برای یک کارولینای تیم در وسط یک گردباد راه اندازی مجدد شاید بیشتر تشویق نشانه آن است که این همه کار ممکن است دو پیش نویس NFL picks که حتی نمی خواهد بازی برای Panthers فصل آینده است.

Denzel میمس. جیمز لینچ.

میمس گسترده گیرنده فراخوانده شد 59 کلی توسط New York Jets. لینچ دفاعی مقابله با رفت و 130 به مینه سوتا.

آنها تنها دو بیلور بازیکنان انتخاب شده در چهار دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL همان بیلور تیم بود که اضافه از دست دادن در فینال آخر هفته از فصل از رسیدن به کالج فوتبال حذفی. که در آن است. هیچ بالا و پنج میدارد هیچ حمله رعد اسا از اول سرآمد.

مربی خود را در بیلور البته مت Rhule که پلنگ استخدام وجود ندارد NFL سر مربیگری تجربه به جای ران ریورا و نظارت بر نوار پایین و بازسازی از حق رای دادن.

آن انجام شده است از طریق حرکت به عنوان جسورانه استخدام کالج مرد. Cam Newton شد. عروسکی ماساچوست در آورده بود. مسیحی McCaffrey نگه داشته بود در اطراف. یک دسته از کم خطر تهاجمی رایگان عوامل امضا شد.

New Panthers head coach Matt Rhule drafted a defense to balance the bold moves he made on offense since taking over. (Kirby Lee-USA TODAY Sports)
جدید Panthers سر مربی مت Rhule پیش نویس یک دفاع به تعادل حرکت جسورانه او در جرم پس از مصرف بیش از. (کربی لی-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی)

پس از آن آمد آخر این هفته پیش نویس که در آن Rhule و مدیر کل مارتی Hurney متمرکز تقریبا تنها در ساخت هسته دفاع — هر یک از Panthers ” هفت میدارد شد مدافعان از جمله سه پاس rushers لنگر توسط Auburn ستاره جرثقیل قهوه ای (هفتم کلی) و پن استیت را Yetur ناخالص-Matos (38).

“ما می خواهیم به خوبی نقاط قوت” Rhule گفت: تمرکز در خط دفاعی است. “ما می خواهیم به چیزهایی که مردم می دانند ‘هی زمانی که شما بازی کارولینای این چیزی است که شما باید برای مقابله با.’ ما در حال تلاش برای ساخت یک خط دفاعی است که شما باید آماده برای. با بچه ها ما باید در فهرست و اضافات ما در حال تلاش برای ادامه به این قدرت یک قدرت است.”

آن را برای تلفن های موبایل خوب است. البته همه چیز برای تلفن های موبایل خوب در این ساعت پس از پیش نویس است.

این میمس و لینچ که انجام بیش از صدا خوب است.

در یک راه عجیب و غریب عدم بیلور نام و نام گرفتن در سه روز از پیش نویس پیشنهادی که Rhule بهتر است خالص مربی از حتی بزرگترین طرفداران فکر می کردم.

پلنگ می توانید ثبت نام و پیش نویس تمام بازیکنان خوب آنها می خواهند اما اگر Rhule است برتری دارند به عنوان یک مربی واقعی و سپس این نیست رفتن به محل کار.

که قمار با استخدام یک کالج ، هنگامی که آنها فقط نمی تواند جذب استعداد برتر چگونه انجام می دهند ؟ استیو Spurrier لو Holtz, دنیس اریکسون, بابی Petrino و تراشه کلی در میان دیگران نمی گذشته در NFL. حتی نیک Saban رفت و برگشت به NCAA است.

شاید Rhule بیش از حد خواهد شد اما بیلور شد این نزدیک به پلی آف با هیچ جا در نزدیکی فهرستی از دیگر حذفی تیم است. LSU بسته ایالتی اوهایو رکورد با 14 کل پیش نویس میدارد بیش از هفت دور را از جمله پنج سرآمد. این Buckeyes تا به حال 10 کل میدارد از جمله سه اولین سرآمد. Clemson تا به حال سه اولین سرآمد و اوکلاهما دو. حتی دیگر حذفی رقیب مانند آلاباما (نه) یوتا (هفت) و اورگان (چهار) تا به حال بیشتر استعداد.

Baylor wide receiver Denzel Mims awaits a pass, one he caught for a 30-yard TD against Oklahoma in November. (AP Photo/Ray Carlin)
بیلور گیرنده گسترده Denzel Mims در انتظار یک پاس او برای 30 حیاط TD مقابل اوکلاهما در ماه نوامبر. (AP Photo/ری کارلین)

هیچ کس پیشنهاد بیلور که قرار بود به برنده شدن در این عنوان ملی اگر آن را به حذفی. خرس به احتمال زیاد می شده اند دمیده توسط LSU راه اوکلاهما بود. آنها را در مخلوط ،

دو بیلور بازیکنان گرفته شد در دور بعد را از جمله کارولینای گرفتن دفاعی مقابله با Bravvion Roy در دور ششم. خرس نیز باید مقدار زیادی از بازیکنان جوان که ممکن است نام خود را به نام یک روز اما در این فهرست نیست در مقایسه با دیگر حذفی مدعی است.

وجود دارد هیچ انکار که Rhule انجام بیشتر با کمتر. و است که به یک منبع از ایمان برای Panthers بیرون آمدن از پیش نویس است. آن را قطعا بیشتر شبیه به آنچه که او را در روزهای یکشنبه.

Rhule در زمان بیش از یک رسوایی-گرفتار بیلور برنامه نه آبی خون یا مواجه نگردند با استعداد و یا قادر به بلافاصله بارگذاری. او به واقع مربی و طرح و ساخت. او به دنبال آنچه که او خواستار “positionless بازیکنان” — یعنی همه کاره ورزشکاران او می تواند پلاگین و بازی در سراسر این زمینه است. او با قرار دادن یک حق بیمه در شخصیت. او در بر داشت راه برای گرفتن بچه ها به این باور غیر ممکن است. (Baylor رفت 1-11 در سال 2017 فصل اول خود را.)

در حال حاضر در اینجا در وار NFL offseason آن حداقل به نظر می رسد همان است.

جسورانه حرکت مانند فراق راه با نیوتن. موفقیت در پیروزی در دربی برای بریج. یک اولویت در پیدا کردن قیمت مناسب سلاح در آژانس رایگان. اضافه کردن به که پیش نویس یک پر نه با زرق و برق دار receivers اما هسته اصلی بلوک های ساختمان از یک دفاع.

“ما باید یک چشم انداز برای چگونه ما می خواهیم به انجام این حرکت رو به جلو” Rhule گفت.

آن کار خواهد کرد ؟ هیچ کس نمی داند تا زمانی که بازی ها را. یک برنامه وجود دارد هر چند که برنامه در حال اجرا توسط یک مربی که در یک جای عجیب و غریب راه دیدم شهرت خود را بهبود با داشتن چند تا از بازیکنان سابق پیش نویس آخر هفته گذشته.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو