عکس های جدید نشان می دهد سامسونگ Galaxy Z برابر 2 با صفحه نمایش جلو

کهکشان برابر یکی از گوشی های standout از سال گذشته بهتر و بدتر است. پس از نظر در بر داشت کشنده نقص در طراحی سامسونگ در رفت و بازگشت به تخته رسم و در نهایت منتشر شد بهبود یافته گوشی که به دست آورده طرفداران و موجب رقابت است. شما ممکن است می گویند که به روز رسانی و بهبود بخشی از کهکشان برابر DNA. ما هیجان زده برای دیدن چگونه سامسونگ به گام تا بازی خود را با عاقبت یک تلفن که در حال حاضر به نام Galaxy Z برابر 2.

در بررسی ما از کهکشان اصلی برابر ما توصیه منتظر عاقبت آن امید خواهد اضافه کردن برخی از پیشرفت لازم است. کهکشان برابر است به قدری ظریف است که سامسونگ شامل یک صفحه نمایش رایگان تعمیر در سال اول. آن را بدون محافظت در برابر نفوذ (IP) امتیاز در برابر آب یا گرد و غبار. هیچ کدام. در $2,000, آن را راه اندازی به عنوان گران قیمت ترین گوشی سامسونگ تا کنون فروخته شده و آن را وارد واضح نیاز به بهبود.

در اینجا چیزی است که سامسونگ ممکن است برنامه ریزی شده اند برای پیگیری.

زمانی که سامسونگ Galaxy Z برابر 2 در دسترس خواهد بود ؟

با توجه به آخرین شایعات, ما نمی خواهد در واقع یک “برابر 2” همانطور که سامسونگ به احتمال زیاد برابر دستگاه های بزرگتر به Galaxy Z برابر خانواده. بعدی دستگاه برای راه اندازی در اوایل ماه اوت خواهد بود که Galaxy Z برابر 2 با توجه به یک گزارش از قابل اعتماد سامسونگ نشت سایت SamMobile. اگر شما چک کردن Galaxy Z صفحه در سامسونگ ما وب سایت اصلی Galaxy برابر می پیوندد خانواده غیررسمی در پایین.

سامسونگ اعلام کرد که Galaxy Z برابر 2 با Galaxy Note 20 در طول یک جریان رویداد در آگوست 5, با توجه به افزایش leaker جان Prosser. ما معمولا انتظار می رود تنها یک میان پرده کوتاه بین اعلام و, فروش, اما آن را سخت به می گویند که چگونه coronavirus اتحادش را تغییر زنجیره تامین.

چقدر خواهد شد, سامسونگ Galaxy Z برابر 2 هزینه ؟

جدید Galaxy Z برابر 2 خواهد شد کمتر از هزینه اصلی حداقل برای مدل پایه. شایعات نشان می دهد سامسونگ ارائه خواهد شد یک نسخه 256GB در یک نقطه قیمت پایین تر. اصلی Galaxy برابر به فروش می رسد تقریبا $2,000 اما سامسونگ دیدم حتی بیشتر از موفقیت با Galaxy Z تلنگر که به فروش می رساند برای حدود $1,400 خود را. بیشتر مقرون به صرفه Galaxy Z برابر 2 می تواند خرده فروشی در جایی بین این اعداد و ارقام شاید حدود 1800 دلار.

شده اند وجود دارد مورموری در مورد “ورود به سطح” تاشو تلفن است که می تواند هزینه $1,100. این شایعات نشان می دهد یک دستگاه با اندازه کوچکتر صفحه نمایش خارجی – بیشتر شبیه به یک نوار نازک نشان دادن اطلاعیه ها و اطلاعات عمومی. دستگاه تابع خواهد بود نقل مکان کرد به طور کامل به صفحه نمایش داخلی.

چه خواهد شد, سامسونگ Galaxy Z برابر 2 نگاه مانند?

بزرگترین تغییر در Galaxy Z برابر 2 خواهد بود که در مقابل صفحه نمایش. در اصل Galaxy برابر بیرونی صفحه نمایش بود و شیک با یک مرز در اطراف آن گوشی قطعا last-gen نگاه کنید. جدید Galaxy Z برابر 2 یک صفحه نمایش که تقریبا پوشش یک طرف خارجی تا این گوشی جدید را نگاه کنید بیشتر شبیه به یک گوشی های هوشمند مدرن هنگامی که بسته است.

عکس های جدید از leaker @iceuniverse به نظر می رسد ارائه شده از سامسونگ در بازاریابی برای آینده دستگاه و تایید طراحی جدید. ما دستکاری شده اصلی به بیرون درز تصویر کمی به فاش کردن جزئیات بیشتر.

لطفا توجه داشته باشید که منبع تصویر تار است به همین دلیل است که به نظر می رسد بنابراین در اینجا به عنوان به خوبی.

Galaxy Z Fold 2 leak

اصلی Galaxy برابر راه اندازی بسیار جالب رنگ اما پس از آن تاخیر چند از این گزینه ها را نمی آن به بازار است. بسیاری از نشت دیده ایم در حال حاضر Galaxy Z برابر 2 در یک فلز مس به پایان برسد. شایعات قبلا پیشنهاد اصلی مریخ سبز و Astro آبی رنگ خواهد شد راه اندازی گزینه های این زمان. رنگ های متفاوت توسط منطقه, بنابراین شما ممکن است دیدن رنگ های مختلف در دسترس بسته به کشوری که شما زندگی می کنند. رنگ گزینه های ما تا کنون شنیده ایم همچنین شامل, آبی, نقره ای, طلایی, صورتی و سیاه و سفید.

WindowsUnited.de

سامسونگ به نوعی مدیریت را به گوشی بزرگتر و در عین حال سبک تر به عنوان ما را شنیده اید Galaxy Z برابر 2 می تواند 40 گرم سبک تر از سلف خود. اصلی Galaxy برابر اعلام شد با سرامیک گزینه علاوه بر قاب فولادی. که لوکس علاوه بر این شد nixed زمانی که کهکشان برابر رفت و بازگشت به تخته رسم اما ما در حال شنیدن سرامیک می تواند باز گشت به عنوان یک لوکس Galaxy Z برابر 2 ملایمت با توجه به (در حال حاضر حذف شده) صدای جیر جیر از حداکثر Weinbach.

اصلی Galaxy بریزید تا به حال تمام گوشه برش از داخل صفحه نمایش به اتاق را برای عکاسی از دوربین. کهکشان بعدی برابر باید با استفاده از پانچ-سوراخ, طراحی, نه تنها در داخل صفحه نمایش است اما همچنین در بزرگتر بیرونی صفحه نمایش.

چه ویژگی های جدید خواهد شد, سامسونگ Galaxy Z برابر 2 را داشته باشد ؟

کهکشان بعدی برابر خواهد شد یک صفحه نمایش بزرگتر از اصل. شایعات نشان می دهد که Galaxy Z برابر 2 استفاده خواهد شد روی صفحه نمایش 7.7 اینچی به جای 7.3-اینچ, تاشو صفحه نمایش اصلی دستگاه. این صفحه نمایش خارجی نیز خواهد شد بسیار بزرگتر محترم 6.2 اینچ به جای آن از سال گذشته شیک 4.6 اینچ صفحه نمایش. این صفحه نمایش جدید تازه خواهد شد در 120Hz پس از آن باید نگاه تیز و صاف است.

Samsung Galaxy Fold 2
WindowsUnited.de

تاپیک سامسونگ حق ثبت اختراع است که تحت پوشش ضد آب Galaxy برابر دستگاه اما به نظر می رسد یک جهش تکنولوژیکی برای سامسونگ به پرش از یک دستگاه بدون دخول حفاظت از آنچه برای یک تلفن مقاوم در برابر آب. امیدوارم که وجود خواهد داشت برخی از سطح از چلپ چلوپ مقاومت و البته گرد و غبار زیادی لو لو تاشو صف بنابراین بهتر است گرد و غبار و حفاظت خواهد بود خوش آمدید (اما تایید نشده است).

چه سخت افزاری را داشته باشد سامسونگ Galaxy Z برابر 2 را داشته باشد ؟

داده شده و قیمت آن, این همه اما برخی از کهکشان Z برابر 2 استفاده خواهد شد قادر به کوالکام تراشه در دسترس – گل میمون 865. آن را نیز پشتیبانی 5G اتصال.

این احتمال وجود دارد جدید Galaxy Z برابر 2 خواهد شد که 12GB RAM درست مانند اصلی است.

همانطور که قبلا ذکر شایعات نشان می دهد ورود به سطح مدل را 256GB حافظه داخلی با مدل های گران تر به روز رسانی به 512GB از ذخیره سازی.

چه خبر بد است ؟

آن را به دنبال مانند سامسونگ Galaxy Z برابر 2 خواهد بود قادر به استفاده از S Pen یک جزء اصلی در سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان سری و همچنین در تعدادی از سامسونگ تبلت و لپ تاپ. این به طور گسترده ای انتظار می رود از ویژگی های اما شایعات می گویند که سامسونگ در تلاش است برای ریختن به وزن پس از S Pen پشتیبانی nixed این رفتن دور.

دیگر شایعات نشان می دهد که سامسونگ قادر به S Pen حسگر لایه به اندازه کافی با دوام برای دیدار با استانداردهای بالای خود را و که این سنسور شروع به فاسد شدن بعد از استفاده بیش از حد.

به جای استفاده از یک پلاستیک روی صفحه نمایش است که چین گلکسی Z برابر 2 خواهد خم با استفاده از فوق العاده نازک شیشه ای (UTG) خواهد بود که یک بهبود بزرگ بیش ابتدا مستعد Galaxy برابر یک دستگاه است که می تواند به طور دائم مشخص شده با یک تیز ناخن. اما سامسونگ ممکن است با کف دست زدن یک لایه پلاستیکی در بالای UTG که بهبود دوام اما به دستگاه ارزان تر احساس می کنم.

آیا امید به صورت عمده باتری ارتقا یا. اصلی Galaxy برابر را خوب با آن 4380mAh باتری و دستگاه های جدید را دریافت کنید باتری را در جایی از 4500 به 5000mAh محدوده. آن را محترم دست انداز اما نه بزرگ گسترش است.

افشا: فیلیپ برن کار را برای سامسونگ به عنوان یک محصول بررسی و ارتباطات بحران منجر شود از سال 2011 تا 2017.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>