نیاز به فعالیت های جدید برای بچه ها ؟ همین حالا این فوق العاده بازی تخته معاملات

اگر شما گیر شده است در صفحه اصلی به صورت ماه با بچه ها شانس هستند شما در حال اجرا هستند از فعالیت ها را با آنها انجام دهد. حتی اگر آب و هوا در حال گرم شدن در بسیاری از نقاط کشور شما هنوز هم نیاز به فعالیت های داخلی برای بچه ها. آن را سخت به نگه داشتن بچه ها سرگرم بدون معمول فشار و شلوغی زندگی روزمره مانند مدرسه سازمان ورزش و playdates. یک راه برای نگه داشتن بچه ها سرگرم شوید و از آن لذت ببرید با تمام خانواده است هیئت مدیره بازی. بسیاری از خانواده ها وجود داشته و تا کنون بدون تجربه لذت های ساده بازی تخته, بازی با توجه به همیشه حاضر بازی های الکترونیکی و حواس او را پرت است که در دسترس هستند. اما خانواده ها شده اند جمع آوری در اطراف میز به بازی خوب قدیمی از مد افتاده هیئت مدیره بازی برای دهه و آنها تن از سرگرم کننده است. سنتی بازی های هیئت مدیره و جدیدتر بازی به طور یکسان ارائه خواهد شد برخی از مقدار مورد نیاز سرگرم کننده برای شما و بچه های خود را در طول این زمان صرف شده در صفحه اصلی. می خواهید برای کنجکاوی کودکان خود را به دور از صفحه نمایش و بازی های ویدئویی? امکان استفاده از یکی از این ارزان بازی تخته می پردازد.

امروز بهترین بازی تخته معاملات

  • Candyland هیئت مدیره بازی6 دلاربود $8
  • تعجب کرده ام یخ زده 2, تعجب, اسلاید بازی10 دلاربود $13
  • Jenga بازی کلاسیک$10, $بود 13
  • نمی شکستن یخ بازی13 دلاربود 15 دلار
  • عملیات بازی13 دلارشد $18
  • خانم انحصار11 دلاربود $20

Candyland هیئت مدیره بازی — 6 دلار بود $8

Candyland یک ماجراجویی کلاسیک هیئت مدیره بازی. شخصیت قطعات شیرینی زنجفیلی مردان و آنها سفر در سراسر هیئت مدیره بازی با راه کشیده شده کارت. شیرینی زنجفیلی مردان سفر یک رنگین کمان مسیر را از طریق مکان های مانند نعناع, جنگل, تالاب شیرین بیان و اب نبات چوبی کاخ. هدف از این بازی این است که برای اولین بار برای رسیدن به شاه کندی قلعه. این بازی برای دو تا چهار بازیکن و توصیه می شود برای سنین سه سال به بالا.

تعجب کرده ام یخ زده 2, تعجب, اسلاید بازی — $10, $بود 13

این بازی یک اسپین کلاسیک سینی و نردبان مفهوم های مورد علاقه خود را منجمد شخصیت. کودکان و نوجوانان می توانید بازی به عنوان Elsa Anna Olaf, و بیشتر. بازیکنان سفر Northuldra جنگل در حالی که لغزش و لغزش را از طریق ترول دره و گذشته تاریک دریا. منجمد اسلاید می توانید یک بازیکن را از مسیر در هر زمان ایجاد ترکیب بی پایان از سفر. این بازی برای دو-چهار بازیکن و توصیه شده برای کودکان سنین سه سال به بالا.

Jenga بازی کلاسیک — $10, 13 بود

people playing jenga

جنگا یک بازی استراتژی است که برای یک یا چند بازیکن است. بازیکنان با دقت انتخاب قطعات چوبی از پشته و جای خود را به ببینید که چگونه آنها می توانید برج قبل از آن بلغزد. بازنده کسی است که باعث می شود آن را به فرو ریزد. این بازی توصیه می شود برای بازیکنان سنین شش تا.

نمی شکستن یخ بازی — 13 دلار بود 15 دلار

kids playing don't break the ice

کودکان و نوجوانان خواهد شد عشق استراتژی این بازی های تعاملی. بازیکنان به نوبت بهره برداری از بلوک های یخ یکی یکی در حالی که تلاش برای نگه داشتن فیلیپ پنگوئن در حال سقوط از طریق یخ. تعلیق از بازی نگه می دارد و بچه ها مشغول در حالی که در تلاش برای پایان دادن به بازیکنی که نمی کند, دست کشیدن فیلیپ به آب است. این بازی یک در یک و یا در تیم های دو و توصیه می شود برای کودکان سنین سه سال به بالا.

عملیات بازی — 13 دلار شد $18

Kids playing Operation

عملیات خود را تست اعصاب با آن غیر قابل پیش بینی و شگفت انگیز زنگ. یک یا چند بازیکن به نوبت در تلاش برای حذف, خنده دار, بیماری های از حفره سام بدون تنظیم کردن زنگ و فلش بینی. این بازی نیاز به دو باتری AA (شامل نمی شود) است و توصیه می شود برای کودکان سنین چهار و بالاتر است.

انحصار یک بازی کلاسیک تخته است که دوست داشتنی شده توسط کودکان و بزرگسالان به طور یکسان و این نسخه یک پیچ و تاب و در بازی های کلاسیک. هدف از خانم Monoploy است که به خرید و فروش اختراعات همه ایجاد شده توسط زنان در حالی که سفر در امتداد gameboard. بازیکنان روبرو می شوند شانس و جامعه قفسه سینه و فضاهای کارت قرعه کشی که در نتیجه غیر منتظره پاداش و یا مشکلات. کودکان و نوجوانان خواهد شد عشق انتخاب بازی خود را قطعه ای از گزینه های که در حال به روز رسانی به منعکس کننده مدرن اقلام مانند یک نوت بوک و بیشتر. این بازی توصیه می شود برای کودکان سنین هشت و بالا و ساخته شده است برای دو تا شش بازیکن. فرد با پول بیشتر و اختراعات در پایان برنده است.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de