Netflix بکشد ‘گارد’ تصویری بازی مسابقه وعده 83-سال اشتراک

Netflix

Netflix

Netflix در حال برگزاری یک بازی مسابقات برای گارد قدیمی طرفداران و برنده نمی خواهد که به پرداخت هزینه اشتراک برای بقیه عمر خود را. به جشن راه اندازی و به ترویج Charlize Theron, تلنگر, جریان های غول پیکر است که میزبانی یک بازی رقابت های اصلی گارد قدیمی تصویری بازی از 17 جولای از طریق 19. کسانی که علاقه مند به پیروزی در یک “جاودانه” اشتراک خواهد شد به ضرب و شتم هر کس دیگری می شود و #1 در پایان این رویداد در این آخر هفته.

پس از اشتراک در واقع نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای, اما آن را می تواند خوب برای 1,000 ماه یا سال 83 — اگر تمدن نیست سقوط هنوز Netflix حتی ممکن است وجود داشته باشد ، Netflix بکشد می گوید طرفداران می توانند انتظار برای بازی “مبتنی بر مرورگر بالا به پایین ضرب و شتم ‘اونا تا, بازی های ویدئویی” که آینه حوادث این فیلم که بر اساس یک رمان گرافیکی توسط Greg Rucka. رقبا را به عنوان Andromache از Scythia, ترون شخصیت که قدیمی ترین جاویدان در خدمه خود را. آنها همچنین دارای حق اعمال Andromache را سلاح از انتخاب: دو تیغه تبر به نام Labrys.

به ماندن درست به داستان کشته شدن در این بازی قرار نیست یک بازیکن از کمیسیون. از آن خواهد شد آنها را آهسته و آن را بسیار سخت تر برای پایان دادن به بالاترین نمره. گارد قدیمی بازی در دسترس خواهد بود از طریق وب سایت رسمی خود را از امروز شروع 8 صبح در اقیانوس آرام زمان/11 AM به وقت شرق.

در این مقاله: Netflix, قدیمی, گارد, اخبار بازی, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>