اطلاعات حساس و حدود 160,000 Nintendo Network ID حساب شده اند در معرض خطر از آغاز ماه آوریل نینتندو تایید کرد.

ژاپن مبتنی بر بازی های ویدئویی شرکت می گوید شناسه کاربری و رمز عبور اطلاعات از این پروفایل به دست آمد “به طور غیر قانونی توسط برخی از وسیله ای دیگر از خدمات ما” و در پاسخ این انجماد توانایی برای ورود به نینتندو حساب از طریق Nintendo Network ID (NNID).

نینتندو شروع به دنبال یک پتانسیل نقض پس از چند بازیکن گزارش مشکوک باری و معاملات جعلی برای آیتم های دیجیتالی مانند Fortnite VBucks از طریق ارتباط حساب پی پال در اوایل این ماه.

نینتندو تحقیقات نشان داد مزاحمان ممکن است دسترسی به اطلاعات شخصی مانند نام مستعار تاریخ تولد و کشور محل اقامت و آدرس ایمیل.

به علاوه برای کاربران که با استفاده از همان رمز عبور برای یک NNID و نینتندو حساب, این هشدار که خود را “تعادل و ثبت نام کارت اعتباری/PayPal ممکن است به طور غیر قانونی استفاده می شود در من نینتندو فروشگاه یا Nintendo eShop.”

در علاوه بر این به توقف Nintendo Network ID (NNID) باری نینتندو است که رسیدن به تحت تاثیر قرار مشتریان از طریق ایمیل و بازنشانی کلمه عبور خود را. آن را نیز توصیه را قادر می سازد دو فاکتور تأیید هویت به همه. با وجود این نینتندو است که به درخواست کاربران که کشف تقلب در معاملات در حساب خود را برای تماس با این شرکت پس از آن می تواند انصراف از خرید و احتمالا برای شروع بازپرداخت.

این NNID سیستم یک میراث پلت فرم است که به طور عمده به کار برای 3DS و Wii U دستگاه. تا روز جمعه پارسه تا به حال این گزینه برای لینک های قدیمی تر به حساب خود نینتندو جدید سوئیچ حساب.

در ماه گذشته یا دو نینتندو فروش سر به فلک کشید که مردم در سراسر جهان تقلا برای راه برای نگه داشتن خود را سرگرم در حالی که پناه در خانه. نینتندو آخرین Animal Crossing: New Horizons بود بالا به فروش بازی در ماه مارس و در بالا از آن تبدیل به یک رسانه های اجتماعی پدیده است.

بازی سخت افزار فروش خود را تا 63 درصد از سال گذشته با نینتندو سوئیچ در موقعیت قطب. در 2x سال در سال رشد آن شد بهترین فروش کنسول تا کنون در ماه مارس ضرب و شتم خود را در مارس 2017 عملکرد ضبط. اما محصولات این شرکت نیز هدفمند با قیمت-gougers ارسال تغییر قیمت سر به فلک کشیده در آمازون است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت