نیویورک تایمز متوجه بزرگ Tech News تجمع مانند اپل اخبار در واقع بد


Illustration for article titled New York Times Realizes Big Tech News Aggregation Like Apple News Actually Bad

عکس: ماریو تاما (گتی)

نیویورک تایمز اعلام کرد که پایان دادن به همکاری با اپل خبرخوان نرم افزار با این شرکت با استناد به یک نیاز بیشتری برای ارتباط مستقیم با خوانندگان.

تبلیغات

مقاله گزارش روز دوشنبه در خود پوشش بانوی خاکستری بی فروپاشی با اپل اخبار که خوانندگان را دیگر بار مقالات در داخل نرم افزار در سراسر دستگاه های خود را هر چند بار ذکر آن افسر ارشد عامل مردیت Kopit Levien عنوان کرد و گفت در داخلی یادداشتی به کارکنان است که این مقاله را در ادامه کار با اپل در پروژه های دیگر از جمله در پادکست ها و برنامه های. اپل گفته Gizmodo در یک بیانیه ایمیلی که مقاله “ارائه شده تنها اپل اخبار چند داستان در هر روز است.”

“ما متعهد به ارائه بیش از 125 میلیون نفر که با استفاده از اپل اخبار با اعتماد ترین اطلاعات و ادامه خواهد داد به انجام این کار از طریق همکاری ما با هزاران نفر از ناشران از جمله tاو به وال استریت ژورنال tاو در واشنگتن پست و لس آنجلس تایمز هوستون کرونیکل میامی هرالد و سان فرانسیسکو کرونیکل و ما ادامه خواهد داد برای اضافه کردن بزرگ رسانه های جدید برای خوانندگان” اپل گفت. “ما نیز متعهد به حمایت از روزنامه نگاری با کیفیت از طریق اثبات شده مدل های کسب و کار تبلیغات اشتراک و تجارت است.”

تبلیغات

اپل نشان داد در بیانیه اش زمان آغاز عقب کشیدن بر روی تعدادی از مقالات آن را خدمت خوانندگان را از طریق برنامه های خبری سال گذشته است. Levien به نقل از این هفته عنوان کرد و گفت که مرکزی به یک رابطه سالم بین بار و سیستم عامل های دیگر “است که در یک مسیر مستقیم برای ارسال آن خوانندگان را به ما محیط های که در آن ما شاهد ارائه گزارش روابط خود را با خوانندگان ما و طبیعت ما قوانین کسب و کار.” Levien اضافه شده که اپل اخبار مشارکت “مناسب نیست در این پارامترها.”

که در آن خوانندگان ارسال به سایت خود نگران است, اپل, اخبار, به سادگی به تغییر مسیر کاربران را به سایت که در آن مقاله اصلی این است که میزبانی به عنوان با اخبار گوگل. به جای کل قطعه خوانده شده از طریق برنامه اپل. که چیزی است که رفتن برای کمک به بار و یا هر ناشر برای این موضوع توسعه این نوع از روابط قوی با خوانندگان است که ضروری است برای بقای خود. که همچنین می گویند هیچ چیز از 30% تکه از درآمد اپل طول می کشد برای اشتراک در نرم افزار علامت یو پی اس به عنوان بار اشاره کرد. (سلب مسئولیت: Gizmodo همچنین به نظر می رسد در اپل اخبار.)

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

هر زمان بزرگ با تکنولوژی موقعیت خود را به عنوان یک نوع از دروازه بان به خوانندگان آن را همیشه به پایان می رسد تا رفتن وحشتناکی اشتباه برای ناشران خود را. و زمان خواهد شد بود فقط خوب بدون دخالت دره سیلیکون واسطه تلاش برای گرفتن یک برش از آن درآمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر