جدید فیلم های جنگ ستارگان با تاخیر همراه با مولان و آواتار دنباله


The future of Star Wars on the big screen has been delayed.

آینده جنگ ستارگان بر روی صفحه نمایش بزرگ شده است به تعویق افتاد.
عکس: دیزنی

همیشه در حرکت های آینده است به خصوص در دوران covid-19. و به عنوان یک نتیجه دیزنی فقط برخی از عمده تاریخ انتشار shuffles. مولانکه اخیرا برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه اوت بوده است سازمان ملل متحدمورخ و تمام آینده آواتار و جنگ ستارگان فیلم شده اند با تاخیر یک سال.

تبلیغات

این بدان معناست که آواتار 2, برنامه ریزی شده برای انتشار در دسامبر سال 2021 خواهد بود از دسامبر 2022. جدید جنگ ستارگاندر اصل برنامه ریزی شده برای دسامبر 2022 در حال حاضر دسامبر 2023. و در و در.

اگر شما به یاد داشته باشید دیزنی تا به حال مورخ آواتار و جنگ ستارگان , فیلم, به تجارت Decembers ابتدا در 2021. که الگوی هنوز هم اتفاق می افتد فقط یک سال بعد. این بدان معناست که ما به جنگ ستارگان , فیلم, در 2023, 2025 و 2027 و آواتار فیلم در سال 2022, 2024, 2026 و 2028.

تبلیغات

در حالی که جنگ ستارگان است که بزرگترین حق رای دادن نام اینجا طرفداران حتی نمی دانند آنچه که در فیلم است که در حال نوشتن آن را کارگردانی آن هیچ چیز نیست. بزرگتر داستان است که احتمالا آواتار. این آواتار ها دنباله دارند, معروف به تاخیر افتاده است بسیاری از (بسیاری از) بار. در بیانیه ای در Instagram, مدیر جیمز کامرون گفت: آنها در مسیر برای سال آینده اما covid-19 تغییر است. شما می توانید اطلاعات خود را کامل بیانیه به شرح زیر است.

همانطور که برای مولانآن تبدیل شده بود بسیار واضح در طول چند هفته گذشته آن اوت تاریخ انتشار قرار بود به اتفاق می افتد. چه عجیب و غریب این است چگونه دیزنی در زمان اتمام فیلم کردن برنامه ها در کامپیوتر است.

تبلیغات

“در طول چند ماه گذشته آن را روشن است که هیچ چیز را می توان در سنگ آید به ما چگونه انتشار فیلم در طول این جهانی بهداشت بحران و امروز که به معنی توقف ما آزادی طرح مولان به عنوان ارزیابی ما چگونه ما به طور موثر می تواند به ارمغان بیاورد این فیلم به مخاطبان در سراسر جهان” دیزنی سخنگو در بیانیه ای گفت به دست آمده توسط خبرنگار هالیوود.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>