خرید رپورتاژ

NEW YORK, NY - DECEMBER 12: A bride waits to fill out marriage papers at a busy City Clerk's office on December 12, 2012 in New York City. Couples around the world are hoping that a once-in-a-lifetime event, the date 12/12/12, will bring added luck to their marriages if they tie the knot today. This will be the last such triple date for almost a century, until January 1, 2101. (Photo by Spencer Platt/Getty Images)
اسپنسر پلات/گتی ایماژ

نیویورک تنظیم به واقعیت از COVID-19 همه گیر حتی برای برخی از آن زمان مفتخر سنت. فرماندار اندرو کومو اجرا کرده است یک فرمان اجرایی که نه تنها اجازه می دهد تا ساکنان دولت خود مجوز ازدواج از راه دور, اما اجازه می دهد تا کارمندان برای انجام مراسم عروسی از طریق ویدئو کنفرانس. بله, شما می توانید دریافت hitched بدون نیاز به پیگیری کردن یکی دیگر از officiator می داند که راه خود را در اطراف اسکایپ و یا زوم.

از راه دور مراسم عروسی نیست کامل, رمان, مفهوم, اما این حرکت ممکن است به خصوص مهم است. تپه اشاره کرد که نیویورک ازدواج دفتر بسته شده پس مارس 20th, ترک, دو فاک, در یکی از ما ” پرجمعیت ترین شهرهای بدون بسیاری از گزینه های. و در حالی که نشانه هایی وجود دارد که این بیماری همه گیر تبدیل شده است یک گوشه از آن می تواند مدت زمان طولانی قبل از آن را امن برای شرکای خود را می گویند “من داس” در یک بسته بندی ساختمان. تکنولوژی به عبارت دیگر ممکن است بسیار مهم برای حفظ یک جزء اصلی از عاشقانه رفتن.

در این مقاله: نیویورک ازدواج Covid-19, کروناویروس, عروسی, ویدئو کنفرانس, ویدئو کنفرانس, چت تصویری, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو