جدید Splinter Cell بازی بنا به گزارش ها در آثار با انتشار برنامه ریزی شده برای 2021

یک مطلب جدید در این خفته Splinter Cell حق رای دادن گزارش شده است که در این آثار با بازی راه اندازی به عنوان به زودی به عنوان 2021.

Splinter Cell یکی از یوبی سافت محبوب ترین فرانچایز اما آخرین بازی در سری 2013 Splinter Cell: Blacklist. طرفداران سام فیشر شده اند در انتظار برای هفت سال برای یکی دیگر از ماجراجویی با black-ops agent و با توجه به شایعه های انتظار به زودی به پایان.

لوکا Ward, Fisher صدای بازیگر برای زبان ایتالیایی گفت: در مصاحبه با چند نفره.آن است که او معتقد است که “قطعی قسمت” از Splinter Cell است که در آثار در Ubisoft اما او اعتراف کرد که او مطمئن نیستید که چگونه این بازی را جا به سری داستان.

جدید Splinter Cell بازی ظاهرا برنامه ریزی شده برای سال 2020 اما با توجه به بند آن با تاخیر همراه چند تن دیگر یوبی سافت پروژه احتمالا با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

بخش قابلیت اطمینان این است که در سوال به عنوان او اشاره کرده در جدید Splinter Cell بازی به عنوان دور برگشت به عنوان 2018, GameRant گزارش شده است. صدای بازیگر, اما, عذرخواهی برای ارائه اطلاعات گمراه کننده در گذشته در مصاحبه خود با چند نفره.آن توضیح داد که اظهارات قبلی خود را بيشتر بر اساس شواهد و مدارک است که او مجذوب در آن زمان است.

روندهای دیجیتال رسیده به یوبی سافت برای نظرات به این شایعه و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

سام فیشر در Tom clancy’s تیم ملی نخبگان

در حالی که بازی Splinter Cell سری خفته باقی می ماند در حال حاضر برای سام فیشر است و مطرح در Tom clancy’s نخبگان,تیم ملی, یک موبایل-منحصر به فرد تاکتیکی RPG. همچنین در این بازی Syphon Filter‘s گابریل لوگان.

تیم ملی نخبگان راه اندازی خواهد شد در آگوست 27, منحصرا در iOS و دستگاه های آندروید.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>