Netflix بکشد گارد قدیمی حفر عمیق به کمیک به زندگی


Comparisons between The Old Guard as a comic book and as a live-action movie

مقایسه بین گارد قدیمی به عنوان یک کتاب کمیک و فیلم های زندگی
تصویر: تصویر کمیک/Netflix

در هر دو Greg Rucka و Leandro فرناندز را گارد قدیمی و مدیر Gina Prince-Bythewood جدید فیلم بر اساس سری کتاب های کمیک, گروهی از به ظاهر جاودانه رزمندگان از دوره های زمانی مختلف همه گروه با هم به ارتکاب زندگی خود را برای رهایی جهان از آن اجتماعی شر. هیچ یک از صدمات آنها را کاملا به عنوان فوقالعاده هستند و بنابراین گارد قدیمی‘s, اکشن, اگر, وحشیانه, کج به سمت بیشتر مبتنی طرف از همه چیز.

تبلیغات

اما فقط به این دلیل که طنز را bloodsoaked توالی مبارزه تمرکز به طور عمده در گارد قدیمی ندبه در دشمنان خود را با به طور منظم سلاح به این معنا نیست که جنگ بودن آنه نمی تواند هنوز هم مناظر را ببین.

به جای دست خوش پیشامد میشه دور از کمیک تصویر لخت knuckled استخوان ترک خوردگی brawls به نفع چیزی کمی flashier و بیشتر در خط با دیگر کتاب های کمیک و فیلم های قدیمی گارد در واقع چوب شگفت آور نزدیک به منبع مواد است. جدید featurette کنکاش چگونه گارد قدیمی‘s تیم تولید با نزدیک شدن این فیلم با این بیان قصد آوردن لحظات از کمیک به روی صفحه نمایش در یک راه است که احساس واقعی و بزرگتر از زندگی است.

تبلیغات

فراتر از فقط چشمگیر شیرین کاری کار و مبارزه با هر دو Rucka و Bythewood همچنین رفت و به جزئیات دیگری featurette در مورد چگونه بسیاری از کمیک’ روایت جوهر گنجانیده شده بود به فیلم. در حالی که تعدادی از صحنه های پاره پاره سمت راست از سری صفحات Rucka احساس نیاز بیشتری به گوشت از شخصیت های گذشته از اندی, را, سینمایی, همتایان احساس می کنم مثل بیشتر به طور کامل متوجه مردم است.

گارد قدیمی است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>