Netflix در حال گردش است Usagi Yojimbo به یک سری انیمیشن


Usagi is coming to Netflix...but not in the way you might have expected.

Usagi در حال آمدن است به Netflix بکشد…اما نه در راه شما ممکن است انتظار می رود.
تصویر: استن ساکایی

استن ساکایی را افسانه ای خرگوش ronin است در نهایت گرفتن یک سری انیمیشن خود را پس از چند دهه و دهه های کتاب کمیک ماجراهای در سراسر ادو ژاپن است. اما این سری جدید به نظر می رسد مانند آن را شامل چند تاب جالب.

تبلیغات

مهلت گزارش می دهد که ساکایی تولید خواهد شد CG سری متحرک با Gaumont, Dark Horse, سرگرمی و James Wan اتمی هیولا (Wan خواهد بود یکی از چند تولید کننده اجرایی در کنار ساکایی) برای Netflix بکشد. با عنوان سامورایی خرگوش: Usagi تواریخنشان می دهد در واقع نمی خواهد به دنبال عنوانی Miyamoto Usagiشخصیت ساکایی برای اولین بار ایجاد شده در سال 1984. به جای سامورایی خرگوش را به دنبال خواهد داشت یکی از Usagi را فرزندان نوجوان خرگوش به نام Yuichi که در تلاش برای تبدیل شدن به یک samurai مانند افسانه ای جد.

تبلیغات

Yuichi نمی تواند به تنهایی در تلاش خود را اما—او را منجر خود را از قهرمانان تیم ملی از جمله با توجه به Deadline, “یک رندانه شکارچی فضل حیله گری نینجا های آکروباتیک جیب بر و وفادار حیوان خانگی مارمولک” در مبارزه خود را در برابر دیگر انسان حیوان رزمندگان (و ظاهرا درون بعدی هیولا!?) به استاد راه samurai.

شاید نه فرض Usagi Yojimbo طرفداران ممکن است باید انتظار شنیدن که سری was گرفتن متحرک اقتباس—اگر چه آن را خارج از قلمرو امکان با توجه به ساکایی آیا آینده-تنظیم فضای Usagi spinoff سریال در ’90s که خود را تقریبا شد یک سری کارتونی است. اما با توجه ساکایی را دخالت مستقیم ما با احتیاط خوش بینانه است که حتی اگر ما در حال گرفتن یک سنتی Usagi Yojimbo طنز, ما می تواند چیزی جالب با این وجود.

ما می خواهیم شما را بیشتر در Netflix بکشد برنامه ای برای سامورایی خرگوش: Usagi تواریخ به عنوان ما آنها را یاد بگیرند.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>