارد جدید دیروز و 57 مرگ و میر در یک روز رکورد مواردو دوم-بالاترین تعداد مرگ و میر در روز دوم تنها به تگزاس May 14 شمارش 58 مرگ و میر. فلوریدا گزارش 6,563 موارد جدید و 46 جدید و میر دیروز.

به بالا از آن همه خاموش, کارشناسان مانند سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb بر این باورند که ایالات متحده آمریکا است که احتمالا شناسایی تنها حدود 10 درصد از تعداد واقعی covid-19 نفر در ایالات متحده در حال حاضر.

تبلیغات

“40-50,000 عفونت های ما تشخیص هر روز در حال حاضر واقعا نشان دهنده 400-500,000 عفونت…” گوتلیب گفت CNBC در چهار شنبه. “همه کسانی که مردم علامتی هستند اما احتمالا بین 200 تا 300,000 از آنها علامتی هستند.”

وجود دارد خنگ مردم در هر کشور وجود دارد و کسانی هستند که در نیوزیلند و آلمان و استرالیادر میان دیگران بی شماری که فکر می کنم این بیماری همه گیر است که جعل مربوط به 5G و بیل گیتس در تلاش برای واکسینه کردن مردم در برابر خود خواهد شد. اما نیوزیلند مثال نشان می دهد که شما نیازی به تکیه بر حسن نیت افراد را به انجام کار درست اگر شما واقعی رهبری در سطوح بالای دولت است. همه کسانی که دولتها برقرار مناسب مستند, کوچک کردن تست و شاغل مقامات بهداشت عمومی به راه اندازی یک شبکه گسترده ای از تماس با ردیابی.

تبلیغات

در غیر این صورت “معقول” مردم اغلب می خواهند به سرزنش coronavirus افزایش در ایالات متحده آمریکا در احمقها هستند که در امتناع از پوشیدن یک ماسک و یا در غیر این صورت اقدام غیر مسئولانه. و در حالی که این افراد قطعا باید شرمنده به پوشیدن ماسک, شما نمی توانید کنترل یک بیماری همه گیر با قرار دادن این مسئولیت تنها بر افراد است. وجود دارد نیاز به یک پاسخ هماهنگ از دولت و هنگامی که کسانی که رهبران موفق به نیوزیلند, وزیر بهداشت, آیا کسانی که مردم نیاز به تحت فشار قرار دادند.

نشانه از نیوزیلند رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن. استعفا دهید و اجازه دهید کارشناسان را با سرب به طوری که آمریکایی ها در نهایت می توانید از این بیماری همه گیر.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de