نیویورک تایمز معمولی قطره یکی دیگر از داستان در مورد چگونه بیگانگان احتمالا واقعی

برخورد بین نیروی دریایی و F/A-18 سوپر هورنت و یک شی پرنده ناشناس در سواحل سن دیگو کالیفرنیا در سال 2004.
Gif: یوتیوب/نیویورک تایمز

نیویورک تایمز به چاپ داستان شب پنج شنبه در مورد احتمال که بیگانگان بازدید زمین. اصلی غذای آماده? بیگانگان می تواند واقعی و دولت ایالات متحده انجام شده است طبقه بندی جلسات در سال های اخیر در مورد چیزهایی که سمت چپ توسط “خاموش جهان وسایل نقلیه است.”

تبلیغات

به طور طبیعی جدید به نظر می رسد مقاله در 17 صفحه از مقاله امروز چون همه چیز در اینجا بر روی زمین است لعنتی bonkers و وجود بیگانگان به سختی می سازد سرفصل. وجود دارد بعد از همه هر دو یک بیماری همه گیر در رفتن و ترسناک ظهور نئو-فاشیست دولت دستگاه گروگان توسط یک sociopathic عاشق.

پس چه مقاله جدید باید بگویم در مورد احتمال مردان کوچک سبز—جدا از آنهایی که در حال حاضر در پورتلند? به خوبی تامین می شود گروه داخل دفتر اطلاعات نیروی دریایی است که به طور فعال بررسی غیر قابل توضیح برخوردهای بین اعضای نظامی و پرواز اشیاء ناشناس. و در حالی که برخی از “مواد” بازیافت توسط دولت ایالات متحده منابع را تبدیل به کاملا بی گناه توضیح برخی از مواد هنوز در مجموع رمز و راز است.

تبلیغات

از زمان:

Eric W. Davis یک اخترفیزیکدان که مشغول به کار به عنوان یک پیمانکار فرعی و سپس یک مشاور پنتاگون U. F. O. برنامه از سال 2007 گفت که در برخی موارد بررسی مواد بود که تا کنون موفق به تعیین منبع و رهبری او را به نتیجه گیری کرد: “ما نمی تواند آن را به خودمان است.”

دیویس می گوید: او در جریان بسیاری از مردم در دولت از جمله سناتور ایالات متحده آمریکا:

آقای دیویس که در حال حاضر با این نسخهها کار برای هوافضا شرکت های پیمانکار دفاعی گفت: او به طبقه بندی جلسه توجیهی به وزارت دفاع آژانس به تازگی به عنوان مارس در مورد retrievals از “خارج از دنیای وسایل نقلیه ساخته شده است در این زمین است.”

آقای دیویس گفت: او همچنین به طبقه بندی جلسات در retrievals غیر قابل توضیح از اشیاء به کارکنان و اعضای کمیته نیروهای مسلح سنا در Oct. 21, 2019 و به کارکنان و اعضای کمیته اطلاعات مجلس سنا دو روز بعد.

تبلیغات

سابق سناتور هری رید که به مدت طولانی دفاع و پشتیبانی علت کاوش در کامپیوتر گفت: بار است که او معتقد است که دولت ایالات متحده به بیگانه مواد در اختیار خود. شاید بیشتر نگران کننده او همچنین معتقد است که مردم در بخش خصوصی باید مواد نیز هست.

“پس از نگاه کردن به این, من به این نتیجه رسیدم که وجود دارد گزارش—برخی از آنها اساسی و برخی نه چندان اساسی—که وجود واقعی مواد است که دولت و بخش خصوصی به حال خود را در اختیار” رید گفت: بار.

تبلیغات

در پایان مقاله رید حتی یادداشت امکان “برگرفته صنایع دستی” ایده این است که دولت آمریکا ممکن است یک سفینه فضایی بیگانه نوعی در اختیار داشتن آن.

طبقه بندی شده طبیعت از جلسات دولت شده و مانع اصلی برای گرفتن اطلاعات عمومی, با توجه به بار. اما این اولین بار نیست که نیویورک تایمز کاهش یافته است یک داستان در مورد بیگانگان که به ظاهر خود را تایید می کند وجود دارد. بازگشت در سال 2017, این بار گزارش در پنهانی پنتاگون گروهی که مشغول به تحصیل شد برخوردهای بشقاب پرنده ها. لقب پیشرفته هوافضا تهدید شناسایی برنامه, برنامه شده و پس از تغییر نام داد.

تبلیغات

فیلم منتشر شده در سه سال گذشته نشان می دهد برخی از برخوردهای که بسیار سخت به توضیح دهد. نیروی دریایی ایالات متحده حتی تایید کرد که این فیلم واقعی هستند.

شما می توانید دفعات بازدید: داستان کامل در نیویورک تایمز.

در حال بیگانگان واقعی است ؟ هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید. اما اگر آنها به زمین در سیاره ما در یک راه عمومی ما ممکن است توانایی برای مقابله با خود را گه در سال 2020 است.

تبلیغات

نه در حال حاضر بیگانگان داریم به برخی از مسائل مبرم تر است که نیاز به توجه ما است. در صورتی که شما متوجه نیست ما باید کل این جهانی همه گیر چیزی که اتفاق می افتد همانطور که قبلا کشورهای دموکراتیک محول به هرج و مرج. سعی کنید ما را دوباره در یک زن و شوهر از سال زمانی که افرادی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هستند امیدوارم پشت میله های زندان. ما با کمال میل او را به عنوان عجیب و غریب یک نمونه برای خود انسان در باغ وحش ها و یا هر چیز دیگری این است که شما آمده ام تا به انجام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>