خرید رپورتاژ

Our Planet

Netflix

برای کمک به معلمان و دانش آموزان در یادگیری از خانه در طول COVID-19 گیر Netflix در حال ساخت یک تعداد انگشت شماری از فیلم های مستند در دسترس به صورت رایگان در آن Netflix آمریکا کانال یوتیوب. در حال حاضر وجود دارد 10, مستند, سریال های در دسترس از جمله 13th, نوزادان, تعقیب, مرجان با ضربت بزمین کوبیدن خانه و سیاره ما. هر یک همراه با منابع آموزشی مانند بحث سوال راه به اقدام و اطلاعات بیشتر. Netflix بکشد می گوید این برنامه برای اضافه کردن پرسش و همانطور که با برخی از پروژه های سازندگان به زودی.

برای سال Netflix اجازه داده است معلمان به نمایش فیلم های مستند در کلاس های درس خود را. حالا که کلاس های درس مجازی, آن را حس می کند برای به اشتراک گذاشتن برخی از که محتوای آنلاین. حتی با آن سابقه Netflix را ندارد محتوا به صورت رایگان در دسترس اغلب پس از این است که کمی غیر معمول است. البته شما لازم نیست که به یک دانش آموز یا معلم برای مشاهده این طریق Netflix کانال یوتیوب.

دیگر مطالب ارائه شده شامل قسمت های از سری انتزاعی و توضیح داده شدهو همچنین کوتاه دوره است. پایان جمله سفید کلاه و صهیون. در حال حاضر این مستند در دسترس هستند اما زیرنویس در بیش از یک دوجین زبان باید در دسترس اواخر این هفته.

در این مقاله: netflix, مستند, سریال, کلاه, شورت, دانش آموزان, معلمان, مربیان, صفحه نمایش, صفحه اصلی, covid-19, کروناویروس, آموزشی, youtube, رایگان, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو