نیویورک نمایندگان مجلس با موافقت با توقف استفاده از تشخیص چهره در مدارس

Rear View Of High School Students Walking Into College Building Together
monkeybusinessimages via Getty Images

نیویورک قانونگذاران گذشت یک مهلت قانونی که ممنوعیت استفاده از تشخیص چهره در مدارس تا 2022. تصمیم خود را می آید یک ماه پس از نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی شکایت دولت, وزارت آموزش و پرورش برای تصویب Lockport شهر منطقه مدرسه سیستم تشخیص چهره.

اگر شما به یاد بیاورید Lockport شروع به تست و صورت و جسم تکنولوژی تشخیص به نام “Aegis” در ژوئن 2019 و منطقه رسما فعال آن در ماه ژانویه این سال است. این لایحه الزامی مهلت قانونی هنوز هم نیاز فرماندار کومو را تایید اما هنگامی که آن را, رسمی, نیویورک, وزارت آموزش و پرورش نیز خواهد بود مجبور به مطالعه و صنایع دستی تنظیم دور فن آوری استفاده از.

سیاست آموزش و پرورش مرکز معاون استفانی Coyle با صدور بیانیه ای برای TECHFREEDOM و توضیح داد که چگونه تشخیص چهره می تواند سیاه و سفید و قهوه ای و تجارب دانشجويان. تشخیص چهره تکنولوژی هنوز هم می تواند محزون می خوانی نادرست می آید شناسایی PoCs و زنان منجر به اشتباه هویت و بالقوه اتهامات نادرست. قرار دادن آنها در مدارس با دانش آموزانی که هنوز در حال رشد و به سرعت در حال تغییر می تواند در نتیجه یک دستور غذا برای فاجعه است.

او گفت:

“…مدارس باید در یک محیط که در آن کودکان می توانند یاد بگیرند و رشد و حضور ناقص و نژادی-گرایش سیستم به طور مداوم نظارت بر دانش آموزان باعث می شود که غیر ممکن است.

این به ویژه مهم است که مدارس سراسر کشور آغاز به اذعان تجارب سیاه و قهوه ای و دانش آموزان که ای اداره در مدارس و اختصاص یافته به مدرسه-به-زندان خط لوله است. تشخیص صورت است معروف نادرست به خصوص وقتی که می آید به شناسایی زنان و مردم از رنگ. برای کودکان که در ظاهر به سرعت در حال تغییر به عنوان آنها رشد فن آوری بیومتریک’ دقت و حتی بیشتر سوال برانگیز است. مثبت کاذب که در آن اشتباه دانشجویی شناخته شده است می تواند منجر به آسیب تعامل با اجرای قانون از دست دادن زمان کلاس انضباطی اقدام و به طور بالقوه یک سابقه کیفری است.”

این شهرستان لاکپرت مدرسه منطقه به عنوان شما می خواهم انتظار است نا امید در مجلس تصمیم گیری. سرپرست میشل برادلی گفت Lockport اتحادیه-Sun & مجله که منطقه معتقد است هیچ مدرک معتبر و اساس برای جلوگیری از آن از با استفاده از تکنولوژی که در حال حاضر تایید شده است. او گفت: تشخیص چهره است و حتی مهم تر در حال حاضر که مدارس باید به استفاده از چندین ورودی برای فعال کردن متوسط غربالگری به عنوان یک اندازه گیری ایمنی در برابر COVID-19.

برادلی نیز در دفاع از بنیان و عنوان منتقدان نگرانی های امنیتی: “بر خلاف این ثابت نادرست توسط مخالفان AEGIS سیستم AEGIS سیستم نمی کند در هر راه ثبت و یا حفظ بیومتریک و اطلاعات مربوط به دانش آموزان و یا هر گونه دیگر افراد در منطقه زمین است.”

در این مقاله: نیویورک, تشخیص صورت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>